Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من مشکلی ندارم tdm پیدا میکنه.دیشبم با یه اسکواد 4 نفره قشنگ ملت رو جر دادیم.کاری کردیم به فحشمون بکشن از بس تاکتیکی بازی کردیم.من راش میدادم ، 2نفر با اسنایپ کاور میکردن ، یه نفر دیگه هم کمپ کرده بود خخخخخ
..........

اپدیت جدید با حجم 852 مگ هم اومد.تمام تمرکز اپدیتشم برای همین مشکلات سروره.اپدیت کنید ایشالا مشکلات همه حل شن

• Like
Reactions: amir_k2m

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من مشکلی ندارم tdm پیدا میکنه.دیشبم با یه اسکواد 4 نفره قشنگ ملت رو جر دادیم.کاری کردیم به فحشمون بکشن از بس تاکتیکی بازی کردیم.من راش میدادم ، 2نفر با اسنایپ کاور میکردن ، یه نفر دیگه هم کمپ کرده بود خخخخخ
..........

اپدیت جدید با حجم 852 مگ هم اومد.تمام تمرکز اپدیتشم برای همین مشکلات سروره.اپدیت کنید ایشالا مشکلات همه حل شن
رو ps4?
برای وان هنوز نیومده

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
متأسفانه بعد از آپدیت هم هیچی پیدا نمیکنه :(
کم کم دارم از خریدن بازی پشیمون میشم چون سینگل باز نیستم به دردم نخورده تا الان بازی

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
رو ps4?
برای وان هنوز نیومده

اره روی ps4
متأسفانه بعد از آپدیت هم tdm پیدا نمیکنه :(
کم کم دارم از خریدن بازی پشیمون میشم چون سینگل باز نیستم به دردم نخورده تا الان بازی

متاسفانه سرچ منطقه ای بازی به خیلی ها گند زده.من به دوستم که بلک اوپس3 داشت و براش پلیر پیدا نمیکرد و میخواست اینو بخره گفتم اگر میخوای ww2 رو بخری فقط و فقط دیسکش رو بگیر ببین برات آنلاینش چجوره که اگر مشکل داشت ردش کنی بره.به حرفم گوش کرد و دید بازم پلیر پیدا نمیکنه.اصلا سیستم مچ مکینگ بازی آشغاله ولی به هر حال برای خیلی ها هم مشکل نداره.الان من راحت ایرانی که هیچ خارجی پیدا میکنه واسم مخصوصا توی مدهایی که پلیرهاش کمن مثل مد بمب گذاری و یا با دوتا آمریکایی رفیق فاب شدم اون ها هم استاد زامبی هستن فقط زامبی میزنم باهاشون.
................
یه نکته:| من توی ww2 تا الان با دویسد یوزر ایرانی بازی کردم و از اکثرشون راجع به بازی سنتر پرسیدم و نتنها عضو این سایت نبودن حتی اسمش رو هم نشنیده بودن.غالبا گیمفا میدونستن چیه.سابق هم که 24 ساعت رینبوسیکس بازی میکردم با ایرانی ها باز اینجور بود .بنده خدا این فروم یا غریب افتاده یا ملت عقبن:D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
آپدیت برای وان اومده 1گیگ انشالا که مشکلات سرور رو حل کنه اونایی که دانلود کردن و مشکل پیدا کردن پلیر داشتن بیان بگن که درست شده یا نه

• Like
Reactions: ps34

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
آپدیت برای وان اومده 1گیگ انشالا که مشکلات سرور رو حل کنه اونایی که دانلود کردن و مشکل پیدا کردن پلیر داشتن بیان بگن که درست شده یا نه
نشده
من تا دو روز پیش هیچ مشکلی نداشتم
دیروز بجز tdm بقیه رو پیدا میکرد
الان بعد یه گیگ آپدیت دیگه هیچی پیدا نمیکنه :(

• Like

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
نشده
من تا دو روز پیش هیچ مشکلی نداشتم
دیروز بجز tdm بقیه رو پیدا میکرد
الان بعد یه گیگ آپدیت دیگه هیچی پیدا نمیکنه :(

ای بابا یعنی چی خو:|اینهمه بازی مولتی میزنم کلی پلیر پیدا میکنه این هنوز درست نشده؟:|چرا همه چیز واسه من انقدر مشکله؟:((من دیگه از این مملکت میرمx-(

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
ای بابا یعنی چی خو:|اینهمه بازی مولتی میزنم کلی پلیر پیدا میکنه این هنوز درست نشده؟:|چرا همه چیز واسه من انقدر مشکله؟:((من دیگه از این مملکت میرمx-(
بدون هیچ مشکلی رفتم سراغ بتل و ب راحتی کانکوئست با اون بزرگی و تعدد پلیر بازی کردم
این بازی کلا دوتا دونه پلیر داره اونم found نمیکنه

• Like

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
برای منم تا فبل اپدیت خوب بود ...الان پیدا نمیکنه .
کلا داستانی داریم با این سرورا مزخرف .
نکنه تو این اپدیت اومدن اونا که پینگشون بالای صد صدو پنحاه هست که ما ایرانیا هم جزوشونیم رو جوین نمیده تا بار از رو سرور برداشته شه؟
اگه اینکارو کردن واقعا حروم زادن. بجای اختصاص دادن سرور بیشتر اومدن تعداد زیادی از پلیرا رو حذف کردن. انگار ما کمتر پول دادیم

• Like

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
برای ps4 من تست کردم , مشکلی حل نشده.
نسخه استیم رو که دیگه هیچی :|

آخرین ویرایش:
  • Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
امار فروش بازی رو دیدید؟؟ فقط توی 3 روز اول عرضش 500 میلیون دلار فروخته یعنی بخوایم مقایسه کنیم میشه حدود 4 برابر بیشتر از اینفینیت در روز لانچ:D بعد توقع داریم این موتور منسوخ رو هم اکتیویژن عوض کنه:))
ظهری هم من بازی کردم 3 ساعت کامل یه کلی هم ایرانی بود اکثرشونم اینقدر نوب و ترسو بودن از پشت میمودن توی بیس کیل بگیرن ولی لابی پیدا میکرد راحت.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر