مشکل در رندر Vray با GPU

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
وقتی که در تنظیمات وی ری در اسکچاپ رندر رو میذارم روی gpu این ارور رو میده. کارت گرافیک قوی ندارم ولی از cuda پشتیبانی داره
اپدیت های cuda رو هم گرفتم ولی مشکل همچنان پا بر جاست.

Error loading plugin library "C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray 3.4 for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin\rt_cuda.dll": LoadLibrary failed (127): The specified procedure could not be found.
0 plugin(s) loaded successfully
Failed to load CUDA renderer plugin from "C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray 3.4 for SketchUp\extension/vrayappsdk/bin/rt_cuda.dll"
Failed to create CUDA renderer plugin instance.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
درود

انویدیا پشتیبانی از cuda رو برای کارتهای قدیمیش برداشته تا مردم ترقیب بشن و کارتهای جدید رو استفاده کنن .
برای اینکه بتونی مستفیم از gpu استفاده کنی باید بری سمت کارتهای quadro fx که ارزون ترینش از 4 میلیون شروع میشه !

کارتهای جدید هم کم و بیش برای vray جوابگو هستن اما نه 100% .
مثلا برای 3dmax وقتی از vray استفاده می کنی پردازش فقط برای بخش vray rt داخل view port فعاله و برای پردازش و رندر نهایی باید از همون cpu استفاده کرد .

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
درود

انویدیا پشتیبانی از cuda رو برای کارتهای قدیمیش برداشته تا مردم ترقیب بشن و کارتهای جدید رو استفاده کنن .
برای اینکه بتونی مستفیم از gpu استفاده کنی باید بری سمت کارتهای quadro fx که ارزون ترینش از 4 میلیون شروع میشه !

کارتهای جدید هم کم و بیش برای vray جوابگو هستن اما نه 100% .
مثلا برای 3dmax وقتی از vray استفاده می کنی پردازش فقط برای بخش vray rt داخل view port فعاله و برای پردازش و رندر نهایی باید از همون cpu استفاده کرد .
سلام. یه سوال دیگه هم داشتم جوابش رو جایی پیدا نکردم.
من چند تا سین مختلف درست کردم و میخوام با بچ رندر هم رو بذارم شب ها رندر کنه.
مشکل اینجاست که بعضی عکس هاشون رو عمودی و بعضی ها رو افقی لازم دارم چطوری باید اینو درست کنم

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
شما از اون سین ها عکس بگیر برام بفرست تا بفهمم منظورت از عمودی و افقی چیه !

اگه نسبت رندر رو میگی باید تو بخش تنظیمات اصلی خود مکس کنار رزولوشن تعیین کنی که معمولا به صورت 1:1000 هست مثلا ،

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
من با اسکچاپ اینو طراحی کردم.
توی ویری قسمت رندر که رزولیشن میخواد اولی رو 16:9 گذاشتم و دومی رو 4:5.
حالا من حدود 15 تا سکانس متفاوت دارم که بعضی هاشون باید افقی باشه بعضی ها هم عمودی و وقتی میذارم به نوبت رندر بشه همه رو بر یه اساس رندر میکنه.
دنبال راهی هستم که برای هر سکانس بشه رزولیشن و aspect ratio مخصوص خودش رو داد

2.jpg

1.jpg

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
اگر هم environment HDRi خوبی هم سراغ دارین که هم در شهر باشه و هم اسمون جالبی داشته باشه با رزولیشن بالا معرفی کنید.
یه پک 7 گیگ گرفتم همش یا محیط های کنار دریاست یا شهر هاش اسمون خیلی صاف داره بدون ابر که خیلی جالب از اب در نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر