راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود دوستان
اون اوایل که کنسول رو گرفته بودم ، همین مشکل رو داشتم و هر بار بعد روشن شدن کنسول ، هیچ جوره نمیتونستم وارد لایو شم و هر بار باید اکانت رو ریموو میکردم ...
بعد یه مدتی حل شد تا این که دوباره این مشکل برام پیش اومده (البته فاصله زمانی این دو مورد تقریبا یک ساله .)
به نظرتون چه کنم ؟ (کنسول هم کامل ریست کردم از تنظیمات)

Mori-al

کاربر سایت
Aug 27, 2017
2
سلام دوستان وقتتون بخیر
من چند وقتی هستش که Xbox one s خریدم ولی نمیتونم sign-in بشم و همش ارور 0x80a40019 میده و هرچی تلاش کردم برطرف نشد تمام راه هایی که ساپورت ایکس باکس گفت انجام دادم
ای پی و دی ان اس دستی دادم نشد
ریسرت کردم نشد
کلیر مک کردم نشد
با وی پی ان زدم نشد
البته این وسط نوع ارورا تغییر میکرد یکی میگه سرورای ما در دسترس نیست یکی میگه دی ان اس قابل شناسایی نیست و غیره
با کابل لن ، اینترنت ایرانسل و اینترنت رایتل چک کردم نشد
ولی بیشتر از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم
اگر کسی از دوستان راه حلی داره که کمک کنه با توجه به اینکه با گوشی شیر میکنم نت رو لطف کنه راهنمایی کنه

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام دوستان وقتتون بخیر
من چند وقتی هستش که Xbox one s خریدم ولی نمیتونم sign-in بشم و همش ارور 0x80a40019 میده و هرچی تلاش کردم برطرف نشد تمام راه هایی که ساپورت ایکس باکس گفت انجام دادم
ای پی و دی ان اس دستی دادم نشد
ریسرت کردم نشد
کلیر مک کردم نشد
با وی پی ان زدم نشد
البته این وسط نوع ارورا تغییر میکرد یکی میگه سرورای ما در دسترس نیست یکی میگه دی ان اس قابل شناسایی نیست و غیره
با کابل لن ، اینترنت ایرانسل و اینترنت رایتل چک کردم نشد
ولی بیشتر از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم
اگر کسی از دوستان راه حلی داره که کمک کنه با توجه به اینکه با گوشی شیر میکنم نت رو لطف کنه راهنمایی کنه
با یه اینترنت درست حسابی (adsl) تست کردید؟
با یه اینترنت خوب نباید مشکلی داشته باشی. اگر بازم مشکل داری قطعا با یه کانکشن قوی و vpn مشکل حل میشه قطعا. اگر فقط میخوای برای ستاپ اولیه اکانت وارد کنی میتونی بری خونه دوستی اشنایی اونجا درستش کنی
سرور های DNS هم بزار روی 4.2.2.4

• Like
Reactions: Mori-al

Mori-al

کاربر سایت
Aug 27, 2017
2
با یه اینترنت درست حسابی (adsl) تست کردید؟
با یه اینترنت خوب نباید مشکلی داشته باشی. اگر بازم مشکل داری قطعا با یه کانکشن قوی و vpn مشکل حل میشه قطعا. اگر فقط میخوای برای ستاپ اولیه اکانت وارد کنی میتونی بری خونه دوستی اشنایی اونجا درستش کنی
سرور های DNS هم بزار روی 4.2.2.4

درسته دوست عزیز با وی پی ان درستش کردم
دوستانی که این مشکل رو دارن و از این دست ارورها دارن یه کانکشن وی پی ان تو ویندوز بسازین و ای پی وی پی ان رو بهش بدین بعد اینترنت رو از لپ تاپ شیر کنید حتما هم تو تنظیمات شیرینگ وی پی پن اون کانکشن ویندوز رو که ایکس باکس بهش وصل میشه رو بدین بهش با این کار راحت بالا میاد و میتونید اکانت بسازید و بعد ساخت دیگه با هر اینترنتی بدون مشکل وصل میشه

• Like
Reactions: mobile1199

pure demon

کاربر سایت
Jun 23, 2017
2
من xbox one s دارم و اکانت ساختم برای مایکروسافت ولی با هر بار خاموش روشن کردن کنسول اکانتم sing out میشه . چی کار کنم همیشه sing in بمونه؟ لطفا هر کی میدونه سریع بگه پدرم درومد‍ . ممنون

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
دوستان من میخوام وان اس بخرم ... میشه انلاین باری کرد راحت فیفا یا نع? ظاهرن که همه ناراضی ان از لایو با نت ایران؟ ممنون میشم جواب بدین

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
دوستان من میخوام وان اس بخرم ... میشه انلاین باری کرد راحت فیفا یا نع? ظاهرن که همه ناراضی ان از لایو با نت ایران؟ ممنون میشم جواب بدین
ما که هر روز بازی میکنیم راضی ایم مشکلش چیه ؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
ما که هر روز بازی میکنیم راضی ایم مشکلش چیه ؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
مشکلی نیست انقد ما از فیلتر شکن خوندبم فکر کردیم کلا نمیشه آنلاین بازی کرد...فیفا هم راحت حریف میشه پیدا کرد سیزن زد؟ چون من تازه میخوام کنسول بخرم انقد سوال میکنما

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اقا من از راه حل های ارائه شده استفاده کردم ولی بازم وارد نمیشه البته هنوز نتونستم اکانت خودو وارد کنم! رو sign in که میزنم اصلا به مرحله وارد کردن مشخصات اکانت نمیرسه ارور 0x80a40019 میده

مودمم 4g ایرانسله با همراه اول هم همین مشکل هست

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
اقا من از راه حل های ارائه شده استفاده کردم ولی بازم وارد نمیشه البته هنوز نتونستم اکانت خودو وارد کنم! رو sign in که میزنم اصلا به مرحله وارد کردن مشخصات اکانت نمیرسه ارور 0x80a40019 میده

مودمم 4g ایرانسله با همراه اول هم همین مشکل هست
wpn شیر کن به کنسولت

ayati

کاربر سایت
Oct 22, 2017
1
اگر ارور 0x8004804E رو دیدین خودتونو خسته نکنید سریع یک وی پی ان تریال دو سه روزه رایگان ازسایت های خارجی بگیرید وی پی ان کانکشن بسازید وبه اینترنت آمریکا وصل شید حالا به همون روشی که وایفا رو به اشتراک میزارید اینترنت وی پی ان رو با وایفایی که ساختید به اشتراک بزارید واینترنت وافا ی لب تاب رو با ایکس باکس به اشتراک بزارید ......صلوات

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اگر ارور 0x8004804E رو دیدین خودتونو خسته نکنید سریع یک وی پی ان تریال دو سه روزه رایگان ازسایت های خارجی بگیرید وی پی ان کانکشن بسازید وبه اینترنت آمریکا وصل شید حالا به همون روشی که وایفا رو به اشتراک میزارید اینترنت وی پی ان رو با وایفایی که ساختید به اشتراک بزارید واینترنت وافا ی لب تاب رو با ایکس باکس به اشتراک بزارید ......صلوات
نه ارور 0x80a40019 میگیرم .... عجب مکافاتی شده! به اینترنت وصله فروشگاه لایو هم برقراره ولی نمیتونم تو پروفایلم وارد بشم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر