Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Another قسمت آخر

از لحاظ رازالودی, استرس و تقریبا تراژدی خیلی خوب بود ... از اخلاق رفتار میساکیم خوشم اومد یکی از شخصیت های دختر محبوبم شد, به هیچ وجه نه لوس بود نه کارای مسخره میکرد

خشونت داستان اما بیش از حد بود دلیل نداشت چنین داستانی تو این سبک اینقدر خشن پیش بره یاد سری فیلمای هدف نهایی افتادم چون مرگ هایم داستانم شبیه اون بود

اما به نظرم 2 قسمت آخر دیگه واقعا اون کشتار الکی و بیخودی بود, حس کردم نویسنده زورکی میخواست همه رو بکشه ... که رفتار یه سری دانش اموزام تو اون 2 قسمت خنده دار بود با چنین سن و سالی مثل فردی و جیسون میفتادن دنبال هم لت و پار میکردن, بعد کسیم از اون همه خونریزی و وحشی بازی شوکه نمیشد یا حالش بهم بخوره جالبه خیلی عادی رفتار میکردن انگار هیچی نشده

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من کلا بعد از Prison School هرچی انیمه کمدی می بینم بهم نمی چسبه، کلا گذاشتم یک مدتی بگذره بلکه اثرش بره اما بازم تست کردم دیدم کماکان انیمه کمدی بهم نمی چسبه
باید منتظر فصل دو اش موند :D

فردا برم Himouto Umaru-chan رو بگیرم بلکه فعلا اندک دردی دوا بشه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام

Deadman و Elfen به هیچ عنوان عناوین بدردبخوری نیستنا . فکر نکنم تو این تاپیک کسی باشه که اینا رو انیمه هایی در حد هایپی که پشتشون هست بدونه .
اورریت شده هستن .
:D:D
من که عاشق سبک gore هستم با هردوشون خیلی حال کردم !!!:-h منتهی ایرادی که هر دوشون داشتن اینه که نصف و نیمه رها شدن ( که اونم برا سیاست های مربوط به درجه خشونت ایناشون میشد ، که دیگه الانا کسی زیاد به این چیزا گیری نمیده یعنی الان تو انیمه کله یارو رو قطع هم بکنن کسی حرفی نمیزنه .... واضح تر بخوام بگم این دو تا انیمه سوخته ی زمانه هستن و در زمان اشتباهی تولید و پخش شدن وگرنه با محبوبیت بالایی که دارن دنبالشون 100 درصد میبود ، از این دسته انیمه ها کم هم نداریم نمونه بارز دیگرش شاهکار claymore ( از نظر خودم البته) و...)
غیر از اینا ناگفته هم نماند که از نظر من اپنینگ EL بین تمام انیمه ها بهترینه \m/ ( گرچه که اپنینگ DW هم خیلی خوب بود)

QUiCK_SiLVER

کاربر سایت
Nov 28, 2014
74
نام
Kiarash
سلام

Deadman و Elfen به هیچ عنوان عناوین بدردبخوری نیستنا . فکر نکنم تو این تاپیک کسی باشه که اینا رو انیمه هایی در حد هایپی که پشتشون هست بدونه .
اورریت شده هستن .

شنیده بودم ولی فک نمیکردم در این حد داغون باشن :d
کلا میخوام gore باشه و مریض xD , منم زیاد وارد نیستم ممنون میشم چنتا معرفی کنید.

توی Torrent هست
Nyaa برو

ممنون. رفتم اینو ولی منظورم اینه یکم دردسرشون کمتر تورنت باشه.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
شنیده بودم ولی فک نمیکردم در این حد داغون باشن :d
کلا میخوام gore باشه و مریض xD , منم زیاد وارد نیستم ممنون میشم چنتا معرفی کنید.

ممنون. رفتم اینو ولی منظورم اینه یکم دردسرشون کمتر تورنت باشه.

رو دست Gantz نداریم توی Gore :D

Tokyo Ghoul و Monster و Parasyte هم ببین

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
انتشار Nanatsu no Taizai Buritania no Tabibito در تاریخ ۹ فوریه ( ۲۱ بهمن ) برای آمریکا و اروپا تائید شد :D
با پیش خریدش هم کاستومای عکس پایینو بهتون میده

Seven-Deadly-Sins-Dated-West_11-06-17.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خیلی حرکت جالبیه که کاراکتر معرفی نشده تو انیمه، توی تبلیغات و کاور بازی رو اینجوری نشون دادن:))
البته یکم اسپویل داره بازم، اما بهتر از هیچیه:D

---
در مورد انیمه هایی که چند پست اخیر در موردشون بحث میشه، صرفا Claymore به نظرم جالب بود! بقیه کلا...:-"

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خیلی حرکت جالبیه که کاراکتر معرفی نشده تو انیمه، توی تبلیغات و کاور بازی رو اینجوری نشون دادن:))

---
در مورد انیمه هایی که چند پست اخیر در موردشون بحث میشه، صرفا Claymore به نظرم جالب بود! بقیه کلا...:-"

Claymore یک مشکل اساسی داره اونم اینه که داستانش توی مانگاش تموم می شه که خوب خیلی ها حال مانگا خوندن ندارن و ترجیح می دن داستان توی انیمه شروع و تموم بشه :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

---

این که جلو بازی قبلی ناروتو هیچه D:

Ultimate Ninja Storm 4 وقتی اومد که انیمه حتی نزدیک تموم شدن هم نبود که تریلراش دقیقا
تا مبارزه آخر و ریننگان ساسکه و همه چیز رو جلوتر از انیمه نشون داد D:

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Claymore یک مشکل اساسی داره اونم اینه که داستانش توی مانگاش تموم می شه که خوب خیلی ها حال مانگا خوندن ندارن و ترجیح می دن داستان توی انیمه شروع و تموم بشه :D
این مشکل رو داره، ولی کلا خیلی انیمه ی لذت بخش تری از Elfen Lied و Gantz و Another بود:-" (حالا باز Another هم از اون دوتای دیگه بهتره:-" )

کلیمور حتی با اون پایان فیلر و سر هم بندیش، بازم یه سر و گردن بهتر از بقیه شونه:-"

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
سلام.بچها انیمه ناراتو قشنگه دانش کنم؟؟
نه قشنگ نیس
به جوونیت رحم کن
میخوای اعتیاد پیدا کنی؟ شب و روزت بشه ناروتو؟
کلا شب رور به هوکاگه فک کنی؟ عشقت بشه ایتاچی اوچیها؟؟؟
نه دانلود نکن

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
سلام.بچها انیمه ناراتو قشنگه دانش کنم؟؟

نظر شخصی منو بخوای بگم که کلا بهتره از هر انیمه ای که بیشتر از 100 اپیزود داره پرهیز کنی تا رستگار در دنیا و اخرت باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر