هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
سلام خدمت دوستان و عرض ادب

بنده یه کنسول ps3 فت دارم موقعی که می خواهم روشنش کنم نمیدونم چرا تصویر نمیده ، بعدش باید چند بار کابل hdmi جدا کنم و دوباره وصل کنم و چند بار هم کنسول خاموش و روشن کنم تا تصویر بده ، چند روز پیش کابل hdmi رو هم عوض کردم اما باز فرقی نکرد به نظر شما مشکل می تونه از کجا باشه ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان کنسولم روی بازیای سنگین خیلی باگ ایجاد میکنه مخصوصا انحصاریا کنسولم مث جارو برقی صدا میده مشکلش از چی میتونه باشه؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خدمت دوستان و عرض ادب

بنده یه کنسول ps3 فت دارم موقعی که می خواهم روشنش کنم نمیدونم چرا تصویر نمیده ، بعدش باید چند بار کابل hdmi جدا کنم و دوباره وصل کنم و چند بار هم کنسول خاموش و روشن کنم تا تصویر بده ، چند روز پیش کابل hdmi رو هم عوض کردم اما باز فرقی نکرد به نظر شما مشکل می تونه از کجا باشه ؟
سلام
دستو بذار روی پاورش تا دوتا بوق بزنه
باید تصویر ریست بشه تا با تی وی شما هماهنگ بشه
چون وقتی تی وی رو عوض کنید این طوری میشه و خودش به صورت اتوماتیک شناسای نمیکنه بعضی اوقات

سلام دوستان کنسولم روی بازیای سنگین خیلی باگ ایجاد میکنه مخصوصا انحصاریا کنسولم مث جارو برقی صدا میده مشکلش از چی میتونه باشه؟
سلام
اگر میتوانی یک مرتب سازیش کن و باز هم اگر میتوانی جاروبرقی یا سشوار برقی داخل کنسول رو تمیز کن بعد برو مرتب سازیش کن یکمی فایل هات بهم ریختن برای همین گیر میکنه یا باگ درست میشه
شما این عمل رو انجام بده خطر پاک کردنش نداره فقط تنها چیزی رو که پاک میکنه مسیج ها هستن که میرن
Rebuild Database
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .
سومی گزینه هستش

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام

دوستان راه حلی هست اپدیت های بازی را با کامپیوتر دانلود کرد و بعد انتقال داد؟ با PSXDownloadHelper انجام دادم دانلود کردم موقع نصب هم لینک دانلود را از روی هارد pc میشناسه ولی باز از نت دانلود میکنه.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام

دوستان راه حلی هست اپدیت های بازی را با کامپیوتر دانلود کرد و بعد انتقال داد؟ با PSXDownloadHelper انجام دادم دانلود کردم موقع نصب هم لینک دانلود را از روی هارد pc میشناسه ولی باز از نت دانلود میکنه.
سلام
نه راهی نداره تنها همونه
اگر بخواهی افلاین انتقال بدی قبول نمیکنه باید حتما یک اینترنتی باشه این وسط
حالا زیاد از نت استفاده نمیکنه به اون صورت

• Like
Reactions: Konami

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
دوستان بنده یه ps3 اورجینال همراه یه اکانت اورجینال دارم که توش بازی های زیادی مثل سری خدای جنگ یا رزیدنت اویل بصورت قاونونی خریداری شده و نصبه
یه ps3 اورجینال هم واسه فامیلم خریدم چطور میتونم این بازی هارو از کنسول و اکانت خودم به پلی استیشن ایشون بریزم بدونه اینکه توش اکانتی نصب شه ؟؟؟؟؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان بنده یه ps3 اورجینال همراه یه اکانت اورجینال دارم که توش بازی های زیادی مثل سری خدای جنگ یا رزیدنت اویل بصورت قاونونی خریداری شده و نصبه
یه ps3 اورجینال هم واسه فامیلم خریدم چطور میتونم این بازی هارو از کنسول و اکانت خودم به پلی استیشن ایشون بریزم بدونه اینکه توش اکانتی نصب شه ؟؟؟؟؟
سلام
راهی نداره تنها راهش اینه که با اکانت که توش بازی هست رو بذاری توی اون دستگاه و بازی ها رو اونجا دانلود کنی وگرنه هیچ راهی وجود نداره

• Like
Reactions: rezab

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
سلام، دوستان من یه ps3 اسلیم 320 دست دوم ریجن j خریدم. دسته بازی از لحاظ مشخصات ظاهری به ارجینال میخوره، ولی نوشته dualshock 3 رو نداره و کلا شوک نداره دسته!!!
نظرتون راجب دسته چیه

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام، دوستان من یه ps3 اسلیم 320 دست دوم ریجن j خریدم. دسته بازی از لحاظ مشخصات ظاهری به ارجینال میخوره، ولی نوشته dualshock 3 رو نداره و کلا شوک نداره دسته!!!
نظرتون راجب دسته چیه
سلام
مبارک تون باشه
احتمالا این از سری اولی هاست که بدون شوک بودند منم ازش دارم ولی خراب شده
این فیلم هم خودم ابلود کردم توی اپارت میتوانی ببینی نحوه تشخیص دسته اصلی با دسته قلابی
نحوه تخشیص دسته اروجنیال با فیک پلی3

• Like
Reactions: reactor and HAVEK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر