veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
دوبلش موجوده....با کیفیت 4K HDR ببین تا داغون بشی|-)

دوبله های مختلف داره یا یه دونست فقط ؟! تو سایتایی که واسه دانلود گذاشتن ننوشتن گروه خاصی بوده یا نه

نمایشگرشو ندارم :| همون 1080 هم حجمش خیلی زیاده ولی به لطف همراه اول و رایگان گذاشتن 3 تا 9 صبح با یه بسته 1800 تومنی دانلودش میکنم :D

• Like
Reactions: TheGodfather

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اینو نمیدونم اینجا باید بپرسم یا تاپیک سریال

planet earth 2 دوبله خوب هم داره یا باید همون زبون اصلی بگیرم ؟!
مگه میشه صدای دیوید اتنبرو رو بیخیال شد؟ گذشته از این این مستند صداگذاری و موزیک های شگفت انگیزی داره من دیدم صداسیما دوبلشو گذاشته بود یکی از دوبلورهای خیلی معروف و باسابقه هم کارشو انجام داده بود ولی موزیک ها رو بعضی جاها زده بودن یا نصفه پخش می شد و... به نظرم برای بهترین تجربه زبان اصلی ببین.

• Like

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
مگه میشه صدای دیوید اتنبرو رو بیخیال شد؟ گذشته از این این مستند صداگذاری و موزیک های شگفت انگیزی داره من دیدم صداسیما دوبلشو گذاشته بود یکی از دوبلورهای خیلی معروف و باسابقه هم کارشو انجام داده بود ولی موزیک ها رو بعضی جاها زده بودن یا نصفه پخش می شد و... به نظرم برای بهترین تجربه زبان اصلی ببین.

آخه میخوام برای همه پخش کنم نه فقط خودم ، من میتونم سریع زیرنویس بخونم ولی بقیه اینطوری نیستن

اینایی که تو سایتا هست همینیه که صداوسیما گذاشته یا یکی دیگست ؟!

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
آخه میخوام برای همه پخش کنم نه فقط خودم ، من میتونم سریع زیرنویس بخونم ولی بقیه اینطوری نیستن

اینایی که تو سایتا هست همینیه که صداوسیما گذاشته یا یکی دیگست ؟!
من از دیبا مووی دانلود کردم، با صدای بی نظیر منوچهر زنده دل.
صدا و سیما هم همین دوبلور بود.

آخرین ویرایش:
  • Like

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
فوق العاده بود!من با حجم هر قسمت 7 یا 8 گیگ دانلود کردم،تصویربرداری بی نظیر،بهتر از اون موسیقی متن محشرش!ost رو تو سیستم دارم هرچندروز یبار به یکی از ترک هاش گوش میدم،با روح و روان آدم بازی میکنه!بعدش مستند life رو دانلود کرده بودم،اصلن کیفیت تصویرش آدمو میزد!
آف تاپیک نباشه کسی فیلم into the forest با بازی بانو ریچل وود رو دیده؟
ترسناکه؟چون یبار تریلرش رو دیدم بنظرم ترسناک میومد ولی تو نت در مورد فیلم،قسمت ژانر،ترسناک ننوشته!
ریچل وود اولین بازیگری هست که کموبیش فیلماشو دنبال کردم،7 تا از فیلماشو دیدم:D:|شاید خودشم فیلمای خودشو اندازه من پیگیر نباشه!:D:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.jpg
بنا بر اطلاعات منتشر شده، «کونتین تارانتینو» (Quentin Tarantino) کارگردان معروف سینما، فیلمنامه نهمین اثر خود را درباره قتل های خانواده «منسون» (Manson Family) می باشد را به اتمام رسانیده است. ایشان در حال حاضر در جستجو استودیوی جدید برای ساخت این فیلم می گردد.

این احتمال وجود دارد که «لئوناردو دی کاپریو» (Leonardo DiCaprio) نیز در این عنوان حضور داشته باشد.

Movieweb

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
سلام
آقا کسی اسم این آهنگ خارجیه که تو فیلم خفگی پخش شد رو میدونه؟
خودم و چند نفر دیگه بدجور لنگشیم!:D
اگه کسی میتونه برام پیدا کنه ممنون میشم!
اگه کسی داره میره سینما که فیلم رو ببینه، لطفا حتما Shazam کنه آهنگ رو! :D
ممنون.

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
هالیوود دیگه داره به جای این طرف بوم بیوفته داره از اون طرف بوم میوفته !!! به عبارتی دیگه شور قضیه رنگ پوست داره درمیاره ! الان جوری شده در یک فیلم اگر از هر نژادی ( سیاه، شرق اسیایی، میکزیکی، سفید ) نباشه اون فیلم میشه نژاد پرستی ! در فیلم Annabelle creation تعدادی دختر یتیم می بینیم خونه جدید می روند که یکیش سیاه هست، خواهر روحانی هم مکزیکی بقیه سفید ... چرا ؟ تا بهشون نژاد پرست گفته نشه :|
یا در فیلم Death note کاراگاه L را سیاه پوست انتخاب کردند و که با انیمه کلا فرق داره
اوجش در اسکار پارسال دیدیم که 2 سال قبلش مجری سیاه پوست اومد گفت به سیاه پوست ها اهمیت نمیدید و پارسال برای بستن دهن ملت فیلم moonlight را اسکار دادند و LA LA Land که بیشترین نامزدی داشت، اسکار ازش گرفتند چرا چون فیلم یک دونه سیاه پوست هم نداشت ولی اون یکی تا دلت بخواد داشت، تازه موارد رنگین کمونی ها هم داشت
بعضی چیزها باعث میشه من به جای اینکه از یک فیلم لدت ببرم بیشتر حرصم در بیاره

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
هالیوود دیگه داره به جای این طرف بوم بیوفته داره از اون طرف بوم میوفته !!! به عبارتی دیگه شور قضیه رنگ پوست داره درمیاره ! الان جوری شده در یک فیلم اگر از هر نژادی ( سیاه، شرق اسیایی، میکزیکی، سفید ) نباشه اون فیلم میشه نژاد پرستی ! در فیلم Annabelle creation تعدادی دختر یتیم می بینیم خونه جدید می روند که یکیش سیاه هست، خواهر روحانی هم مکزیکی بقیه سفید ... چرا ؟ تا بهشون نژاد پرست گفته نشه :|
یا در فیلم Death note کاراگاه L را سیاه پوست انتخاب کردند و که با انیمه کلا فرق داره
اوجش در اسکار پارسال دیدیم که 2 سال قبلش مجری سیاه پوست اومد گفت به سیاه پوست ها اهمیت نمیدید و پارسال برای بستن دهن ملت فیلم moonlight را اسکار دادند و LA LA Land که بیشترین نامزدی داشت، اسکار ازش گرفتند چرا چون فیلم یک دونه سیاه پوست هم نداشت ولی اون یکی تا دلت بخواد داشت، تازه موارد رنگین کمونی ها هم داشت
دقیقا. چیزی که خیلی برای من آزار دهندست اینه که شخصیت هایی که از اول سفید پوست بودن ( مثلا هیومن ترچ تو Fantastic Four ) رو هم دارن کم کم سیاه می کنن. اگه کسی چیزی بگه میگن نژاد پرستی تو. اگه کلا عکس این قضیه اتفاق بیفته که دیگه هیچی...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
در فیلم Annabelle creation تعدادی دختر یتیم می بینیم خونه جدید می روند که یکیش سیاه هست، خواهر روحانی هم مکزیکی بقیه سفید ... چرا ؟
چون توی آمریکا 17 درصد مردم مکزیکی و 13 درصد مردم سیاه پوست هستن. یه ضرب و تقسیم ساده نشون می ده بخوای عادلانه تقسیم کنی از یه جمعیت 10 نفره 2-3 نفری باید رنگین پوست باشن در حالت عادی!
پ.ن: عجیب ترین چیز دنیا اینه ما ایرانیا خودمونو سفید پوست می دونیم و هیچوقت به این فکر نمی کنیم که ما هم توی آمریکا از اون اقلیت هایی محسوب می شیم که هالیوود داره حمایت می کنه ازشون:))

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Movieweb[/QUOTE]
G@y بودن شخصیت هام داره خیلی زیاد میشه.البته الان 2 سالی هست که تبش خوابیده یکم.ولی الان سیاه بودن افتاده رو مد.دقت کنی هرسریالی که داره پخش میشه بالاخره باید
شخصیت G@yتوش باشه.مثلا همین WD کلان 10 تا شخصیت اصلی داره 4 تاشون G@y هستن :|.کلان خیلی این قضیه رو اعصابمه.اگه سریالی یا فیلمی حتی خوبم باشه ولی رو
این مثله گیر بده دراپ میکنم.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بابا خیلی خنده‌داره چنتا خاورمیانه‌ای دور هم نشستین و از نمایش اقلیتها تو فیلم و سریالهایی که صد سال تو قبضۀ کارکترهای سفید پوست استریت و معمولاً مرد بوده، ناراحتین.
جوری می‌گه اگه از این چیزا ببینم دراپ می‌کنم انگار تا الان با دیدن غیرقانونیش داشته به کسی سودی می‌رسونده.
اتفاقاً اینجور مخالفتهاتون نشون دهندۀ نژادپرست و هموفوب بودنتون. همۀ نژادپرستها اینجوری حرف می‌زنن : "من نژادپرست نیستم ولی ..."

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
چون توی آمریکا 17 درصد مردم مکزیکی و 13 درصد مردم سیاه پوست هستن. یه ضرب و تقسیم ساده نشون می ده بخوای عادلانه تقسیم کنی از یه جمعیت 10 نفره 2-3 نفری باید رنگین پوست باشن در حالت عادی!
پ.ن: عجیب ترین چیز دنیا اینه ما ایرانیا خودمونو سفید پوست می دونیم و هیچوقت به این فکر نمی کنیم که ما هم توی آمریکا از اون اقلیت هایی محسوب می شیم که هالیوود داره حمایت می کنه ازشون:))

بابا خیلی خنده‌داره چنتا خاورمیانه‌ای دور هم نشستین و از نمایش اقلیتها تو فیلم و سریالهایی که صد سال تو قبضۀ کارکترهای سفید پوست استریت و معمولاً مرد بوده، ناراحتین.
جوری می‌گه اگه از این چیزا ببینم دراپ می‌کنم انگار تا الان با دیدن غیرقانونیش داشته به کسی سودی می‌رسونده.
اتفاقاً اینجور مخالفتهاتون نشون دهندۀ نژادپرست و هموفوب بودنتون. همۀ نژادپرستها اینجوری حرف می‌زنن : "من نژادپرست نیستم ولی ..."
من خودم رنگ پوستم سبزه هست و بخاطر جنوب بودن و افتاب شدید، پوستم افتاب سوخته هم شده !! چشم رنگی هم نیستم، فدم 170 هست، هیکل ارنولدم ندارم، پولدارم نیستم ولی نمیتونم هم پاپ کرن دستم بگیرم و فقط فیلم ببینم ... فیلم انابل 2 فقط نمونه خیلی کوچک بود اما یک فیلمی مثل moonlight دیگه اسکار میگیره، دیگه اوج این موضوع هست

اکثر فیلم هایی که می بینیم، تهیه کنندشون شرکتهای بزرگ هستند که مسلما توانایی پرداخت دستمزد هر بازیگری را دارند پس وفتی یکی مثل ساموئل ال جکسون در فیلمش استفاده میکنه ( مثل فیلم 8 نفرت انگیز ) بخاطر تواناییش در بازیگری هست اما وقتی همون شرکتها 4 تا بازیگر معمولی را صرفا جهت اینکه نشون بدهند ما از بازیگران رنگین پوست استفاده می کنیم، من این را فقط به حساب این میزارم تا انتفادی بهشون نشه که ضربه ای به فیلمشون وارد نکنه یا از سیاست هالیوود خارج نشوند

از روی درصد هم نمیشه گفت چون این مقدار نژاد هست پس همون نسبت هم باید بازیگر رنگی در فیلمها باشه ... پس باید با حساب حرف شما اگر من 6 بار یک تاس را بندازم حتما یکبار 1 یکبار 2 یکبار .... تا 6 باید بیاد دیگه ؟!!
در پستم هم جمله "من نژادپرست نیستم ولی ..." را هم نمی بینیم .. شما می بینید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر