Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
نظر شخصی منو بخوای بگم که کلا بهتره از هر انیمه ای که بیشتر از 100 اپیزود داره پرهیز کنی تا رستگار در دنیا و اخرت باشی
یعنی قید Gintama, Saiki Kusuo, Hunter x Hunter, Ginga Eiyuu Desetsu, Slam Dunk و ... که تک تک آثارشون روی شکل گیری انیمه جاپنی به شدت موثر بودن رو بزنه؟ :D خیلی بده انقدر کم صبری. نمیدونم مانگا هم میخونی یا نه، ولی اونور اکثر آثار خوب طولانین، به خصوص برای آثار فانتزی یا کلا چیزایی که روی ورلد بیلدینگشون حساسن، طولانی بودن مهمه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
نظر شخصی منو بخوای بگم که کلا بهتره از هر انیمه ای که بیشتر از 100 اپیزود داره پرهیز کنی تا رستگار در دنیا و اخرت باشی
ای داد!:-"
من کاملا برعکس اینو میگم! هر انیمه ای رو دیدید بلنده و مخصوصا بالای 100قسمته، مستقیم شیرجه بزنید توش:D

اگر خفن نبود، مطمئنا به چنین درجه ای هم نمیرسید که بره بالای 100قسمت:D
افت و خیز دارن، ولی بازم ارزشش رو دارن!
افتشون هم نسبت به خودشونه که افت دارن...وگرنه سرن از بقیه:D

نتیجه : ناروتو ببینید:D از سری اول هم ببینید:D

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
یعنی قید Gintama, Saiki Kusuo, Hunter x Hunter, Ginga Eiyuu Desetsu, Slam Dunk و ... که تک تک آثارشون روی شکل گیری انیمه جاپنی به شدت موثر بودن رو بزنه؟ :D خیلی بده انقدر کم صبری. نمیدونم مانگا هم میخونی یا نه، ولی اونور اکثر آثار خوب طولانین، به خصوص برای آثار فانتزی یا کلا چیزایی که روی ورلد بیلدینگشون حساسن، طولانی بودن مهمه.

دلاور گفتم پرهیز کنه از اون لحاظ که کار و زندگیش به یغما نره :D وگرنه همه میدونن Gintama و LoGH و HxH و ... چقدر سطحشون بخاطر همین طولانی بودنشون بالا رفته

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
نه قشنگ نیس
به جوونیت رحم کن
میخوای اعتیاد پیدا کنی؟ شب و روزت بشه ناروتو؟
کلا شب رور به هوکاگه فک کنی؟ عشقت بشه ایتاچی اوچیها؟؟؟
نه دانلود نکن

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
یعنی اینقدر اعتیاد آوره:D

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
انیمه طولانی کسی میخواد ببینه به نظرم اول از همه بره سراغ وان پیس :D
دیدنش که کلا واجبه ولی هرچه قدر عقب تر بندازیش اراده ی آدم برا دیدنش سست تر میشه برا همین پیشنهاد شدید میشه بشینید وان پیس ببینید.
پ.ن:البته اراده ی آهنین شدیدی میطلبه!!:p

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
یعنی اینقدر اعتیاد آوره:D
دقیقا اینقدر اعتیاد اوره
البته وقتی تموم شد من رفتم وان پیس
اونم عااااالیه واسه اینکه خانواده و دوست و رفیق رو فراموش کنی و معتاد انیمه بشی
نگاه نکن

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تا باشه از این اعتیادای سالم و شیرین:D
اازه بعضی وقت ها 500-600 قسمت انیمه هم جوابت رو نمیده و میری سراغ بازی هاش:))
اصلا بلندها هر کدوم یک دنیای دیگه دارن و همشونم یه دنیا می ارزن:D

@Fallen God
همانا که به این میگن حرف حساب:D این پست رو باید طلا گرفت:-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یه سری انیمه های بلند مثل HxH و Gintama تک تک قسمتاشون لذت بشخه مثلا گینتاما حتی فیلر هاش هم عالین و اگه بخواید ببینید ضرر نمیکنید

ولی یه سریا مثل ناروتو به هیچ وجه فیلر هاش ارزش نداره کسی بخواد ببینه همه فیلرا رو رد بکنه

اما وان پیس . . . . . زباله ای بین انیمه های بلند D: ناروتو مشکل فیلر های طولانی داره ولی عوضش وقتی به بخشای داستان اصلی میرسه با سرعت خوبی پیش میره ولی این وان پیس من با سرعت 4x زده بودم پخش بشه بازم خسته کننده بود و یه چیز فاجعه ایه هرکی هم که میگه خوبه ببینید (اشاره به یکی که بالا منه) چرت و پرت میگه به حرفش گوش نکنید :D بزرگترین وقت هدر دادن عمرتونه اگه انیمه وان پیس ببینید D: بشینید مانگاش رو بخونید باز بهتره تا انیمش رو که به طرز احمقانه ای کند پیش میره

من ترجیح میدم به جای هدر دادن وقتم با اون تعداد زیاد قسمت های وان پیس بشینم 40-50 تا انیمه کوتاه معرکه ببینم تا فقط 1 انیمه که انقدر کند پیش میره بیشترش عذابه

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
یه سری انیمه های بلند مثل HxH و Gintama تک تک قسمتاشون لذت بشخه مثلا گینتاما حتی فیلر هاش هم عالین و اگه بخواید ببینید ضرر نمیکنید

ولی یه سریا مثل ناروتو به هیچ وجه فیلر هاش ارزش نداره کسی بخواد ببینه همه فیلرا رو رد بکنه

اما وان پیس . . . . . زباله ای بین انیمه های بلند D: ناروتو مشکل فیلر های طولانی داره ولی عوضش وقتی به بخشای داستان اصلی میرسه با سرعت خوبی پیش میره ولی این وان پیس من با سرعت 4x زده بودم پخش بشه بازم خسته کننده بود و یه چیز فاجعه ایه هرکی هم که میگه خوبه ببینید (اشاره به یکی که بالا منه) چرت و پرت میگه به حرفش گوش نکنید :D بزرگترین وقت هدر دادن عمرتونه اگه انیمه وان پیس ببینید D: بشینید مانگاش رو بخونید باز بهتره تا انیمش رو که به طرز احمقانه ای کند پیش میره

من ترجیح میدم به جای هدر دادن وقتم با اون تعداد زیاد قسمت های وان پیس بشینم 40-50 تا انیمه کوتاه معرکه ببینم تا فقط 1 انیمه که انقدر کند پیش میره بیشترش عذابه
Wtf!!!
اصلا انیمه بلند با وان پیس معنی پیدا میکنه...
لذتی که تو یک یا دو یا چند ده بار دیدن وان پیس هست تو دیدن صدتا انیمه کوتاه تاپ نیست...:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
Wtf!!!
لذتی که تو یک یا دو یا چند ده بار دیدن وان پیس هست تو دیدن صدتا انیمه کوتاه تاپ نیست...:D
ایشون کل کل و شوخی ای که با یکی از کاربرا داره رو قاطی راهنمایی کردن یه کاربر دیگه کرده .
شما جدی نگیر حرفشو .

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یعنی تفاوت سلیقه ها در این تایپیک بیداد میکنه !!!!
..........................
پ.ن:آهای کسایی که تازه شروع به انیمه دیدن کردید یا میخواییید قدم در این باتلاق بزارید کلا هرچی عشقتونه بببینید :) ( بیخیال مشاوره اینا بشید کلا)

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
کلا کسایی ک ناروتو میدیدن الان سنشون بالای ۲۸ ۲۹ ساله
زیر این سن معلومه سراغ برنامه کودک میرن خخخ
من از ۹ سال پیش ناروتو میدیدم خخخخ
البته بگم ناروتو شاهکاره وان پیس فوق العاده...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Wtf!!!
همین:D
همانا وان پیس دیدنش فوق العادست! هم داستان اصلیش و هم فیلرهاش:D (غیر از فیلرهای مربوط به فیلم:-" )
من خودم دوبار تمام و کمال دیدمش:))

ببینید وان پیس رو که جواهریست:x

ناروتو،بلیچ،هانتر،گینتاما،اخوی ها( Space Brothers ) ، انیمه های ورزشی طولانی ، فیری تیل و ...
همه و همه رو ببینید:D

وان پیس اگر بد بود انقدر ادامه دار نمیشد که سالگرد بیست سالگیش رو در حال جشن گرفتن باشیم:D
نه مثل بعضی کارها که همون مانگاشونم قطع و وصلی داره! فصل جدید رو یهو از ادامه ی قیل میسازن ولی کل صداپیشه ها تغییر کرده باشه و ...! اگر بعد دو قرن میسازن حداقل مثل هانتر کار شاخ تحویل بدن:-"

پ.ن: خوبه در مورد انیمه مورد علاقه بعضی ها اینجوری بگیم؟:-" گرچه همونم بشینید ببینید

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
همین:D
همانا وان پیس دیدنش فوق العادست! هم داستان اصلیش و هم فیلرهاش:D (غیر از فیلرهای مربوط به فیلم:-" )
من خودم دوبار تمام و کمال دیدمش:))

ببینید وان پیس رو که جواهریست:x

ناروتو،بلیچ،هانتر،گینتاما،اخوی ها( Space Brothers ) ، انیمه های ورزشی طولانی ، فیری تیل و ...
همه و همه رو ببینید:D

وان پیس اگر بد بود انقدر ادامه دار نمیشد که سالگرد بیست سالگیش رو در حال جشن گرفتن باشیم:D
نه مثل بعضی کارها که همون مانگاشونم قطع و وصلی داره! فصل جدید رو یهو از ادامه ی قیل میسازن ولی کل صداپیشه ها تغییر کرده باشه و ...! اگر بعد دو قرن میسازن حداقل مثل هانتر کار شاخ تحویل بدن:-"

پ.ن: خوبه در مورد انیمه مورد علاقه بعضی ها اینجوری بگیم؟:-" گرچه همونم بشینید ببینید
حساب دفعه های که وان پیس رو از اول تا ارک فیشمن دیدم از دستم در رفته... :D

تو یکی دو هفته قبل برا بار دوم بلیچ رو بدون فیلر دیدم بسی حال داد...الان تو فکر شم ناروتو رو دانلود کنم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر