بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
البته بايد سيم كارت مخصوص مودم رو بگيري كه سفيده (همون ٠٩٣٠ هست )،اوني كه مخصوص اينترنت نيست روش نارنجي سيم كارت ٠٩٣٠ رو ميگم كه سرعت خوبي نداره كه اكثرا اشتباه از اون استفاده ميكنن ميگن سرعت نداره
داداش بیشتر توضیح میدی من مودم ندارم یعنی با پیش شماره های 930 سرعت بیشتره ?

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
داداش بیشتر توضیح میدی من مودم ندارم یعنی با پیش شماره های 930 سرعت بیشتره ?
خوب چون مودم نداري سرعت كمتر ميگيري چون سيم كارتت كه٠٩٣٩٠ هست مخصوص گوشي هست ،يه سيم كارت ديگه هست كه سفيده پشتش كه ٠٩٣٣ هست ولي مخصوص مودمه كه وقتي من مودم ثابت td lte رو گرفتم بمن هديه دو تا سيم كارت دادن دو قلو بود يكي ٠٩٣٣ ويكي ٠٩٤١ كه هر دو مخصوص مودم كه ٠٩٣٣ باهاش ميتوني بسته هاي همراه رو بگيري كه نامحدود ساعتي شبانه هم شاملش ميشه (با سيم كارت معمولي فرق داره )و سيم كارت ٠٩٤١ كه ابي هست فقط براي مودم ثابت است و فقط مودم هاي ايرانسل ساپورت ميكنه كه تحت پوشش lte هست و فقط ميتوني باهاش از بسته هاي ثابت استفاده كني ولي سرعتش بالاتر و پينگش پايين تراز ٠٩٣٣ هست ،اون سيم كارتي كه پشتش نارنجي هست كه مثل اين دوتا سيم كارت نيست ،درسته همراه است ،ولي سرعت شبانه بهت خيلي كمتر ميده من ازمايش كردم ١ مگ بود سيم كارتش ٠٩٣٩ بود !!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sorena Asadi

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
نه از داخل خود برنامه اپدیت نمیخواد
من نمیدونستم که کدوم نسخه رو دارم ولی 2 روز قبل از کافه بازار اپدیت کردم و وقتی وارد حساب شدم چند تا اموزش نرم افزار نشون داد و بعدش یک کد داد که اونو وارد کردم و هدیه فعال شد .
این طرح مدتش چجوریه؟ یعنی من یه بسته یه روزه بگیرم میتونم تا آخر پاییز دانلود کنم یا نه طول مدت بسته؟ مثلا یک ماه رو یک ماه میده؟

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
این طرح مدتش چجوریه؟ یعنی من یه بسته یه روزه بگیرم میتونم تا آخر پاییز دانلود کنم یا نه طول مدت بسته؟ مثلا یک ماه رو یک ماه میده؟
هر بسته ای بگیرید تا طول مدت بسته و تا زمانی که بسته فعال هست از شب ساعت 3 تا 9 رایگان میشه.

• Like
Reactions: SAGAD

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
هر بسته ای بگیرید تا طول مدت بسته و تا زمانی که بسته فعال هست از شب ساعت 3 تا 9 رایگان میشه.
ایول دمت گرم خوب شد این تاپیک رو دیدم میخواستم یک ماه شبانه بگیرم 14 هزار الان میرم یه طرح داره 1 ماه 100 مگ 4 هزار اونو میگیرم حله تشکر

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان من میخوام یه مودم بگیرم که سیم کارت بخوره.شما تا 250 تومن چی پیشنهاد میکنید؟این مودم هواوی مدل E8372 چه طوره؟یا این مودم شیائومی مدل ZMJ MF855 ؟به هر حال خودتون چه مودمی دارید و سرعت دانلودتون چه طوره باهاش و چی پیشنهاد میکنید؟

مودمی باشه که حتما 4G و ال تی ای داشته باشه

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
سلام
من ی مشکلی دارم با نت ایرانسل نامحدود شبانه
من از این بسته های نامحدود ساعتی میگیرم شبانه یک ساعت 900 تومن ک البته نامحدودم نیس خودتون میدونید ک میگه 20 گیگ میتونید دانلود کنید
حالا مشکل من اینه ک نهایتا 5 گیگ خیلی زور بزنه میتونم تو هر ساعت دانلود کنم
منزل کرج هست نسل 4 ساپورت ک میزنه lte بعد گوشیمم میزارم پشت پنجره ک انتنش پر میشه
ولی خیلی کم میتونم دانلود کنم حالا من 20 گیگو نمیخام ولی 15 گیگ یا 12 یا 10 گیگ بشه دیگه دان کرد
حالا مشکل چیه
سرعتمم بین 1تا 4 مگ هستش ک البته بیشتر 1 تا 1.5 مگ هست گوشیمم سونی c4
فایلها هم اکثرش برنامه و اموزش هستش از سایتهایی مثه p30download و downloadha
ممنون میشم کمک کنید

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام.این مودم های ایرانسل که td lte هم میخورن،دیگه بسته های 4G معمولی یا 3G رو پوشش نمیدن یا اونا هم میشن؟چون این بسته های td lte که خیلی گرونن و بیشتر واسه دانلود 2 تا 8 میخوام.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
امیدوارم به اینجا مربوط باشه
من اینترنت گوشی رو که با wifi شِیر میشه رو میخوام با مودمم دریافت کنم.یعنی مودم ADSL بجای اینکه اینترنت رو شِیر بکنه دریافت کننده باشه و ADSLــش رو قطع بکنم.
اصلا الان ADSL نداره.فقط میخوام WIFI گیرنده باشه و به PC منتقل بکنه.
مدل مودم ASUS N300 هستش.

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
سلام.این مودم های ایرانسل که td lte هم میخورن،دیگه بسته های 4G معمولی یا 3G رو پوشش نمیدن یا اونا هم میشن؟چون این بسته های td lte که خیلی گرونن و بیشتر واسه دانلود 2 تا 8 میخوام.
والا یه مودم جدید ایرانسل داده بیرون که هم از TD LTE پشتیبانی میکنه و هم از 3G و 4G .. یعتی تو حالت عادی هم می تونید از تسل 4 ثابت استفاده کنید و برای ساعت های خلوتم بسته بخرید برای دانلود فایل هاتون ...

• Like
Reactions: fosil

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
من دیشب اینترنت شبانه نامحدود همراه اول گرفتم ١ تا ١١ صبح اما ساعت ٣ شب برام پیامک اومد که بخاطر حجم استفاده غیرطبیعی اینترنت شما قطع شده! قبض رو که نگاه کردم دیدم که بعله با اینکه بسته فعال بوده اینترنت تعرفه عادی رفته و قبض اومده ۵٠٠ هزار تومن! بهمین خاطر هم تاریخ خرید بسته و هم ریز استفاده ای که از اینترنت انجام دادم رو از طریق همراه من چک کردم. همه چیز درست بود هم بسته ثبت شده بود و هم اینترنت رو از ساعت ١ شروع به استفاده کرده بودم. پشتیبانی که زنگ زدم پشت خط چند لحظه که معطلم کرد تا چک کنه بعدش که برگشت هیچی نگفت فقط اینکه شکایت نامه ای پر کرد و گفت جوابش ٣ تا یک هفته میاد و باید خط بررسی بشه. من بهش گفتم همه چیز ثبت شده و مشخصه چی رو باید بررسی کنید که یک هفته زمان لازمه؟ گفت این روندشه و در صورت ضرر هزینه پرداخت میشه! و هیچ حرفی از اینکه اشتباه رخ داده نزد! حالا نمیدونم تا حالا کسی شده همچون مشکلی براش پیش بیاد و هزینه هاش رو براش برگردونن؟ کار دیگه ای هم میشه انجام داد یا روندش همینه؟

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
سلام
من دیشب اینترنت شبانه نامحدود همراه اول گرفتم ١ تا ١١ صبح اما ساعت ٣ شب برام پیامک اومد که بخاطر حجم استفاده غیرطبیعی اینترنت شما قطع شده! قبض رو که نگاه کردم دیدم که بعله با اینکه بسته فعال بوده اینترنت تعرفه عادی رفته و قبض اومده ۵٠٠ هزار تومن! بهمین خاطر هم تاریخ خرید بسته و هم ریز استفاده ای که از اینترنت انجام دادم رو از طریق همراه من چک کردم. همه چیز درست بود هم بسته ثبت شده بود و هم اینترنت رو از ساعت ١ شروع به استفاده کرده بودم. پشتیبانی که زنگ زدم پشت خط چند لحظه که معطلم کرد تا چک کنه بعدش که برگشت هیچی نگفت فقط اینکه شکایت نامه ای پر کرد و گفت جوابش ٣ تا یک هفته میاد و باید خط بررسی بشه. من بهش گفتم همه چیز ثبت شده و مشخصه چی رو باید بررسی کنید که یک هفته زمان لازمه؟ گفت این روندشه و در صورت ضرر هزینه پرداخت میشه! و هیچ حرفی از اینکه اشتباه رخ داده نزد! حالا نمیدونم تا حالا کسی شده همچون مشکلی براش پیش بیاد و هزینه هاش رو براش برگردونن؟ کار دیگه ای هم میشه انجام داد یا روندش همینه؟
بنده هم همین مشکل برام پیش اومد
با مستندات به 195 شکایت کردم و از اون طریق تونستم بدهی رو صفر کنم
مستنداتتون حتما باید پیوست بشه

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
بنده هم همین مشکل برام پیش اومد
با مستندات به 195 شکایت کردم و از اون طریق تونستم بدهی رو صفر کنم
مستنداتتون حتما باید پیوست بشه
ممنونم بیشتر میتونید توضیح بدید. دقیقا باید چیکار بکنم؟ من با شماره 9990 تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم و درمورد پیوست مستندات چیزی نگفتن.
پ.ن: به سامانه 195 رفتم و همینطور که گفتید شکایت کردم. چقدر طول میکشه پاسخ بدن؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر