PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
آخ که چقد حال داد . بعد آنچارتد دو برام این بهترین آنچارتد بود . واقعا حال داد . دمشون گرم . اصلا فکر نمی کردم با یه dlc اینقد حال کنم . قشنگ یه بازی کامل بود . بدون کم و زیاد . حتی بیشتر از آنچارتد4 دوسش داشتم .

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خوب بنده هم بازی رو تموم کردم
تا جایی که میتونم میگم
بازی عالی بود ولی در حد همون dlc بود نه بیشتر
گرافیک خیلی خوب بود و برای بنده پرو و تست رو معمولی فرق چندانی نداشت پس الکی پول و اعصابتون رو واسه ای مقایسه بیخود نزارید
نقشه بازی خیلی بزرگ نبود و برای منی گه تمام گنجا رو پیدا کردم زود تکراری شد طوری که تو محوطه ای که گنج باشه از کنترلر صدا میاد و یکیم محیط رو بچرخی پیداش میکنی
سختیه بازی در حدی نیست که بگم خیلی سخت یا اسون بود نرمال بود
نیازی هم به مخفی کاری نبود حداقل برای بنده
داستان الکی اولا کش داره فقط مراحل اول ومراحل اخر چذابه
بقیه دور خودتون تو نقشه چرخیدنه!!!
حالا بنده بیشتر از حد معمول تو محیط گشتم
برای کسی که الان بخواد بازیش کنه خوبه و صدصد راضیش میکنه
اما بدون حرفی بک dlc و بیشتر از اون نیست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام
من اول بازي يه جاش گير كردم:
هست دختر كوچولو ازش عكس ميگيرم بعدش چيكا كنم؟؟
برو سمت وانت بپر عقبش.جایی به این سادگی گیر کردی چطور میخوای معماهای چالشی بازی رو حل کنی8-|

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bluemorteza

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
سلام
خوب بلاخره منم تونستم بازی رو تموم کنم
در کل بازی خیلی خوبی بود ولی یه خوب معمولی
فقط کاراکتر عوض شده و بازی همون انچارتد 4 هستش
بنظرم دیگه اون تجربه انچارتد 2 تکرار نمیشه اگه ناتی داگ بخواد این سری رو ادامه بده باید یه چیزی در حد انچارتد 2 بسازه

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان مالتیپلیر چش شده دیگه حتی تیم دث مچ هم پیدا نمیکنه
تیم دث مچ رو هوا پیدا میکنه داداش البته با ایرانیا فقط!!!کینگ اف هیل دیر پیدا میکنه....نت یبار ریست کن به احتمال زیاد حله.
یکم طول میکشه در هر مود ولی اگه با ینفر دیگه بری به احتمال زیاد دیرتر پیدا میکنه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
دوستان اون اولای بازی که تو نقشه باید تعدادی سکه مانند جمع کنیم من همرو جمع کردم ولی یکیش نمیتونم بگیرم تو نقشه علامتش هست ولی میرم اونجا سکه ای در کار نیست می خواستم بدونم باگه یا باید کاره دیگه ای کرد ؟

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
دوستان اون اولای بازی که تو نقشه باید تعدادی سکه مانند جمع کنیم من همرو جمع کردم ولی یکیش نمیتونم بگیرم تو نقشه علامتش هست ولی میرم اونجا سکه ای در کار نیست می خواستم بدونم باگه یا باید کاره دیگه ای کرد ؟
همونجا كه رو زمين آب هست ؟ بگرد تو آب يه جاش عمقش بيشتره تونل ماننده برو پايين داخلش.. احتمالا همينه چون بقيش خيلي سر راست بود

• Like
Reactions: ehsan M

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
چند هفته پیش تمومش کردم
بسیار خسته کننده
داستانشم بد نبود ، چپتر آخر یکم خوب شد
الان که دارم فک میکنم کلا ساختن شماره 4 این سری هم اشتباه بود ، نصف وقتم رو فقط آنالوگ بالا+ضربدر گذروندم که برم بالا از صخره ها : |
حیف این همه وقت کاش میزاشتن رو تلو 2 زودتر میومد

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
همونجا كه رو زمين آب هست ؟ بگرد تو آب يه جاش عمقش بيشتره تونل ماننده برو پايين داخلش.. احتمالا همينه چون بقيش خيلي سر راست بود
نه اونجا رو پیدا کردم فقط یکی مونده که باید دیوارو با نارنجک خراب کنی ولی پشت دیوار هیچی نیست نمیدونم باگه یا تو داستان جلوتر باید تا حل شه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یکی از بخش ها رو یادمه یه جا خوندم که گفته بود اگر سر جاش نیست،تو یکی از جعبه های اطرافه!
در مورد باگ این آیتم و تروفی هم چیزی نشنیدم:-"

• Like
Reactions: GTA 4

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
حرکات چهره کلویی واقعا عالی کار شده تو تمام کات سین ها چهرش بشدت با حس و حالش مطابقت داره
مخصوصا زمانهایی که میخواد بگه Me و We یک حالت خاصی بخودش میگیره بعد میگه :Cheesygrin:

• Like
Reactions: arsenalmom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر