PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من به چند علت فکر میکنم این خواهر بداس گرامی مادر الی نیست

1. مادر الی طبق صحبتای الی و رایلی پرستار بوده. تصور اینکه یه پرستار همچین عضلاتی داشته باشه برای من یکم هضمش سخته
2. یکی از دلایلی که ملت تئوری حامله بودن این بانوی گرامی رو میدن اینه که امیلی چاقوش رو روی شکمش میزاره و میخواد پاره ش کنه. اگر به جنازه های بالا سرشون که قبلا اعدام شدن نگاه کنید میبینید که اولا مذکر هستن و دوما اونا هم شکمشون پاره شده. به بیان ساده تر این خودش یه جور مراسم اعدامه و ربطی به حاملگی نداره.
3. نوتی داگ قبلا هم سر خیلی بازیهای دیگه این بلا رو سر ما آورده . تقریبا همیشه همه تئوری ها در مورد بازیاشون آخرش غلط از آب درومده
4. بنظرم این خواهرمون هیچ شباهتی به الی نداره. نه رنگ مو نه فورم صورت و نه هیچ عضو صورت
5. پوشش گیاهی و نوع تخریب جاده نشون میده که خیلی سال از فراگیر شدن بیماری میگذره در صورتی که تولد الی فقط 6 سال بعد از فراگیری بوده.تو شش سال پوشش گیاهی در این حد رشد نمیکنه و آسفالت به این صورت تخریب نمیشه.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اما ب نظرم تفاوت نسخه ها تو کنسول ها به این کمی که میگید نبود.
مخصوصا بحث افت فریم که تو 3 خیلی داغون میشد و 4 اصلا افتی نداشت.!
در کنار اون شیشه شکسته ها بازی کلا 1 پرده شفاف تر شده بود تو 4،و واقعا مشخص بود که کیفیت،وضوح بیشتری پیدا کرده.
دوست عزیز من
درست میگی اما هیچوفت تفاوتش مثل نسخه 1 روی 3 و 4 نخواهد بود.
evil dead@
بزرگوار ده ساله عضو هستن فقط ۲۰ تا پست گذاشتن
به حرفش گوش کنید!
ماشالا کلا14تا ارسال

evil dead

کاربر سایت
Aug 2, 2007
42
نام
M
ماشالا کلا14تا ارسال
:D:D
والا ما فقط میایم میخونیمو گوش میدیمو نزدیک به 20 ساله داریم از بازی ها لذت میبریم تا اینکه نظر و فلسفه بگیمو بعدشم توو ذوقی بخوریم:D

آخرین ویرایش:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
من به چند علت فکر میکنم این خواهر بداس گرامی مادر الی نیست

1. مادر الی طبق صحبتای الی و رایلی پرستار بوده. تصور اینکه یه پرستار همچین عضلاتی داشته باشه برای من یکم هضمش سخته
2. یکی از دلایلی که ملت تئوری حامله بودن این بانوی گرامی رو میدن اینه که امیلی چاقوش رو روی شکمش میزاره و میخواد پاره ش کنه. اگر به جنازه های بالا سرشون که قبلا اعدام شدن نگاه کنید میبینید که اولا مذکر هستن و دوما اونا هم شکمشون پاره شده. به بیان ساده تر این خودش یه جور مراسم اعدامه و ربطی به حاملگی نداره.
3. نوتی داگ قبلا هم سر خیلی بازیهای دیگه این بلا رو سر ما آورده . تقریبا همیشه همه تئوری ها در مورد بازیاشون آخرش غلط از آب درومده
4. بنظرم این خواهرمون هیچ شباهتی به الی نداره. نه رنگ مو نه فورم صورت و نه هیچ عضو صورت
5. پوشش گیاهی و نوع تخریب جاده نشون میده که خیلی سال از فراگیر شدن بیماری میگذره در صورتی که تولد الی فقط 6 سال بعد از فراگیری بوده.تو شش سال پوشش گیاهی در این حد رشد نمیکنه و آسفالت به این صورت تخریب نمیشه.

شماره ۵ اصلا خرابم کرد :D
یعنی اگه بزنه اون مادر الی هم باشه و فلش بک هم خورده باشه اون حجم از آخرزمانی بودن میشه سوتی :D
در مورد چاقو گذاشتن هم که میگن حاملس به خاطر جمله ایه که میگه نه پاره کردن شیکم

بیشترین شبهه هم‌ مربوط به اسم بود که ۴ حرفی هست و مادر الی هم ۴ حرف داشت anna

ولی از نظر من همین گذینه ۵ که گفتی بشه واسه نبودن مادر الی :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
شماره ۵ اصلا خرابم کرد :D
یعنی اگه بزنه اون مادر الی هم باشه و فلش بک هم خورده باشه اون حجم از آخرزمانی بودن میشه سوتی :D
در مورد چاقو گذاشتن هم که میگن حاملس به خاطر جمله ایه که میگه نه پاره کردن شیکم

بیشترین شبهه هم‌ مربوط به اسم بود که ۴ حرفی هست و مادر الی هم ۴ حرف داشت anna

ولی از نظر من همین گذینه ۵ که گفتی بشه واسه نبودن مادر الی :D
در مورد سوتی که بعید میدونم نوتی بشدت رو جزییات دقیقه

د مورد جمله هم میگهThey're nested with sin

میشه از این جمله برداشت بارداری کرد ولی 1. دقیقا معناش بارداری نیست و صرفا میتونه به یه گناه مثلا خیانت به گروهشون تعبیر بشه و 2 میگه THEY و نه YOU اشارش به سوم شخص جمعه. در واقع ما با توجه به سابقه ی ذهنی خودمون و چاقویی که رو شکم اون خانم هست و همینطور پوستر داخل آنچارتد 4 داریم این برداشت رو میکنیم.
در مورد اون توییت نیل هم نظری ندارم اون اسم میتونه همین آنا باشه هم یه اسم دیگه. باید منتظر بود و دید

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
ضمن اینکه اگر دقت کنید یکی از مردهایی که دار زده بودن هم شکمش پاره شده بود.ضمنا" این یک نوع اعدام رایج در اروپا در زمان قرون وسطی بوده ( رجوع کنید به کتاب هانیبال نوشته توماس هریس یا فیلمی که بر همین اساس ساخته شده .)

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
در مورد سوتی که بعید میدونم نوتی بشدت رو جزییات دقیقه

میشه از این جمله برداشت بارداری کرد ولی 1. دقیقا معناش بارداری نیست و صرفا میتونه به یه گناه مثلا خیانت به گروهشون تعبیر بشه و 2 میگه THEY و نه YOU اشارش به سوم شخص جمعه. در واقع ما با توجه به سابقه ی ذهنی خودمون و چاقویی که رو شکم اون خانم هست و همینطور پوستر داخل آنچارتد 4 داریم این برداشت رو میکنیم.
در مورد اون توییت نیل هم نظری ندارم اون اسم میتونه همین آنا باشه هم یه اسم دیگه. باید منتظر بود و دید
البته باید بگم‌ بیشترین شبهه اصلا مربوط به این تریلر نیست
مربوط به عکسی هست که چند ماه پیش نیل پخش کرد یه دختر شاتگان بدست رو اسب بود که از موشن کپچر بازی خبر میداد ( تو مس زمینه عروسک کوچیکی بود که شبیه یه بچه تازه به دنیا اومده بود ) همین عروسک احتمالات بازداری رو بالا برد . البته در کنار بقیه اتفاقات وجود بچه یا باردار بودن قوت گرفت

بگذریم الان فکر میکنم پوشش گیاهی هم مشکل نداره البته اگه بگیم ماور الی هست ولی خوب الی به دنیا اومده قبلش و بزرگ‌ شده
مگه مادر الی و مارلین دوست نبودن خوب سم آنا هم اندازه مارلین هست دیگه یعنی میشه مادر الی تو بازی باشه بدون فلش بک چون سن و قیافه این زنه میخورد به زمان لست پارت ۲ و گذشت ۲۴ سال از ابتدایه بیماری

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
زن تامی که تو نسخه اول قیافشو دیدیم نه این شکلی بود نه یه همچین هیکلی داشت
زن اولشو طلاق داده ، اینو جدید گرفته :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

یه فرضیه دیگه هم اینه که اون زن حامله یا اون زن داخل تریلر ماریا (زن تامی برادر جوئل ) باشه.

بهترین فرضیه :D نسخه اولو بازی کردی ؟ :D:D:D:D:D:D

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
زن اولشو طلاق داده ، اینو جدید گرفته :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

بهترین فرضیه :D نسخه اولو بازی کردی ؟ :D:D:D:D:D:D
1- من عرض کردم فرضیه
2- از آنجایی که اسم کاراکتر رو اعلام نکردن میشه نتیجه گرفت که امکان لو دادن داستان هست.
3- شما اگر فکر میکنید که نویسنده و کارگردانی مثل دراکمن میاد به پونزده شونزده سال پیش برمیگرده و داستان مادر الی (اونم زمانیکه حامله هست) رو پیش میکشه باید بگم که این بازی رو با فیلم هندی اشتباه گرفتید.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
3- شما اگر فکر میکنید که نویسنده و کارگردانی مثل دراکمن میاد به پونزده شونزده سال پیش برمیگرده و داستان مادر الی (اونم زمانیکه حامله هست) رو پیش میکشه باید بگم که این بازی رو با فیلم هندی اشتباه گرفتید.
داداش فیلم هندی جریانش یه چیزه دیگه بودا داری اشتب میزنی:D
سزیال WESTWORLD با میانگین متایه 92 از همین روش برایه داستان گویش استفاده کرد که مخ خیلی ها مثل خودم تو هر قسمتش هنگ میکرد حالا میدونی جریان چیه؟ یکی از نویسنده های همین سریال داره رو قسمت دوم اخرین ما با نیل دراکمن تو بخش داستان همکاری میکنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر