MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
دوستان من فصل اول Seinfeld رو دیدم (5 قسمت)
چرا هر قسمت یه پرش داستانی داره؟ پیوسته نیست داستانش. انگار بینشون چندین قسمت دیگه هم بوده ولی خب من تو منابعی که دیدم همین 5 قسمت رو زده بودن.
مثلا قسمت اول یکی میاد خونه اش که بمونه چند روزی، ولی قسمت بعد اصلا انگار همچین اتفاقی نیفتاده و یه داستانی دیگه رو داره میگه برا خودش! شخصیت جدید میاد تو داستان که اصلا معرفی نشده و...
چرا واقعا؟ :D
فصل دوم به بعد چی همینطوریه یا نه؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
به احتمال زیاد مثل فصل های قبلی 22 -23 قسمت باشه
اخه توی اینستای فیلم زده بود 2 قسمت باقی مونده.تا دیشب 6 قسمت اومده بود 2تای دیگه بیاد میشه 8 قسمت که البته صبح قسمت 7 هم اومد.
واسه این غیر طبیعی واسم جلوه داد که فصل پنجم سرجمع 8 قسمت باشه

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
اخه توی اینستای فیلم زده بود 2 قسمت باقی مونده.تا دیشب 6 قسمت اومده بود 2تای دیگه بیاد میشه 8 قسمت که البته صبح قسمت 7 هم اومد.
واسه این غیر طبیعی واسم جلوه داد که فصل پنجم سرجمع 8 قسمت باشه

تا اپیزود 8 پخش میشه ادامه میره برای بعد از تعطیلات سال نو میلادی

• Like
Reactions: ps34

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان من فصل اول Seinfeld رو دیدم (5 قسمت)
چرا هر قسمت یه پرش داستانی داره؟ پیوسته نیست داستانش. انگار بینشون چندین قسمت دیگه هم بوده ولی خب من تو منابعی که دیدم همین 5 قسمت رو زده بودن.
مثلا قسمت اول یکی میاد خونه اش که بمونه چند روزی، ولی قسمت بعد اصلا انگار همچین اتفاقی نیفتاده و یه داستانی دیگه رو داره میگه برا خودش! شخصیت جدید میاد تو داستان که اصلا معرفی نشده و...
چرا واقعا؟ :D
فصل دوم به بعد چی همینطوریه یا نه؟
اول از همه باید گفت سریال کلا داستان خاصی نداره که بخواد ادامه دار باشه هر قسمت یک موضوع جداگونه داره که نهایت یک سری اشاره به قسمتای قبل توش بشه اصلا داستان کلی نمیشه براش تعریف کرد :D
و اینکه فصل اولو زیاد نباید جدی بگیری یک جورایی تستی بوده، سطحش خیلی بالا نیست، اصل سریال از فصل دوم تقریبا شروع میشه که بعضی از بازیگرا هم عوض میشن توش.
در کل هرچی باشه بدون شک در کنار فرندز جز بهترین طنزای تاریخه باید دید :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
بعد از موفقیت اقتباس تلویزیونیـه Night Manager جان لوکاره که پارسال پخش شد AMC و BBC تصمیمـ گرفتن یه اثر دیگه لوکاره رو به همین شکل بسازن !
اسمـ این اثر The Little Drummer Girl هست و نکته شاهکار این خبر همـ اینه که پارک چان-ووک کارگردانیه سریال برعهده داره ، سازنده Old Boy :Dancing:
فیلمبرداریش ژانویه شروع میشه !
نایت منجر همـ حتما ببینین ... شش قسمت بیش تر نیست هیو لوری و تیم هیدلستون همـ بازیگراشن !

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام.من سریال بریکینگ بد رو ندیدم. خیلی شندیم سریال قشنگیه ولی خواستم از شما راهنمایی بگیرم ببینم اگر اکشن هست ببینمش چون اکشن نباشه و یا حتی اگر خدای سریال باشه نمیتونم تحملش کنم.
لطفا اگر اکشن نیست یا اکشنش کمه بگید که من 31 گیگ حجم الکی حروم نکنم:Rose:
نه از اون اکشن ها نیست
تقریبا سه فصل اول فقط حرف میزنن و از فصل 4 5 هست ک یکم سر و کله پلیسم پیدا میشه
از نظر اکشن چیزی نداره بخوای ببینی

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
نه از اون اکشن ها نیست
تقریبا سه فصل اول فقط حرف میزنن و از فصل 4 5 هست ک یکم سر و کله پلیسم پیدا میشه
از نظر اکشن چیزی نداره بخوای ببینی
مرسی از لطفت واقعا ممنون.یه سریال توی مایه های Person of Interest و یا black list میتونی بهم معرفی کنی که هم اکشن باشه هم داستان گیرایی داشته باشه؟؟؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
مرسی از لطفت واقعا ممنون.یه سریال توی مایه های Person of Interest و یا black list میتونی بهم معرفی کنی که هم اکشن باشه هم داستان گیرایی داشته باشه؟؟؟
خواهش میکنم
احتمالا 24 دیده باشی
سریال Strike Back ک فصل 6 هم تازه داره پخش میشه
سریال Banshee ک تموم شده پلیسی خوبه
Blindspot هم خوبه
NarCos هم از سریالای خوبه

البته قبل دیدن باز ی تحقیقی بکن بعد بگیر
اینارو صرفا بخاطر پلیس بازی و یکم اکشن ک دارن معرفی کردم

• Like
Reactions: trainer and ps34

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
فیلم برداری این قسمت MR Robot یکی از خفن ترین چیزهایی بود که تو این سبک فیلم برداری دیده بودم ...
دوربین روی شونه الیوت از بالای ساختمون شروع میکنه میره تا پایین ساختمون بعد سویچ میکنه رو شورشیا دوباره میاد بالای ساختمون میره رو شونه انجلا باحال ترین قسمت هم همونجایی بود که میخواد سویچ کنه یهو میره جای دوربین گزارش خبری بعد از داخل برنامه خبری سویچ میکنه رو شورشیا از بین مردم رد میشه و ادامه ماجرا ....

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
banshee که دوستمون معرفی کردن عالیه

امروز نشستم و Luther رو شروع کردم . سریال بسیار گیرایی هست . تیم بازیگری ، موسیقی سریال ، هیجان کشنده سریال ، درگیر شدن با همه چیز سریال از ویژگی هاش هست

در کل پیشنهاد میکنم این دو سریال رو از دست ندید

• Like

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
این سریال the killing هر فصلش یه داستانی داره یا دنباله؟ شنیدم فصل اخر خوب نیست ارزش داره بخاطر فصل اول کامل دید ؟
فصل يك و دو كه سريال دسته amc بود ،داخل سبك خودش يكي از بهترين هاست، خوبيش اينه كه داستان اصلي داخل ٢ فصل تموم ميشه ، فصل هاي بعد داستان جدا هست.

به نظر من اصلا از دستش نده

• Like
Reactions: RohFa

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
چقد این اپیزود مستر روبات معرکه بود.
فیلمبرداریش که کلا نگم هیچی بهتره :D صداگذاری و موسیقیش معرکه بود، هیجان بالا روایت فوق العاده.
یکی از بهترین قسمتای کل سریال بود، سم اسمائیل داره چیکار میکنه با ما :x
Capture.JPG

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر