لوازم جانبی PS4

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سوال اول خیر.سوال دوم بله.

قطعا هدفون
مطمنی؟؟
من یک هدفوت پالس داشتم در مقایسه با سینما خانگی مثل جوک بود.!!!!ااالان میخواستم ساند بار بگیرم.
الجی مدل sj5 صدای hd هم پخش میکنه.ببینم کسی تجربه ساند بار رو داره؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
مطمنی؟؟
من یک هدفوت پالس داشتم در مقایسه با سینما خانگی مثل جوک بود.!!!!ااالان میخواستم ساند بار بگیرم.
الجی مدل sj5 صدای hd هم پخش میکنه.ببینم کسی تجربه ساند بار رو داره؟؟؟
کاملا سلیقه ای هست ممکنه خیلی ها خلاف من نظر بدن

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
کاملا سلیقه ای هست ممکنه خیلی ها خلاف من نظر بدن
میخواستم دلایلتون رو بدونم برای برتری هدفون؟؟
چون میخوام 1 تومن هزینه کنم برای ساند بار. اگر گلد بهتره همونو بگیرم دیگه هزینه زیادی نکنم.
دوستان اگر تجربه ساند بار و هدفونهای گیم رو دارن خواهشا بگن کدوم یکی بهتره؟؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
چون میخوام 1 تومن هزینه کنم برای ساند بار. اگر گلد بهتره همونو بگیرم دیگه هزینه زیادی نکنم.
اخه دلیل من برای شما دلیل نمیشه :D
من بیشتر شب ها و ظهر ها بازی میکنم توی اتاقم و توی این ساعت خانواده در حال استراحتن و نمیتونم سر و صدا کنم و بهترین انتخاب واسه من گلد هست.اما ممکنه شما موقعیتت جوری باشه که خونه رو بزاری روی سرت :D

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان برای بازی هایی که پروفایل براش توی نرم افزار مربوط به هدفون که روی PS4 نصب میشه تعریف نشده آیا بازم باید همون نرم افزار رو باز کرد یا دیگه لازم نیست ؟ ( هدفون پلاتنیوم دارم )

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها من دوسال پیش تقریباً آخرین بار کنترلر برای کنسولم گرفتم چندروز پیش پرو گرفتم حس میکنم کنترلرش سبک تر و جنسش انگار مات تره نسبت به قبلیا.درسته؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
بچه ها من دوسال پیش تقریباً آخرین بار کنترلر برای کنسولم گرفتم چندروز پیش پرو گرفتم حس میکنم کنترلرش سبک تر و جنسش انگار مات تره نسبت به قبلیا.درسته؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
بله دقیقا همینطوره

دوستان برای بازی هایی که پروفایل براش توی نرم افزار مربوط به هدفون که روی PS4 نصب میشه تعریف نشده آیا بازم باید همون نرم افزار رو باز کرد یا دیگه لازم نیست ؟ ( هدفون پلاتنیوم دارم )
بازی هایی که پروفایلشون نیست نرم افزار رو که باز کردی مد رو باید با توجه به سبک اون بازی انتخاب کنی.یعنی کلا بزاریش روی شوتر یا فایتینگ و...

Last edited by a moderator:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
آمو جان سینما خانگی زمین تا زیررمین با ساندبار فرق داره توی سینما خانگی حداقل هشت باند و یک ساب ووفر داری حداقل مدلهای گرونتر بیشتر هم دارند و چیدمان باندها هم مهم هستش ولی ساند بار از یک نقطه صدا رو پخش میکنه و نهایتا چهار باند داره تو مدلهای گرونتر تا شش باند و دالبی شبیه سازی شده میده درحالی که سینما خانگی دالبی ارجینال هستش (به شرطی که ورودی دالبی باشه)
یقین بدار هدست خیلی بهتره.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
آمو جان سینما خانگی زمین تا زیررمین با ساندبار فرق داره توی سینما خانگی حداقل هشت باند و یک ساب ووفر داری حداقل مدلهای گرونتر بیشتر هم دارند و چیدمان باندها هم مهم هستش ولی ساند بار از یک نقطه صدا رو پخش میکنه و نهایتا چهار باند داره تو مدلهای گرونتر تا شش باند و دالبی شبیه سازی شده میده درحالی که سینما خانگی دالبی ارجینال هستش (به شرطی که ورودی دالبی باشه)
یقین بدار هدست خیلی بهتره.
عزیز دل اصلاع دارم سینما خانگی از ساند بار بهتره
منظورم مقایسه ساند بار با هدست های گیمینگ سونی بود که کدام بهتره از نظر صدا

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
قطع یقین هدست داداش.من ساند بار سامسونگ دیدم تعریفی نداشت مگر سونی یا ال جی متفاوت باشه

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دادا شما دقیقا چی میخوای از صدا
و حد آخر بودجه ات رو بگو تا راهنماییت کنم

• Like
Reactions: Sony+

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان برای انتقال صدا از ps4به tv با کابل اپتیکال میشه؟ اگه نمیشه غیر ازhdmiمیشه صدارو به تیوی انتقال داد؟

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
سلام دوستان٬
برای PS4 Pro پایه نگه دارنده روی جعبش می‌بینم ولی روش موجود نیست... طبق معمول به سبک ایرانی اینجور چیزارو از روش حذف و جدا میفروشن؟‌ :|

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام دوستان٬
برای PS4 Pro پایه نگه دارنده روی جعبش می‌بینم ولی روش موجود نیست... طبق معمول به سبک ایرانی اینجور چیزارو از روش حذف و جدا میفروشن؟‌ :|
توی ستاره پاین جعبه نوشته که پایه عمودی در جعبه موجود نیست و جدا فروخته میشه یعنی کسی برش نداشته عزیز من
بدم محتوا جعبه کنارش حک شده که ببینید هم جز محتوا جعبه نیست پایه عمودی

• Like
Reactions: why.darkness

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر