Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.jpg

بنا بر گزارش‌های منتشرشده از «هالیوود ریپورتز»، «جیمز منگولد» به‌تازگی کار بر روی نوشتن فیلم‌نامه شخصیت X-23 با هنرنمایی «دافنه کین» (Dafne Keen) در نقش لارا را شروع کرده است، البته هنوز کمپانی «فاکس» (20th Century Fox) چراغ سبزی برای این فیلم نشان نداده است. به‌هرحال این کارگردان اشاره کرد که موفقیت بزرگ فیلم «زن شگفت‌انگیز» باعث شده که او به فکر ساخت فیلمی برای این شخصیت بیفتد.
IGN

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
View attachment 81101

بنا بر گزارش‌های منتشرشده از «هالیوود ریپورتز»، «جیمز منگولد» به‌تازگی کار بر روی نوشتن فیلم‌نامه شخصیت X-23 با هنرنمایی «دافنه کین» (Dafne Keen) در نقش لارا را شروع کرده است، البته هنوز کمپانی «فاکس» (20th Century Fox) چراغ سبزی برای این فیلم نشان نداده است. به‌هرحال این کارگردان اشاره کرد که موفقیت بزرگ فیلم «زن شگفت‌انگیز» باعث شده که او به فکر ساخت فیلمی برای این شخصیت بیفتد.
IGN
از طرفی نمی شه صبر کرد، از طرفی امیدوارم بزارن کمی بزرگ تر بشه بعد بسازن:D 5 سال دیگه شروع کنن فیلم برداری مثلا:D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوستان یه ساعت میشناسید فیلم با کیفیت 4k hdrبذاره برای دانلود؟
میخوام تی وی رو تست کنم.ممنون میشم کمک کنید....

فیلم های HDR فعلا قابل ریپ نیستند، DRM اشون شکسته نشده
اون ریلیز هایی هم که می بینی همه فیک ان، دستی خودشون HDR اضافه کردن و ریپ نیست

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.jpg

کمپانی «کونامی» (Konami Digital Entertainment)، به تازگی اعلام کرده است که سریال و فیلمی لایو اکشن براساس سری بازی محبوب «کنترا» در دست ساخت است. اطلاعات بیشتر در آینده منتشر خواهد شد.
تیزر تریلر با کیفیت 480p

فقط آهنگ تریلر:x:x:x

Comingsoon

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
دوستان یه ساعت میشناسید فیلم با کیفیت 4k hdrبذاره برای دانلود؟
میخوام تی وی رو تست کنم.ممنون میشم کمک کنید....
فیلم رو نمی دونم ولی Gamersyde ویدیو های 4K و HDR داره از چند تا از بازیا اگه برای تست میخوای.

• Like
Reactions: TheGodfather

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
19707150913623614491_photo_2017-10-27_23-59-15.jpg

این توییت رو امروز دیدم به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم. متنش شوکه کننده هست و جای فکر داره. نمی دونم چه اتفاقی واسه جیم کری داره میوفته اما امیدوارم هر چه زودتر برگرده به کاری که بخاطرش آفریده شده و بیش از این از دست نره.
نشده فیلی از جیم کری ببینم و وسط کار استپ نزنم و به این فکر نکنم که چه اعجوبه ای رو دارم نگاه میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر