عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
به به نیروگاه ابی راه انداختید. مبارک باشه.

البته من با حرف دوستمون کاملا مخالفم چون سیستمی که بستید اصلا صرفه ی اقتصادی نداره و کاملا عشقی هست عین خیلی از سیستم هایی که بچه مایه ها دیگه درست می کنن و با هم کل کل می کنن. 128 گیگ رم یا sli کردن 1080 یا حتی 1 ترا 960 اینا چیزهایی نیستن که کارایی نسبت به قیمت برای سیستم گیمنیگ داشته باشن.

بازم مبارک باشه منم بدم نمیاد برای 1 بار که شده همچین سیستمی ببندم برای 1 مدت کوتاه که ادم عقدش بخوابه اما بیشتر از 1 بارش به نظرم اصراف هست و اگر همچین مبالغی دستم باشه حتما دست بقیه ی دوستان هم می گیرم(امیدوارم). تا اونا هم لذت ببرن امیدوارم که روزی همه ی افراد سرمایه دار به 1 حدی قانع باشن و دست بقیه ی افراد کم توان هم بگیرن.
شما منو می شناسید یا می دونید شغل ام چیه یا کلا چند ساله هستم؟
جدا از علاقه ایی که به "سیستم" دارم، این pc به هیچ عنوان صرفا برای گیمینگ بسته نشده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما منو می شناسید یا می دونید شغل ام چیه یا کلا چند ساله هستم؟
جدا از علاقه ایی که به "سیستم" دارم، این pc به هیچ عنوان صرفا برای گیمینگ بسته نشده

نه نمی شناسم منم در جواب دوستمون گفتم که گفتن روی سیستم گیمتون حساس هستید البته حرفم به شما نبود و کلی گفتم قصد بی احترامی هم نداشتم.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
نه نمی شناسم منم در جواب دوستمون گفتم که گفتن روی سیستم گیمتون حساس هستید البته حرفم به شما نبود و کلی گفتم قصد بی احترامی هم نداشتم.
چون کلی گفتی ، مملکت جهان سومی یعنی همین ، مردم برای داشته های دیگران غصشون میشه ! . ما خیلی کمکها برای ریشه کن کردن فقر توی دولت زورو امامزاده ها کردیم که آمریکا با پولش میتونه یه ایالت جدید یا فضاپیمایی به دورترین نقطه کهکشان بفرسته ، حتی با پولهایی که رفته میشد فقرو کامل تو ایران ریشه کن کرد . کسی که داره نوش جونش بکنه ، بقیه پول همین سیستم ایشونو میدن برای یه هفته مسافرت اونا هم نوش جونشون . به منو شما چه مربوط .

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
اینم کارت خوش قیمت و یکی از بهترین برندهای گرافیک دنیا یعنی MSI و GTX 1080Ti Gaming x 11G
بدون شک یکی از بهترین کولینگ های سری 1080Ti رو روی خودش داره با قدرت اورکلاک پذیری بالا و نویز پایین !
کارت دستی اورکلاک نشده فقط توسط نرم افزار MSI App به صورت پیش فرض کارخونه Oc شده .
نرم افزار بنچمارک دم دست نبود سعی میکنم به مرور بنچمارک های بیشتری قرار بدم .

این درایور آخری با DSR مشکل داره و نتونستم تو بازی رزولوشن 4K رو ست کنم .

i5dc_3dmark_time_spy.jpg

fgqq_fire_strick_normal.jpg

8iu_ski_diver.jpg

fn2w_cloud_gate.jpg

8s1b_ice_storm.jpg

e8g5_3dmark_11.jpg

2zxs_photo_2017-10-16_11-50-57.jpg

gj7_photo_2017-10-16_11-33-17.jpg

o93y_detailes_1.jpg

کی بود از بازی ایراد می گرفت می گفت نمیشه ازش 60 فریم ثابت گرفت ؟ ( خوب به تصویر زیر نگاه کن خالی بند ) :))
e5p1_grw_2017_10_16_12_15_39_967.jpg

آخرین ویرایش:

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
اینطور که مشخصه اکثرا اینجا سیستم هایی که بستید به خنک بودنش هم اهمیت دادید که خیلی مهمه. لطفا میزان حرارت قطعاتتون رو هم بگید که با این سیستم ها قطعات حدودا تو چه حرارتی کار میکنن؟

حرارات CPU من (مدل Thread ripper) با خنک کننده مایع و کیس تقریبا خوب حدود 42 درجه است تو حالت عادی که به نظرم خودم باید حتما زیر 40 برسه. وقتی سیستم کار نمیکنه به 32 هم میرسه. این دما تو حالت عادی (بدون اجرای نرم افزار خاصی یا بازی) استاندارده؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
اینم سیستم من که بلاخره بعد از چندین ماه تموم شد (یادم رفته بود بازی سنتری هم هستا!) :D
View attachment 78856
View attachment 78855

مشخصات:
CPU: Intel Core i7-6950X @ 4.5GHz
Motherboard: ASUS RAMPAGE V EDITION 10
RAM: G.Skill Trident Z 3200MHz CL14 128GB
VGA: Asus GTX 1080 Founders Edition SLI
HDD: WD Green 4TB x 3
SSD: Samsung 960 Pro 1TB
PSU: Corsair 1200AXi
Case: Corsair Obsidian 900d
EK-FB ASUS R5-E10 Monoblock
EK-RAM Monarch X4 - Nickel x 2
EK-FC1080 GTX Nickel + EK-FC1080 GTX Backplate Nickel x 2
EK-RES X3 250 - White x 2
EK-XTOP Revo D5 PWM - Plexi x 2
Hardware Labs | Black Ice SR2 480 MP White x 2
Thermaltake Riing 12 fans

یه لحظه یاد سیستم کولینگ خودم افتادم :)
عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

ahly_dsc02247.jpg

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
281
نام
حمید رضا
R .O .G M . A. C. H . I. N. E

MAINBOARD : ASUS ROG STRIX Z270E GAMING
CPU : INTEL CORE i7 7700K @ 4.5 GHZ WITH COOLERMASTER MASTER LIQUID 280
VGA : GIGABYTE AORUS GTX 1080ti OC EXTREME EDITION
MEMORY : G-SKILL TRIDENT Z 32GB 3200MHZ
SSD : SAMSUNG 960 EVO 250GB, , 2X SAMSUNG 850 EVO 500
SOUND CARD : CREATIVE X-FI TITANIUM 7.1 DTS
H.D.D : 2X SEGATE BARRACUDA 4TB 64MB 7200
POWER : CORSAIR AX 1200i PLATINUM
CASE : PHANTEKS EVOLV ATX TEMPERED GLASS EDITION
MONITOR : ASUS PG278Q 2K G-SYNC 144Hz
KEYBOARD : RAZER BLACKWIDOW CHROMA X 2016
MOUSE : RAZER DEATHADDER CHROMA
HEADSET : ASUS STRIX 7.1 GAMING

1-1.png 2.JPG 3.JPG 4.png 5.JPG 6.JPG 7-1.png 8.png

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام
خوبی پسر ؟ :D

اقا از هدست راضی هستی ؟ جنسش و کارایش خوبه ؟ فرق 7.1 مجازی و حقیقی چقدره ؟

خوب حقیقی چندین تا اسپیکر داره اما مجازی شبیه سازی می کنه حقیقی که تعدادش خیلی کم شده قطعا بهتره اما بدیش اینه که سایز woofer کم می شه برای همین کیفیت صدا میاد پایین برای همین مجازی در کل بهتره من بهترین چیزی که شنیدم برای کارت صدای سری x creative هست که واقعا صداها تفکیک می شه کلا خروجی هدفونش استثنایی هست به جاش می تونید 1 هدفون حرفه ای بخرید از برند معتبر به جای این ها که اصلا به پای اونا نمی رسن اهنگ گوش کنید پرواز کنید. برای گیم هم خیلی عالی می شن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینم از سیستم صوتی جدید 97 من که نزدیک به 10 تومن برام اب خورد هزینش سنگین شد اما ارزش رو داشت چیدمان اتاق هم 1 حال اساسی بهش دادم. سیستم 7.1 کانال هست که هر جفت اسپیکر متفاوت گرفته شده تا تشخیص صدای هر کانال بهتر صورت بگیره همگی hi-fi هستن صدای بسیار بازی دارن استیج اصلی هم 1 سر و گردن بهتر برداشتم که هم برای موسیقی هم برای فیلم یا بازی که اصل صدا از جلو میاد بهترین باشه.

dynaudio emit که جایزه ی بهترین سال 2016 تا رنج 1000 دلار از اکثر سایت ها گرفت من واقعا نمی خواستم اینقدر هزینه کنم اما صداش رو که شنیدم عاشقش شدم به نظرم انگار صداش از بهشت میاد. مزیت این بوکشلف ها از اینم برند اینکه مستقیما در خود دانمارک ساخته می شن made in denmark هستن.
monitor audio silver centre سری سیلور این برند هم خیلی معروفه هر چند بوکشلفش از بهترین سال جا مونده اما سنترش اون ایرادات رو نداره و واقعا صدای اشخاص درش واضح ترین حد ممکن هست.[جنس بدنش هم چوب کاملا طبیعی هست.
back monitor audio bronze fx این هم انحصارا برای سوراند ساخته شده که فقط 1 جفت ازش در ایران مونده بود که من خریدم در این طراحی به جای 1 عدد تیوتر دو عدد در اطراف قرار گرفته تا صدای ضعیف عقب واضح تر و بازتر شنیده بشه همچنین جهت پرتاب صداشم بالاخره با این طراحی به سمت شما قرار می گیره.
side jamo 628 که برند معتبر دانمارکی هست هر چند توسط شرکت امریکایی klipch خریداری شد اما این مدل برای قبل از خریداری شدنش هست این هم به سختی 1 جفت اکبند پیدا کردم.
امپ onkyo dolby atmos ساپورت هست که من 7.1 ازش استفاده می کنم.
ساب هم onkyo 8 inch هست.
کارت صدا هم سری x جدید creative خریدم که فقط برای هدفونم استفاده می شه.

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
اینم از سیستم صوتی جدید 97 من که نزدیک به 10 تومن برام اب خورد هزینش سنگین شد اما ارزش رو داشت چیدمان اتاق هم 1 حال اساسی بهش دادم. سیستم 7.1 کانال هست که هر جفت اسپیکر متفاوت گرفته شده تا تشخیص صدای هر کانال بهتر صورت بگیره همگی hi-fi هستن صدای بسیار بازی دارن استیج اصلی هم 1 سر و گردن بهتر برداشتم که هم برای موسیقی هم برای فیلم یا بازی که اصل صدا از جلو میاد بهترین باشه.

dynaudio emit که جایزه ی بهترین سال 2016 تا رنج 1000 دلار از اکثر سایت ها گرفت من واقعا نمی خواستم اینقدر هزینه کنم اما صداش رو که شنیدم عاشقش شدم به نظرم انگار صداش از بهشت میاد. مزیت این بوکشلف ها از اینم برند اینکه مستقیما در خود دانمارک ساخته می شن made in denmark هستن.
monitor audio silver centre سری سیلور این برند هم خیلی معروفه هر چند بوکشلفش از بهترین سال جا مونده اما سنترش اون ایرادات رو نداره و واقعا صدای اشخاص درش واضح ترین حد ممکن هست.
back monitor audio bronze fx این هم انحصارا برای سوراند ساخته شده که فقط 1 جفت ازش در ایران مونده بود که من خریدم در این طراحی به جای 1 عدد تیوتر دو عدد در اطراف قرار گرفته تا صدای ضعیف عقب واضح تر و بازتر شنیده بشه همچنین جهت پرتاب صداشم بالاخره با این طراحی به سمت شما قرار می گیره.
side jamo 628 که برند معتبر دانمارکی هست هر چند توسط شرکت امریکایی klipch خریداری شد اما این مدل برای قبل از خریداری شدنش هست این هم به سختی 1 جفت اکبند پیدا کردم.
مبارکه :-)
اتاقت قشنگ منو یاد فیلم های فضای میندازه:x:D

• Like
Reactions: s.1

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
خوب حقیقی چندین تا اسپیکر داره اما مجازی شبیه سازی می کنه حقیقی که تعدادش خیلی کم شده قطعا بهتره اما بدیش اینه که سایز woofer کم می شه برای همین کیفیت صدا میاد پایین برای همین مجازی در کل بهتره من بهترین چیزی که شنیدم برای کارت صدای سری x creative هست که واقعا صداها تفکیک می شه کلا خروجی هدفونش استثنایی هست به جاش می تونید 1 هدفون حرفه ای بخرید از برند معتبر به جای این ها که اصلا به پای اونا نمی رسن اهنگ گوش کنید پرواز کنید. برای گیم هم خیلی عالی می شن.

دقیقا همین کارو کردم STRIX 7.1 رو خریدم و واقعا افتضاح بود هم میکروفنش هم صدا..کاملا گمراهت میکرد تو بازی های شوتر...
یخورده پیگیر استریمر ها شدم و هدست هاشون دیدم اصلا هدست گیمینگ نمیگیرن همه اکثرا استریو میگیرن نه 7.1 خای تبلیغی! منم یه Beyerdynamic گرفتم که از برند های معروف و البته آلمانی هست همین MADE IN GERMANY کلی ارزش داره...و به کل راضیم هم تفکیک صدا هم جهت صداها فوق العادس

• Like
Reactions: IMANOKA

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دقیقا همین کارو کردم STRIX 7.1 رو خریدم و واقعا افتضاح بود هم میکروفنش هم صدا..کاملا گمراهت میکرد تو بازی های شوتر...
یخورده پیگیر استریمر ها شدم و هدست هاشون دیدم اصلا هدست گیمینگ نمیگیرن همه اکثرا استریو میگیرن نه 7.1 خای تبلیغی! منم یه Beyerdynamic گرفتم که از برند های معروف و البته آلمانی هست همین MADE IN GERMANY کلی ارزش داره...و به کل راضیم هم تفکیک صدا هم جهت صداها فوق العادس
از برند خیلی خوبی خرید کردید ۹۹۰ خیلی معروفه در ایران در کل صداش از اینا خیلی بهتره فقط استیل سریز خوب می زنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر