Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوزدخمل اسپایدرمن رو هم نیگا کردن ( البته این یه مورد رو کاملا راضیم:D )

Liz کلا هم نسخه سفید پوست داره توی کامیک ها هم سیاه پوست

Elizabeth Allan (Earth-26496)

دقیقا. چیزی که خیلی برای من آزار دهندست اینه که شخصیت هایی که از اول سفید پوست بودن ( مثلا هیومن ترچ تو Fantastic Four ) رو هم دارن کم کم سیاه می کنن. اگه کسی چیزی بگه میگن نژاد پرستی تو. اگه کلا عکس این قضیه اتفاق بیفته که دیگه هیچی...

این مورد هم دقیقا توی کمیک ها نمونه سیاه پوست هم داره

کلا من توصیه می کنم مورد های سوپر هیرو ای مارول رو بی خیال بشید، چون توی کمیک ها هزار جور بلا سرشون اومده :D
من فقط Whitewashing دیدم در مورد Iron Fist

هالیوود دیگه داره به جای این طرف بوم بیوفته داره از اون طرف بوم میوفته !!! به عبارتی دیگه شور قضیه رنگ پوست داره درمیاره ! الان جوری شده در یک فیلم اگر از هر نژادی ( سیاه، شرق اسیایی، میکزیکی، سفید ) نباشه اون فیلم میشه نژاد پرستی ! در فیلم Annabelle creation تعدادی دختر یتیم می بینیم خونه جدید می روند که یکیش سیاه هست، خواهر روحانی هم مکزیکی بقیه سفید ... چرا ؟ تا بهشون نژاد پرست گفته نشه :|
یا در فیلم Death note کاراگاه L را سیاه پوست انتخاب کردند و که با انیمه کلا فرق داره
اوجش در اسکار پارسال دیدیم که 2 سال قبلش مجری سیاه پوست اومد گفت به سیاه پوست ها اهمیت نمیدید و پارسال برای بستن دهن ملت فیلم moonlight را اسکار دادند و LA LA Land که بیشترین نامزدی داشت، اسکار ازش گرفتند چرا چون فیلم یک دونه سیاه پوست هم نداشت ولی اون یکی تا دلت بخواد داشت، تازه موارد رنگین کمونی ها هم داشت
بعضی چیزها باعث میشه من به جای اینکه از یک فیلم لدت ببرم بیشتر حرصم در بیاره

Death Note البته خودش نمونه بارز Whitewashing هم هست :D

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
این مورد هم دقیقا توی کمیک ها نمونه سیاه پوست هم داره

کلا من توصیه می کنم مورد های سوپر هیرو ای مارول رو بی خیال بشید، چون توی کمیک ها هزار جور بلا سرشون اومده :D
من فقط Whitewashing دیدم در مورد Iron Fist
فلش تامپسون توی Homecoming چطور؟

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
از این بحث ها بگذریم مثل اینکه دیزنی میخواد فاکس رو بخره !
21st Century Fox has been holding talks to sell most of the company to Disney: Sources
منتظرش بودم من یکی
با به تکرار افتادن دنیای ابرقهرمانی مارول-دیزنی و کم کم تموم شدن سوژه های ادامه ی سری ، دیزنی دنبال شاخه های مناسبشه.اسپایدرمن رو تونستن توافقی و برای ۲-۳ تا فیلم وردارن بیارن که خب بسشونه ولی دنیای ابرقهرمانی فاکس خیلی درندشته و کلی پول توشه.
از اون طرف شاه ماهیه چندسال آینده ی هالیوود هم دست فاکسه.آواتار ۲ و ۳ خودشون هر کدوم نامزد کسب پرفروش ترین فیلم تاریخن که خب چی بهتر از اینکه زیر پرچم دیزنی باشه این اتفاق!
ولی کاش همچین اتفاقی نیفته.بعد اون هالیوود به دو قسمت دیزنی / بقیه تقسیم میشه که خیلی بده.همین الانم خیلیش دیزنیه ولی خب فاکس راه خودش رو میره حداقل

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین

21st Century Fox has been holding talks to sell most of the company to Disney: Sources
اوه اوه، چه افتضاحی:D
من عاشق فیلمای مارولم ولی در حال حاضر ریسک پذیر ترین فیلمای سوپر هیرویی رو فاکس داره می سازه و فکر نکنم اگه دست دیزنی بود Logan و Deadpoolـی می دیدیم هیچوقت. هر چند از یه طرف وارد شدن X-Men و Fantastic Four(مخصوصا اینا:D) به MCU خیلی جذابه و مارولم دیگه شخصیت منفی نمونده براش و نیاز داره به Dr.Doom و بقیه دوستان:D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

امیدوارم هیچوقت این اتفاق نیفته!همین الانش بهترین فیلمای سوپرهیرویی این چندوقت اخیر از لوگان و ددپول و X-Men: Days of Future Past گرفته تا احتمالا The New Mutants اگه دست مارول بود یه کمدی چرت و پرتی میشد که تصورشم وحشتناکه!
ددپول و لوگان که عمرا رده سنی بالا میگرفتن تو لوگانم اخرش مثل تموم فیلمای دیگشون یه خش رو صورتش مینداختن و با یه چندده تن جمله کمدی فیلمو تموم میکردن راهکاری که یه دهس داره تکرار میشه و کسیم انتقاد کنه اینجا وکیل و مدافع مارول حکمشو میپیچه!
سونی که بخاطر گندی که سر The Amazing Spider-Man 2 زد اسپایدرمنو داد رفت منتهی فاکس با تموم مشکلاتی که داره حداقلش نشون داده اگه بخوان درست و حسابی رو فیلماشون کار کنن فیلمایی تحویل میدن که دیزنی و مارول به گرد پاشونم نمیرسه!هنوز که هنوزه دیزنی تو خوابم نمیتونه فیلم فوق العاده ای مثل X-Men: Days of Future Past رو بسازه!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
راهی که فاکس برای سری فیلم ایکس-من جدیدا انتخاب کرده؛ به شدت عالی و مورد تاییده. هنوز هم نمی تونم باور کنم فیلمی به اسم The New Mutants در حال ساخته و مخصوصا با اون تریلر خفنش. فیلمی که داستانش اصلا در مورد کلیشه ای به نام «نجات دنیا» نیست.

به امید خدا که هیچوقت این مسئله اتفاق نمی افته ولی اگر هم ممکن شد باید قید تمام این فیلم ها رو بزنیم.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
امیدوارم هیچوقت این اتفاق نیفته!همین الانش بهترین فیلمای سوپرهیرویی این چندوقت اخیر از لوگان و ددپول و X-Men: Days of Future Past گرفته تا احتمالا The New Mutants اگه دست مارول بود یه کمدی چرت و پرتی میشد که تصورشم وحشتناکه!
ددپول و لوگان که عمرا رده سنی بالا میگرفتن تو لوگانم اخرش مثل تموم فیلمای دیگشون یه خش رو صورتش مینداختن و با یه چندده تن جمله کمدی فیلمو تموم میکردن راهکاری که یه دهس داره تکرار میشه و کسیم انتقاد کنه اینجا وکیل و مدافع مارول حکمشو میپیچه!
سونی که بخاطر گندی که سر The Amazing Spider-Man 2 زد اسپایدرمنو داد رفت منتهی فاکس با تموم مشکلاتی که داره حداقلش نشون داده اگه بخوان درست و حسابی رو فیلماشون کار کنن فیلمایی تحویل میدن که دیزنی و مارول به گرد پاشونم نمیرسه!هنوز که هنوزه دیزنی تو خوابم نمیتونه فیلم فوق العاده ای مثل X-Men: Days of Future Past رو بسازه!
نداد بره ، قرض داد که حرکت کاملا هوشمندانه ای هم بود:D البته بعد از خراب کردن آی پی مجبور هم بود این کارو بکنه ولی خب براش بد نشد در کل

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
ریدلی اسکات اعلام کرده که تمامی صحنه های مربوط به کوین اسپیسی در فیلم تمام پول های دنیا، حدف میشه و کریستوفر پلامر جای اون بازی میکنه.

پ.ن. واقعا دم این کارگردان بزرگ گرم. چقدر خوب با پدیده شنیعی مثل همجنسبازی برخورد کرده.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
ریدلی اسکات اعلام کرده که تمامی صحنه های مربوط به کوین اسپیسی در فیلم تمام پول های دنیا، حدف میشه و کریستوفر پلامر جای اون بازی میکنه.

پ.ن. واقعا دم این کارگردان بزرگ گرم. چقدر خوب با پدیده شنیعی مثل همجنسبازی برخورد کرده.
دوستان چندین بار گفتند، منم یه‌بار دیگه می‌گم: عدم همکاری با کوین اسپیسی بخاطر آزار و اذیت‌های جنسی اون نسبت به چند بازیگر دیگره. ربطی به هم‌جنس‌گراییِ اون نداره.

تو این لینک اشاره شده که دلیل اصلی، آزار جنسی یک پسر بوده.
من که گفتم بخاطر آزار و اذیت‌های جنسیش نسبت به چندین بازیگرِ (مرد) بوده. شما بودید که گفتید بخاطر هم‌جنس‌گرایی بوده. هالیوود پر از هم‌جنس‌گراست و کسی هم کاری بهشون نداره. کوین اسپیسی هم اگه کسی رو آزار جنسی نمی‌داد، این بلا سرش نمی‌اومد.

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
دوستان چندین بار گفتند، منم یه‌بار دیگه می‌گم: عدم همکاری با کوین اسپیسی بخاطر آزار و اذیت‌های جنسی اون نسبت به چند بازیگر دیگره. ربطی به همجنس‌گراییِ اون نداره.
تو این لینک اشاره شده که دلیل اصلی، آزار جنسی یک پسر بوده.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
الان تاریخ اکران فیلم همونه یا تاخیر میزنن؟
یادمه وقتی اولین بار همینجا تریلر فیلم رو دیدم از گریم کوین اسپیسی واقعا مبهوت بودم و گفتم اسکار براش کنار میزارن :))
ریدلی اسکاتم تصمیم جالبی گرفته :D اگر فیلمش همینجوری منتشر میشد اگر قرار بود فصل جوایز موفقیتی داشته باشه احتمالش خیلی کمتر میشد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر