majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
قسمت دوم فصل سوم Mr Robot با 0.52 میلیون بیننده، کمترین بازدید کل سری رو از فصل 1 تا به امروز داشته :((
دنیای بدیه :D
سریالا با موضوع خاص همیشه این بلا سرشون میاد، الان خیلیا که از مستر روبات شکایت دارن میگن روایتش کنده و فضا خسته کننده ای داره و فلان که دقیقا همینا باعث شده فنش بشم :D حالا کافی بود چهار تا کارکتر کول و فان و هات اضافه میکردن با چهار تا صحنه اکشن الان رکورد دار بیننده میبود :D
اینم خداکنه این فصل سر و ته داستانو هم بیارن و قبل کنسل شدن سریالو سر وقتش تموم کنن.

• Like
Reactions: HIGH DEVS

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
دنیای بدیه :D
سریالا با موضوع خاص همیشه این بلا سرشون میاد، الان خیلیا که از مستر روبات شکایت دارن میگن روایتش کنده و فضا خسته کننده ای داره و فلان که دقیقا همینا باعث شده فنش بشم :D حالا کافی بود چهار تا کارکتر کول و فان و هات اضافه میکردن با چهار تا صحنه اکشن الان رکورد دار بیننده میبود :D
اینم خداکنه این فصل سر و ته داستانو هم بیارن و قبل کنسل شدن سریالو سر وقتش تموم کنن.
دقیقا بلایی که سر leftovers اومد

• Like
Reactions: majidred2011

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
سوال درباره فصل 3 MrRobot

اون صحنه ای که قسمت اول نشون داد اوایلش که دستیار چینیه بش میگه بده من مرحله 2 رو اجرا کنم و این حرفا ، محیطی که توش بودن نیروگاه بود و جایی که بودن شبیه این شتاب دهنده های الکترونی بودش . چیه داستان ؟ سفر در زمانه ؟ یه جا هم آنجلا به الیوت میگه چی میشه یه کاری کنیم همه اتفاقا نیوفته و این حرفا ...؟؟؟ به کدامین سو دارد میرئ برادر سم اسماعیل...!!!!
پ.ن : بنده که پایه ام B-)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
مگه سر افت بیننده فصل 2 نگفته بودن فصل 3، فصل پایانی خواهد بود؟
نه من که چیزی ندیدم شاید با Leftovers جابهجا گرفتی :D
خود سم اسماعیل گفته که داستان سریال رو واسه 4 الی 5 فصل نوشته امیدوارم هر جور شده به چیزی که میخواد برسه ...

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دلم واسه نیگان تنگ شده
فردا که بیدار شدم اومده صدمین قسمتش
فصل قبلو دوست داشتم نسبت به سال های اخیرش.
خداروشکر قسمت های اول و آخر هر نیم فصل و فصل هم همیشه عالیه
در بدترین حالت یه اپیزود خیلی خوب رو میبینم .

• Like
Reactions: bayern_vahid

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
دلم واسه نیگان تنگ شده
من که از فصل 4 منتظر بودم این سیستم مسخره رو بزارن کنار دیگه فصل آخر بُریدم دراپ کردم، خداوکیلی هر جور حساب کردم منطقی نبود بخاطر 2 قسمت خیلی خوبی که اول و آخر هر سیزن داره 14 قسمت کشکی رو تماشا کنم :D

stormspirit

کاربر سایت
Jun 27, 2017
13
دلم واسه نیگان تنگ شده
خداییش قسمت آخرم هیچی نداشت اون ببری که حمله کرد خود سنجد بود که کاپشن پوشیده بود بعد نیگان جوری گفت گاد دمن تایگر انگار که گودزیلا حمله کرده :)) امیدوارم هرچی زودتر سازنده هاش سر عقل بیان و بیخیال سریال شن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
9b5z_11.png

برین کنار که 4 روز دیگه قراره همه زخمی بشیم :x\m/\m/

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
شوتایم چندماه پیش ری داناوان رو کنسل کرد، یا به اصطلاح گفت که فصل پنجم، آخرین فصل سریاله، ولی حالا یک هفته مونده به پایان فصل پنجم، به یک باره این سریال رو برای فصل ششم تمدید کرد.

Sent from my C2305 using Tapatalk

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
9b5z_11.png

برین کنار که 4 روز دیگه قراره همه زخمی بشیم :x\m/\m/

قابل پیش بینی بود اما برای عرضه سریال و مشاهده آن ، لطفا نظرات یا اسپویلتان را در این تاپیک اعلام نفرمایید. چه دوست نداشته باشید چه داشته باشید، این یک تاپیک سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد] | انجمن های بازی سنتر که مخصوص این سریال هست رو داره. لطفا در هنگام در این تاپیک نظرات خود را اعلام فرمایید.

• Like
Reactions: TheGodfather

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
قابل پیش بینی بود اما برای عرضه سریال و مشاهده آن ، لطفا نظرات یا اسپویلتان را در این تاپیک اعلام نفرمایید. چه دوست نداشته باشید چه داشته باشید، این یک تاپیک سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد] | انجمن های بازی سنتر که مخصوص این سریال هست رو داره. لطفا در هنگام در این تاپیک نظرات خود را اعلام فرمایید.
اونجا متمرکز بشه بد نیست ولی مطرح کردنش توی این تاپیک هم منعی نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر