خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من همین یک هفته پیش قصد خرید TV داشتم که شروع کردم به تحقیق گفتم به شما هم بگم شاید براتون مفید باشه

اگه قصد هزینه کردن تا سقف 5 میلیون داشته باشید این سری مدلهارو بهتون پیشنهاد میدم

55X8500E or D جفتشون خیلی مدلهای خوبین یکم تغییرات جزئی دارن ولی مدل E بهتره برا گیم به خاطر نوع پنلش
LG 55UH950V اینم بسیار مدلی عالی هست برا گیم که از سری SUHD هستن که فوق العادس برا گیم

اگه از این 2 تا TV هم یه سری کمتر بخاین و باز هم راضی باشید این دو مدل پیشنهاد میکنم
49X8000 Sony و LG 49UH850V

سری 9 سامسونگ هم TV های خیلی خوبی داره ولی بیشترشون OLED هستن که برا گیم من تست نکردم

hdr1

کاربر سایت
Sep 9, 2012
30
دوستان چرا اینقدر 43X800D زمینه اش کم هست؟با توجه به توقف تولیدش و محصول 2016 بودن می ارزه این تلوزیون رو گرفت؟
2800 حداقل قیمتی بود که پیدا کردم.
یا برم سراغ 49sj800v الجی ؟
اون هم همین حدود در میاد

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من همین یک هفته پیش قصد خرید TV داشتم که شروع کردم به تحقیق گفتم به شما هم بگم شاید براتون مفید باشه

اگه قصد هزینه کردن تا سقف 5 میلیون داشته باشید این سری مدلهارو بهتون پیشنهاد میدم

55X8500E or D جفتشون خیلی مدلهای خوبین یکم تغییرات جزئی دارن ولی مدل E بهتره برا گیم به خاطر نوع پنلش
LG 55UH950V اینم بسیار مدلی عالی هست برا گیم که از سری SUHD هستن که فوق العادس برا گیم

اگه از این 2 تا TV هم یه سری کمتر بخاین و باز هم راضی باشید این دو مدل پیشنهاد میکنم
49X8000 Sony و LG 49UH850V

سری 9 سامسونگ هم TV های خیلی خوبی داره ولی بیشترشون OLED هستن که برا گیم من تست نکردم
من شنیدم پنل های uh850 مشکل داره و بعد از مدتی باید برد رو تعویض کنی مخصوصا مشکل تو استفاده از رسیور داخلیش به وجود میاد تو فوروم های ایرانی خوندم البته تو مطالب خارجی هر قدر گشتم چیزی نبود در هر حال در همون حد کافی بود تا نگیرمش وگرنه که واقعاً نقداش عالی بود

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
من شنیدم پنل های uh850 مشکل داره و بعد از مدتی باید برد رو تعویض کنی مخصوصا مشکل تو استفاده از رسیور داخلیش به وجود میاد تو فوروم های ایرانی خوندم البته تو مطالب خارجی هر قدر گشتم چیزی نبود در هر حال در همون حد کافی بود تا نگیرمش وگرنه که واقعاً نقداش عالی بود
دوست عزیز پنلش هیچ مشکلی نداره..فقط رسیورش به برد اصلی وصل هست و اگر خراب بشه باید کل برد تعویض بشه..
البته بهتره که از رسیور داخلیش استفاده نکنی..

• Like
Reactions: aliahmadi2

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوست عزیز پنلش هیچ مشکلی نداره..فقط رسیورش به برد اصلی وصل هست و اگر خراب بشه باید کل برد تعویض بشه..
ولی واقعاً تی وی خوبی بود اگر اون مشکل رو نداشت
منتها الان دیگه تصمیمم oled b6 از بانه هست

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
اگه تلویزیون 4k نباشه رو pro حالت performance بازی‌ها قابل اجرا هست روش؟
یعنی‌ همه بازی‌ها این تنظیم رو تو آپشن دارند که به جای 4k چیزایی‌ مثل فریم و AA و تکسچر و اینجور داستانارو تقویت کنه؟
و اگه آره روی تلویزیون FHD هم جواب میده؟
RE40یا RE45 sonyاومده؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
اگه تلویزیون 4k نباشه رو pro حالت performance بازی‌ها قابل اجرا هست روش؟
یعنی‌ همه بازی‌ها این تنظیم رو تو آپشن دارند که به جای 4k چیزایی‌ مثل فریم و AA و تکسچر و اینجور داستانارو تقویت کنه؟
و اگه آره روی تلویزیون FHD هم جواب میده؟
RE40یا RE45 sonyاومده؟
بیشتر به بازی مربوطه تا کنسول فرقی نداره tv FHD باشه یا 4K

ALI901

کاربر سایت
Oct 15, 2017
7
داداش تلوزیون من هم به چنین مشکلی دچار شد چاره چیست حتما باید برد عوض بشه
چند صفحه قبل مشکلش رو گفتم فقط آرم الجی میاد و بعد صفحه سیاه مایل به آبی یعنی الان بردش رو عوض کنم درست میشه
تلوزیونم lg uh 651 v

• Like
Reactions: INCENT∇

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
داداش تلوزیون من هم به چنین مشکلی دچار شد چاره چیست حتما باید برد عوض بشه
چند صفحه قبل مشکلش رو گفتم فقط آرم الجی میاد و بعد صفحه سیاه مایل به آبی یعنی الان بردش رو عوض کنم درست میشه
تلوزیونم lg uh 651 v

از رسیورش استفاده کردی؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
اقا این مشکل من درست نشد،تلویزیون انگار پرش تصویر داره،راه حل داره یا باید تعمیر شه؟؟اگه باید تعمیر شه کجا اینکارو میکنن؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ALI901

کاربر سایت
Oct 15, 2017
7
اقا این مشکل من درست نشد،تلویزیون انگار پرش تصویر داره،راه حل داره یا باید تعمیر شه؟؟اگه باید تعمیر شه کجا اینکارو میکنن؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
توی کانال های تلوزیونی هم میپره یا فقط زمانی که کنسولو روشن میکنی ؟

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر