FIFA 18 Ultimate Team

سلام به دوستان عزیز مخصوصاً علاقه مندان به بخش آلتیمیت تیم فیفا همونطور که میدونید EA از بخش « Ultimate Team » در FIFA 18 رونمایی کرد.

از مدت‌ها پیش می‌دانستید کارت بازیکنان اسطوره‌ای یا به اصطلاح‌ « Icons » امسال از انحصار ایکس باکس خارج شده و به PS4 نیز می‌آیند. ولی این همه ماجرا نبوده زیرا EA خصوصیات تازه‌ای به این بخش اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها که « ICONS Stories » نام دارد، به این صورت است که هر بازیکن اسطوره‌ای، سه کارت مختلف خواهد داشت که هر کارت، مربوط به دوره ای از زندگی حرفه‌ای او می‌باشد. مثلا رونالدینیو را در نظر بگیرید که کارت اول او برای سال ۲۰۰۲ و مربوط به دوران بازیگراش در PSG میشود. دومین کارت او برای سال ۲۰۰۴ است؛ زمانی که برای بارسلونا بازی میکرد و تقریبا همه‌ی لالیگا را در اختیار داشت و در نهایت آخرین کارت او برای دوره‌ی قهرمانی لیگ با میلان در سال ۲۰۱۰ است.

Ronaldinho-FIFA-18-1-681x383.jpg

فقط رونالدینیو سال ۲۰۰۴ !

وجود بازیکنانی مثل پله، یاشین، هانری، مارادونا و رونالدو از قبل برای این قسمت تایید شده بود و حالا EA اضافه شدن بازیکنان دیگری مثل رونالدینیو، پیتر اشمایکل، پاتریک ویرا، ریو فردیناند، مایکل اوون، روبرتو کارلوس، آلساندرو دل‌پیرو و بسیاری از بازیکنان ارسطوره‌‌ای دیگر را تایید کرد.

ویژگی دیگر اضافه شده به این بخش؛ خوشحالی های جذاب‌تر هنگام بازکردن بسته های مختلف است که برای بعضی از بازیکنان مثل کریستین رونالدو، گریزمان و دله الی خوشحالی های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.

از ویژگی‌های جدید سری بازی‌های فیفا است. این ویژگی یک سری مسابقات هفتگی است که در آن‌ها باید در برابر تیم‌هایی قرار بگیرید که توسط بازیکنان دیگر ساخته شده‌اند، اما توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

EA اعلام کرده Squad Battle‌ها بهترین جوایز را در بین حالت‌های تک‌نفره بخش آلتیمیت تیم بازی خواهند داشت و با برنده شدن در این مسابقات، قادر خواهید بود جوایز با‌ ارزشی به دست بیاورید. این ویژگی در اختیار کاربران PC ،PS4 و Xbox One خواهد بود.

همچنین اعلام شده است که بازیکنان جدیدی مانند Ruud Gullit از تیم ملی هلند، Roberto Carlos از تیم باشگاهی رئال مادرید و Jay Jay Okocha از Premiere League انگلستان و بسیاری از بازیکنان دیگر به بخش Ultimate Team عنوان FIFA 18 اضافه خواهند شد.

از این پس اگر پکی را باز کنید و بازیکن بزرگی مثل کریستیانو رونالدو یا دله علی در آن موجود باشد، شاهد یک سری انیمیشن‌ها و افکت‌های خاص خواهید بود. درست است که این مساله تاثیری روی گیم‌پلی بازی ندارد، اما به هر حال از لحاظ بصری تنوع خوبی به بازی خواهد بخشید.

تغییر دیگر در بخش آلتیمیت تیم، جایگزینی Manager Task‌ها با Objective‌ها است.

EA ادعا کرده که این تغییر باعث خواهد شد تا بازیکنان اشتیاق بیش‌تری به تجربه بازی داشته باشند. Objective‌ها مواردی خواهند بود که می‌توانید با انجام آن‌ها، جوایز خاصی دریافت کنید؛ مواردی مثل ثبت پنج کلین شیت یا انجام ۲۰ بازی که به نظر می‌رسد انجام دادن آن‌ها هم کار خیلی سختی نباشد.

یکی از ویژگی‌های خوب بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۷، چالش‌های ساخت ترکیب (Squad Building Challenges) بود که در آن‌ها باید ترکیب خاصی را بر اساس چالشی که انتخاب کرده بودید می‌ساختید تا جوایز با‌ارزشی به دست بیاورید.

این بخش از بازی در فیفا ۱۸ هم وجود خواهد داشت و تغییراتی هم در آن اعمال شده است که یکی از آن‌ها، کارت‌های Brick هستند که قادر خواهید بود تیم‌تان را با محوریت آن‌ها بسازید و در نتیجه کار راحت‌تری در رسیدن به شیمی موردنظر چالش داشته باشید. EA همچنین اعلام کرده که اضافه شدن این کارت‌ها باعث خواهد شد تا تنوع بیش‌تری را در چالش‌ها شاهد باشیم.

یکی دیگر از نوآوری‌های بازی فیفا ۱۷، بازیکنان Ones to Watch بودند؛ بازیکنان بااستعدادی که یک نسخه از کارت آن‌ها با توجه به عملکرد‌شان در دنیای واقعی، دچار تغییر می‌شد. البته این بازیکنان کارت‌های معمولی خودشان را هم در بازی داشتند.

حال EA پیرو ارائه اطلاعات جدید از بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۸، اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch بازی را هم معرفی کرده است که از بین بازیکنانی انتخاب شده‌اند که اخیرا در فصل نقل و انتقالات به تیم جدیدی منتقل شده‌اند. اسامی این پنج بازیکن به شرح زیر است:

• الکساندر لاکازت
  • روملو لوکاکو
  • خامس رودریگز
  • لئوناردو بونوچی
  • داگلاس کاستا

البته این پنج بازیکن اولین دسته از بازیکنان Ones to Watch هستند و بازیکنان بیش‌تری را هم در بازی شاهد خواهید بود. آخرین بخشی هم که EA اخیرا اطلاعاتی در مورد آن ارائه کرد، قسمت Champions Channel است که در آن می‌توانید هایلایت‌ها و همچنین مسابقاتی را که در Weekend League برگزار شده‌اند، تماشا کنید.

بازی فیفا ۱۸ در تاریخ ۷ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پی‌سی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

moeenyz

کاربر سایت
Oct 28, 2017
4
سلام دوستان وضعیت latency شما تو fut champion و daily knockout چطوریه ؟ من مخابرات هستم و دو خط لتنسی بیشتر ندارم که delay زیادی میده و کلا آدمو زده میکنه و به خاطر فیبر نوری بودنم نمیتونم adsl از جای دیگه بگیرم . میخواستم ببینم از دوستان کسی از این نت های موجی مثه ایرانسل و مبین نت و اینا واسه فیفا استفاده میکنه ؟ پینگ و لتنسیش چجوریاست ؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
Capture.JPG

از ایتالیا زدم به انگلیس

برای جایگزین کلاسن و شاو کیا رو پیشنهاد می کنید که مقرون به صرفه باشن ؟

سلام دوستان وضعیت latency شما تو fut champion و daily knockout چطوریه ؟ من مخابرات هستم و دو خط لتنسی بیشتر ندارم که delay زیادی میده و کلا آدمو زده میکنه و به خاطر فیبر نوری بودنم نمیتونم adsl از جای دیگه بگیرم . میخواستم ببینم از دوستان کسی از این نت های موجی مثه ایرانسل و مبین نت و اینا واسه فیفا استفاده میکنه ؟ پینگ و لتنسیش چجوریاست ؟

توی ایران با بهترین نت هم مشکل دیلی داره فوت چمپیون خودتو خسته نکن الکی . من با شاتل ، های وب و TD-LTE مبین نت و ایرانسل تست کردم یکی از یکی بدتر بودن ...

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
Capture.JPG

از ایتالیا زدم به انگلیس

توی ایران با بهترین نت هم مشکل دیلی داره فوت چمپیون خودتو خسته نکن الکی . من با شاتل ، های وب و TD-LTE مبین نت و ایرانسل تست کردم یکی از یکی بدتر بودن ...
واسه LB دوتا انتخاب داری
سرج اوریر رو بزاری چپ و کمستری 7 بگیره! یا دنی رز رو بزاری که خیلی شاخ نیست

• Like
Reactions: Madridista

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
Capture.JPG

از ایتالیا زدم به انگلیس

جای کوشیلنی، ازپی بذاری دفاع چپ اسپانیایی میشه گذاشت مثلا البا چون لیگ انگلیس دفاع چپ خوب نداره.
جای کلاسن رناتو سانچز خیلی خوبه من خودم دارمش.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: Madridista

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
جای کوشیلنی، ازپی بذاری دفاع چپ اسپانیایی میشه گذاشت مثلا البا چون لیگ انگلیس دفاع چپ خوب نداره.
جای کلاسن رناتو سانچز خیلی خوبه من خودم دارمش.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

داداش پیشنهاد خوبیه ولی 80 چوق آب میخوره تقریبا :D

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
Capture.JPG

از ایتالیا زدم به انگلیس

سلطان والنسیا رو بگیر بزار چپ....کسی دیگه شخم نمیکنه از اون طرف بت حمله کنه.... :D

ضمن اینکه این واکر رو هم یه بار بزار نوک بازی کنه ببین چه میکنه... :>

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان سه تا سوال داشتم

۱ـ اینکه بازیکن Nationalities یا همون ملی پوش هست یا نه رو از کجا باید تشخیص داد ؟

۲ـ غیر اینکه کارت فیتنس برای بازیکن ها بگیریم یا اینکه بازیکن ها رو روی نیمکت و سکو بشونیم ، راه حل دیگه ای هم برای بالا رفتن فیتنس بازیکن ها هست ؟

۳ـ جایی هست که ترکیب های قیمت مناسب و خوب رو برای هر لیگ معرفی کنه ؟

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
سلام
این ترکیب بنظرتون چی کم داره
حدود ۳۰ کا دارم
۱-سانه رو خریدم ولی چون ۳ ستاره بود زیاد کارایی نداشت فروختم دوباره سان رو خریدم
۲-دفاع راست بنظرتون این خوبه یا والنسیا بزارم؟؟؟
۳-دروازبان فورستر قدرتش شده ۸۷ اینجا مال قبل رو زده
۴- یه جایگزین واسه سانچز میخوام در حد باکایوکو...
06001d3fbb52a83a73ba03c9fde977eb.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
راستی یه سوال دیگه
من واسه اولین بار کالیفاید شدم
چجوریه قضیه فوت چمپ؟؟؟
میشه بری الایت؟؟؟ یا تا گلد و سیلور هم برسم کار شاخی کردم؟؟؟
یه توضیح در بارش بدید ممنوم میشم...

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
سلام
این ترکیب بنظرتون چی کم داره
حدود ۳۰ کا دارم
۱-سانه رو خریدم ولی چون ۳ ستاره بود زیاد کارایی نداشت فروختم دوباره سان رو خریدم
۲-دفاع راست بنظرتون این خوبه یا والنسیا بزارم؟؟؟
۳-دروازبان فورستر قدرتش شده ۸۷ اینجا مال قبل رو زده
۴- یه جایگزین واسه سانچز میخوام در حد باکایوکو...
06001d3fbb52a83a73ba03c9fde977eb.jpg

به نظرم به جای سانچز مووی(mooy) که توو تیم هفته هست رو بگیر. من گرفتم واسم جواب داد.هم پاسش خوبه، هم قدرت بدنیش هم شوتش. بازم یه بررسی بکن. چون باکایوکا رو واسه کار دفاعی داری. یه بازیساز هم میخوای. مووی در حد گوندگان و هررا هست.

• Like
Reactions: sami.mahasen

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
باورم نمیشه
ea یه بارم دست ما رو گرفت , دیگه ناامید شده بودم از بس بازیکن داغون داده بود بهم
ماشالله دستتو خوب و اساسي هم بند كرده ها :دي
مباركه حسشو درك ميكنم واقعا

بچه ها كسي كوين خواست پي وي پي ام بده حتما.
يكم ته اكانتم هس در حد نيم ميل ميخوام ردش كنم قيمت خوب

• Like
Reactions: Wave 8500

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر