Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
امار فروش بازی رو دیدید؟؟ فقط توی 3 روز اول عرضش 500 میلیون دلار فروخته یعنی بخوایم مقایسه کنیم میشه حدود 4 برابر بیشتر از اینفینیت در روز لانچ:D بعد توقع داریم این موتور منسوخ رو هم اکتیویژن عوض کنه:))
ظهری هم من بازی کردم 3 ساعت کامل یه کلی هم ایرانی بود اکثرشونم اینقدر نوب و ترسو بودن از پشت میمودن توی بیس کیل بگیرن ولی لابی پیدا میکرد راحت.
آمار که فوق العاده بالا بود همون روز اول که زدن سرورهارو ترکوندن خودش نشون میده که فرپش چقدر بالا بوده اما اگه این سرورهای آبکی رو درستش کنن ما هم بتونیم بازی کنیم حلالشون میکنیم:|مهدی جان خدا از اون نتی که استفاده میکنی به ما هم عنایت کنه:|واقعا مردم بدبختی هستیم که از ناچیزترین موردها بی بهره ایم این وزیر ارتباطات جدید اومد گند زده به همه چیز کلاه برداری زیادتر شده سرعت نت منو آوردن پایین از 2مگ کردن 40کیلوبایت بعد میگه خطت مشکل داره من 9 ساله خطم مشکل نداشت همین الان مشکل پیدا کرد؟:|کارشناسو کوفتو زهرمار آوردن گفتن خط مشکل نداره سرتونو درد نیارم مخابرات مساوی ک ل ا ه ب ر د ا ر الانم فقط 4g استفاده میکنم

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
حالا خودتونو نارات نکنید.ایشالا با اپدیت ها درست میشه.یوقت بازی رو پاک نکنید.بعد من دارم با ایرانی ها بازی میکنم بعضی هاشونم ماشالا کلن هستن و با برنامه ریزی بازی میکنن.منم چهار نفر پیدا کردن کلن BeTa رو زدیم و خداییش حرف نداریم:D
بالاخره هزار نفرم توی ایران مشکل ندارن و دارن باهم رقابت میکنن چون اگر اون ها مشکل داشتن پس من و کلنم روزی شیش ساعت داریم با ارواح بازی میکنیم؟:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان برای لابی ایرانی اکس باکس لایو اگر گروهی تو تلگرام هست لطفا بذارن اینجا جمع شیم خودمون بازی گنیم

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
به قول یه کامنت که خوندم نوشته بود انقدر بازی به جنگ جهانی نزدیک که سروراشم مال اون موقع هاست !

دوستان خودتونو ناراحت نکنید خارجیا هم مشکل دارن و اینکه مشکل بازیه !
تنها کسایی که تو دنیا بهش اهمیت داده نمیشه ما هستیم:-< نقل قول میکنم این متن (amir_k2m)
ن داداش اشتباه فکر نکن اتفاقا انقدر خوبیم ما اهمیت نمیدن چون توانایی های مارو ندارن :)

• Like

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
امروز بازی رو اپدیت کردم دیگه هیچی پیدا نمیکنه
تا قبل از اپدیت زیر یه دیقه بازی پیدا میکرد. همه مود ها رو هم امتحان کردم. گندش بزنن این اکتیویژن رو.
راهی نیست بشه مولتی بازی کرد با این اوصاف؟

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر