shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
این سریال the office اصن به پای friends نمیرسه بعضی قسمتای هر فصلش خنده داره .
فصل های اخرشم که تو دیواره
steve carellبعضی وقتا رو اعصابه :Dققط با dwight حال کردم .
خوبی office اینه که خودت هر جا بخوای میخندی مثل friends صدای laugh track رو اعصاب رو نداره :D
شخصیت جالب هم کم نداره. استنلی و کرید واقعا خوبن:D

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
سلام. دوستان اگر به دارک‌کمدی علاقه دارید، One Mississippi رو ببینید. فصل دوم حتی از فصل اول هم بهتر بود. قسمت پنجمش خیلی تکون‌دهنده بود، و فکر می‌کنم طعنه‌ای بود به اتهاماتی که چندین ساله به لوئیس سی‌کی در مورد بدرفتاری جنسی زده میشه. فضای آرومش فوق‌العاده‌ست؛ و جنوبی بودنش منو یاد رکتیفای و جاستیفاید می‌ندازه. شلوغ‌پلوغ نیست. درکل سریال کم‌ادعا، ولی بااحساس و آموزنده‌ایه.

خب، دست لوییس سی‌کی هم رو شد. مثل اینکه از 2002 شروع کرده و کسی هم جرأت حرف زدن نداشته. نیویورک تایمز یه مقاله‌ی مفصل درموردش منتشر کرده.

Louis C.K. Is Accused of Sexual Misconduct by 5 Women

• Like
Reactions: arash1996

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
فصل سه فارگو رو چند روز پیش تموم کردم . فک میکردم فارگو همونطور که در ابتداش می نویسه true story باشه ولی نقد اپیزود اول سیزن سه رو که خوندم
تازه فهمیدم سر کاری بودـه :| دیگه از اون به بعد هر اپیزودی رو که میدیدم اصرار کارگردان به این که این وقایع می تونه واقعا اتفاق بیوفته رو فهمیدم ولی اصلا برام
قابل قبول نبود . ینی تمام اتفاقایی که میوفته بر اساس coincidence هست که خودـه coincidence بسیار بسیار غیر محتمل تر از chance ــه . حالا نمیگم که coincidence
اصلا اتفاق نمی افته ولی اینکه اومدن سریال رو بر این اساس بنا کردن و خیلی هم اصرار دارن که میتونه true باشه واسم غیر قابل درک هست .
از این سه فصل هم بنظرم احتمال واقعی بودن فصل یک از همه بیشترـه واسه همینم بهترین فصل رو همون فصل یک میدونم و اصلا دو فصل بعدی قابل قیاس با فصل یک نیستند .

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
wow
یعنی این صحنه داداگاه تریون خدا بود. اون حرف زدن با نفرتش رو عاشقش شدم. مخصوصا وقتی به سرسی گفت که چه قدر از مردن جافری حرو زاده حال کردم. اخ اخ دلم خنک شد.
تعجب نکنید. یکم دیر کردم. :-s

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
Amazon طبق معمول چندین پایلوت منتشر کرده تا ببینه بازخوردها چطوره و طبق بازخوردها، دستور ساخت یک فصل کامل از سریال موردنظر رو صادر کنه. یکی از اون پایلوت‌ها یه دارک‌کمدی به اسم Sea Oak ـه که گلن کلوز باتجربه که توی سریال‌های The Shield و Damages حضور داشته، یکی از نقش‌های اصلی‌شو برعهده داره. پایلوت خیلی خوبی بود؛ فیلمبرداری و نماهای عالی‌ای هم داشت که فهمیدم کارگردانی پایلوت رو Hiro Murai برعهده داشته که یکی از رفقای دونالد گلاوره که روی Atlanta هم باهاش همکاری کرده بود؛ به‌همین‌خاطر نماهایی که انخاب کرده بود، من رو خیلی یاد Atlanta انداخت. امیدوارم از بین این 3 پایلوت، همین Sea Oak دستور ساخت بگیره.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
خواهش میکنم
احتمالا 24 دیده باشی
سریال Strike Back ک فصل 6 هم تازه داره پخش میشه
سریال Banshee ک تموم شده پلیسی خوبه
Blindspot هم خوبه
NarCos هم از سریالای خوبه

البته قبل دیدن باز ی تحقیقی بکن بعد بگیر
اینارو صرفا بخاطر پلیس بازی و یکم اکشن ک دارن معرفی کردم
مجدد سپاس.
24 و نارکو ها و banshee رو دیدم.ولی strik back و blindspot رو نه هنوز.بین این دوتا کدوم رو اول پیبشنهاد میکنید؟؟؟ خودم بیشتر دوست دارم blindspot رو اول ببینم چون از روی تریلرهاش بیشتر توسنتم باهاش ارتباط برقرار کنم.چون از روی تتو ها میخواد اتفاقات نیویورک رو پیش بینی کنه قشنگ میشه توی مایه های بلک لیست و یا مظنون که عاشقشون هستم.مشخص هست سریالش چند فصل هست کلا؟؟ چون تا الان دوفصل کامل اومده به اضافه دو قسمت از فصل 3

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
مجدد سپاس.
24 و نارکو ها و banshee رو دیدم.ولی strik back و blindspot رو نه هنوز.بین این دوتا کدوم رو اول پیبشنهاد میکنید؟؟؟ خودم بیشتر دوست دارم blindspot رو اول ببینم چون از روی تریلرهاش بیشتر توسنتم باهاش ارتباط برقرار کنم.چون از روی تتو ها میخواد اتفاقات نیویورک رو پیش بینی کنه قشنگ میشه توی مایه های بلک لیست و یا مظنون که عاشقشون هستم.مشخص هست سریالش چند فصل هست کلا؟؟ چون تا الان دوفصل کامل اومده به اضافه دو قسمت از فصل 3

دوست عزیز، blindspot رو اول ببین؛ منو یاد 24 میندازه ولی در مورد Strike Back بگم یه اکشن پرخرجیه که خیلی ازش تعریف شنیدم ولی متاسفانه هنوز خودم وقت نکردم نگاهش کنم.

• Like
Reactions: ps34

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
مجدد سپاس.
هردو قشنگه و من دنبالشون میکنم
blindspot که الان فصل سوم داره پخش میشه و معلوم نیس چند فصله
strik back هم تا فصل 5 دیده بودم که تموم شده بود و فصل جدید یا همون 6 کلا داستان و شخصیت ها عوض شده و کلا میتونی از فصل 6 ببینی. یعنی این 2 قسمت ک اومده ببین اگ خوشت اومد ادامه بده و یا برو از فصل اول ببین

• Like
Reactions: ps34

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
wow
یعنی این صحنه داداگاه تریون خدا بود. اون حرف زدن با نفرتش رو عاشقش شدم. مخصوصا وقتی به سرسی گفت که چه قدر از مردن جافری حرو زاده حال کردم. اخ اخ دلم خنک شد.
تعجب نکنید. یکم دیر کردم. :-s
آقا من یه نصیحت برادرانه می کنم، از همین جا سریالو ول کن برو کتاباشو بخون، نخوندی هم سریالو ول کن :D چون دقیقا از آغاز فصل پنج با یه شیب وحشتناک قراره سریال افت کنه. دلیلشم اینه که نویسنده های سریال میزنن بیرون از خط داستانی کتاب ها و به صورت من در اوردی برا خودشون داستان میسازن که خیلی هم مضخرفه. ولش کن اگه میخای خاطراتت خراب نشه. :D

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
ینی تمام اتفاقایی که میوفته بر اساس coincidence هست که خودـه coincidence بسیار بسیار غیر محتمل تر از chance ــه . حالا نمیگم که coincidence
اصلا اتفاق نمی افته ولی اینکه اومدن سریال رو بر این اساس بنا کردن و خیلی هم اصرار دارن که میتونه true باشه واسم غیر قابل درک هست .

عزیز بشین خودت یه بار این دو خط رو بخون :|

درسته بعضی وقتا استفاده از خود کلمه ، معنی و منظور رو بهتر میرسونه ولی این کاملا برعکس بود

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
عزیز بشین خودت یه بار این دو خط رو بخون :|

درسته بعضی وقتا استفاده از خود کلمه ، معنی و منظور رو بهتر میرسونه ولی این کاملا برعکس بود

منظورم رو واضح گفتم ! بین chance و coincidence یه تفاوت اساسی هست .
Chance is the occurrence of an event that has no apparent cause in previous events or character WHILE coincidence is
the chance occurrence of two events that may have a peculiar correspondence

در واقع داخل coincidence حداقل دوتا chance وجود داره . تمام سریال پر از coincidence هست . کارگردان هم همش اصرار داره میتونه اتفاق بیوفته و true باشه !

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
منظورم رو واضح گفتم ! بین chance و coincidence یه تفاوت اساسی هست .
Chance is the occurrence of an event that has no apparent cause in previous events or character WHILE coincidence is
the chance occurrence of two events that may have a peculiar correspondence

در واقع داخل coincidence حداقل دوتا chance وجود داره . تمام سریال پر از coincidence هست . کارگردان هم همش اصرار داره میتونه اتفاق بیوفته و true باشه !
عالم و آدم میدونن این " بر اساس داستان واقعی " توی Fargo یه شوخی بوده که برادران کوئن توی همون فیلم سال 1996 با ملت کردن و تبدیل شد به یکی از شاخصه های این فیلم .
سارکاسمه برادر من ، سارکاسم . همون افعال معکوس برره خودمونه .
اصلاً نمیخوان اصرار کنن میتونه واقعی باشه .

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام

عالم و آدم میدونن این " بر اساس داستان واقعی " توی Fargo یه شوخی بوده که برادران فارگو توی همون فیلم سال 1996 با ملت کردن و تبدیل شد به یکی از شاخصه های این فیلم .
سارکاسمه برادر من ، سارکاسم . همون افعال معکوس برره خودمونه .
اصلاً نمیخوان اصرار کنن میتونه واقعی باشه .
برادران کوئن = برادران فارگو :D:D:D

• Like
Reactions: parham_safa

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
فک کنم فصل اول و‌ دوم فارگو واقعی بوده چون موقع شروع نوشته‌ی. True باقی میمونه اما فصل سوم حذف میشه!
حتی تو اپاخر فصل دوم کتاب نوشته های واقعیش رو نشون داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر