لوازم جانبی PS4

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
سلام میخوام این کابل رو برای پی اس 4 پرو بخرم. ممنون میشم راهنمای کنید کابل خوبی هستش یا نه قیمتش هم 170 تومان هستش. AudioQuest Pearl 4K HDR With Ethernet Connection 1.5M HDMI Cable

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
سلام میخوام این کابل رو برای پی اس 4 پرو بخرم. ممنون میشم راهنمای کنید کابل خوبی هستش یا نه قیمتش هم 170 تومان هستش. AudioQuest Pearl 4K HDR With Ethernet Connection 1.5M HDMI Cable
اقا بخر
من ۴ تا ۳ متری سفارش دادم ۱ میل هم شده ولی نوش جونش

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
اقا بخر
دوست عزیز منظور از 1 میل شده که گفتی یعنی چی.شنیدم این کابل حتی کیفیت رو توی پرو بیشتر میکنه حقیقت داره یا نه.بعضی ها میگن هر کابل hdmi به ps4 نمیخوره یعنی صحفه بالا نمیاد از این جور مسائل حالا یه موقع این کابل برای پرو مشکلی نداره یه موقع نره تو پاچمون.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوست عزیز منظور از 1 میل شده که گفتی یعنی چی.شنیدم این کابل حتی کیفیت رو توی پرو بیشتر میکنه حقیقت داره یا نه.بعضی ها میگن هر کابل hdmi به ps4 نمیخوره یعنی صحفه بالا نمیاد از این جور مسائل حالا یه موقع این کابل برای پرو مشکلی نداره یه موقع نره تو پاچمون.
کابل ورژن بندی داره. شما سعی کن ورژن 2 رو بگیری.
در مورد کیفیت کابل هم اونهایی که تخصصشون تو تصویر رو صدا هستش تفاوت ها رو متوجه میشن ولی من وشما فکر نکنم متوجه این موضوع بشیم.

• Like
Reactions: ps3_360_wii

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
کابل ورژن بندی داره. شما سعی کن ورژن 2 رو بگیری.
در مورد کیفیت کابل هم اونهایی که تخصصشون تو تصویر رو صدا هستش تفاوت ها رو متوجه میشن ولی من وشما فکر نکنم متوجه این موضوع بشیم.
والا این طرف مقابل به من گفته ورژن 2 هستش حالا دیگه خدا میدونه

بهترین کابل HDMI چیه ؟ Kaiboer خوبه ؟
من خودمم نمیدونم کدوم بهتره برای همین اینجا سوالم رو مطرح کردم.مثل اینکه کابلی که بالا اسمشو نوشتم چیزی خوبیه

اقا بخر
راستی ورژن این کابل واقعا 2 هستش طرف گفته 2 اما من شک دارم

Last edited by a moderator:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
ینی ۱ میلیون شده پول ۴ تا کابل دونه ای ۲۵۰ تومن
اگه از pcmaxhw و اقای اشوری میخرین تو خریدتون شک نکنین

• Like
Reactions: ps3_360_wii

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
دوست عزیز نگفتی ورژن کابل 2 هستش یا نه.بله از همین فروشگاه میخرم pcmaxhw.اخه توی youtube زیر یه کلیپ نوشته بود 1.4 هستش ممنون میشم بگی کدوم ورژنه خیالم راحت شه

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
یا خدا! ما به زور پول خود دستگاه رو جور میکنیم بعدش شما ۱ میلیون میدی به کابل!!! واجبه واقعا؟! کابلی که روی خود دستگاه هست که مشکلی نداره دقیقا دلیل این که ۱ تومن خرج کابل کردین چیه؟ جالب شد برام که بدونم دلیلش رو ! امیدوارم یک دلیل کاملا فنی و قابل قبول داشته باشید!

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
یا خدا! ما به زور پول خود دستگاه رو جور میکنیم بعدش شما ۱ میلیون میدی به کابل!!! واجبه واقعا؟! کابلی که روی خود دستگاه هست که مشکلی نداره دقیقا دلیل این که ۱ تومن خرج کابل کردین چیه؟ جالب شد برام که بدونم دلیلش رو ! امیدوارم یک دلیل کاملا فنی و قابل قبول داشته باشید!
هر شخص با توجه به درامدی که داره خرید میکنه مثلا ما با درامد پایینتر برای خرید تجهیزات پایه هم باید پسنداز بیشتری انجام بدیم اما ایا کسی که درامد بالا تری داره و مثلا ماهی 5 به بالا خدا رو شکر درامد داره توان خرید به اندازه ما داره ؟
حالا وقتی خود کنسول رو بدون مشکل تهیه میکنن قطعا کیفیت بهتری میخوان پس جنس با کیفیت تر میخرن که قطعا قیمت بالا تر داره وقتی تی وی حرفه ای هست قطعا کابل حرفه ای تر و با کیفیت تر روی کیفیت نهای مقداری تاثیر داره و کسی هم که توان خرید رو داره برای اون مقدار بهتر حاضر به پرداخت اون مبلغ هست این دلیلش هست

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
هر شخص با توجه به درامدی که داره خرید میکنه مثلا ما با درامد پایینتر برای خرید تجهیزات پایه هم باید پسنداز بیشتری انجام بدیم اما ایا کسی که درامد بالا تری داره و مثلا ماهی 5 به بالا خدا رو شکر درامد داره توان خرید به اندازه ما داره ؟
حالا وقتی خود کنسول رو بدون مشکل تهیه میکنن قطعا کیفیت بهتری میخوان پس جنس با کیفیت تر میخرن که قطعا قیمت بالا تر داره وقتی تی وی حرفه ای هست قطعا کابل حرفه ای تر و با کیفیت تر روی کیفیت نهای مقداری تاثیر داره و کسی هم که توان خرید رو داره برای اون مقدار بهتر حاضر به پرداخت اون مبلغ هست این دلیلش هست
دوست عزیر این کابل که دربارش حرف زدیم به نظر شما از کابلی که همراه با PS4 پرو supply شده بهتر هستش ؟‌

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوست عزیز نگفتی ورژن کابل 2 هستش یا نه.بله از همین فروشگاه میخرم pcmaxhw.اخه توی youtube زیر یه کلیپ نوشته بود 1.4 هستش ممنون میشم بگی کدوم ورژنه خیالم راحت شه

تا جاییکه من میدونم و تو سایت خود کابل دیدم ورژن ۲ هستش
ولی باز چک میکنم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوست عزیر این کابل که دربارش حرف زدیم به نظر شما از کابلی که همراه با PS4 پرو supply شده بهتر هستش ؟‌
قطعا یه نگاه به توضیحات کالا بندازید متوجه میشید که از اون سیم از متریال و کیفیت به مراتب بالا تر از سیم توی کنسول برخوردار هست کابل داخل کنسول یه کابل معمولی اما نسخه دوم هست
ببینید کیفیت کابل به متریال و عایق و آلیاژ خیلی ربط داره قطعا سونی نمیاد از آلیاژی که طلا داخلش به کار رفته برای مصرف عموم استفاده کنه قطعا اگه آلیاژ طلا هم رو کیفیت تاثیر نداشت شرکت های ساخت کابل برای تصویر و صدا ازش توی ساخت محصولات با کیفیت استفاده نمیشد

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81rjPcA2d1L._SL1500_.jpg
ورژن دو هست توی توضیحات محصول نوشته

Last edited by a moderator:

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
دوستان کسی اینجا از مبدل های مکس شوتر یا پلاس باکس استفاده کرده ؟ اطلاعی داره
حقیقتش بین این دو مورد گیر کردم برا خرید ...
مکس شوتر خارجی هس و ریویوهاش بدک نیست
پلاس باکس هم میگن بد نیست ...

• Like
Reactions: alisantori

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر