انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
یاد این ROAD RASH با حال ps1 بخیر..;))

View attachment 80926
سلام
یادشو میتونید با Road Redemption زنده کنید منتها من دانلود نکردم
اما واسه دوران خودش عالی بود...
(تو سایت های ایرانی هست1.9 گیگ نسخه فشرده و 3.7 گیگ معمولی )
Road-Redemption-pc-cover.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام
یادشو میتونید با Road Redemption زنده کنید منتها من دانلود نکردم
اما واسه دوران خودش عالی بود...
(تو سایت های ایرانی هست1.9 گیگ نسخه فشرده و 3.7 گیگ معمولی )
Road-Redemption-pc-cover.jpg

امیر جان ممنون وقت کنم حتمأ دانلودش میکنم ارزش بازی کردن داره..:love:

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
Action_52_%28NES%29_box_art.jpg

Action 52 یکی از بدنام ترین و چرت ترین بازیهای شناخته شده برای NES هست. که با شعار 52 بازی در یک کارتریج و با قیمت 199$ در زمان خودش عرضه شد!! (برای مثال یه کارتریج تک لبه اون زمان از جمله ماریو و کنترا به قیمت بین 30$ تا 50$ بفروش میرفت.) اکثر بازیهای Action 52 دارای باگ و مراحل ناقص یا بی نهایت و گیمپلی تکراری و... بودن. همکنون این بازی بدلیل کمیاب بودن و برای کلکسیونرها با قیمت های فضایی در حدود 500$ در ebay بفروش میرسه. لازم بذکر نیست که در همین حین یک عدد بازی نسل هشتم PS4 یا XONE یا Switch بیشتر از 60$ نیست. :D:|
جالبه سازنده ها در زمان عرضه یک جایزه 104,000$ برای کسی که بتونه تا مرحله 8 یکی از بازیها بنام Ooze رو کامل کنه تعیین کرده بودن. اما بازی _بجز سختی زیادش_ در مرحله 2 کرش میکنه و عملا اینکار غیرممکنه. =)):D

Action-53-Function-16-Volume-ONE-Streemerz-Bundle.jpg

20 سال تمام از اون قضیه میگذره و یه عده NESـفن همینطوری از روی علاقه تصمیم میگرن Action 53 رو برای NES عرضه کنن. و به اون سازنده های بدنام نشون بدن که چطور باید یه کارتریج چندلبه اما آبرومندانه ساخت! برخلاف Action 52 که بازیهاش یا پلتفورمر بودن یا شوتر، Action 53 علاوه بر اون دوتا بازه ی گسترده ای رو از بازیهای پازل، اسپورت، شبیه ساز، کارتی و... شامل میشه. و مهم ترین اینکه تمام بازیهاش باکیفیت و قابل بازی هستن. Action 53 رو تمام کسایی که با NES یا همون میکرو بزرگ شدن باید تجربه کنن. هم کارتریج و هم romـش هم در نت موجوده.

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
TMNT-Free-PNG-Image.png

لاکپشت های نینجا یا بقول خارجیا TMNT از جمله کاراکترهای فوق محبوب و بسیار پرطرفدار دهه 80 و اوایل دهه 90 میلادی بودن. دیگه فکر کنم همه میشناسن نیازی نیست بازیهای بیشماری که بر اساسشون ساختن از جمله چهارگانه NES نام ببرم.

این شد که عده زیادی به فکر تقلید از TMNT افتادن و هرکی واسه خودش یه سری کاراکتر مشابه ول داد بیرون! که ما در اینجا به چندتا اشاره میکنیم:

1. باکی اُ.هیر (1991)
250px-Bucky_OHare_North_American_NES_box_art.jpg

از جمله سخیف ترین و چیپ ترین کپی های TMNT هست. حالا چون TMNT سبزرنگ بودن اینا هم رنگ خرگوش رو سبز کردن! به خیال اینکه مردم فقط با سبز حال میکنن. هم بازی NES و هم انیمیشن هاش موجوده.

2. وزغ های جنگی (1992)
2219621-nes_battletoads.jpg

این یکی میتونه لقب تابلوترین کپی کاری از TMNT رو به خودش اختصاص بده. بجای 4تا لاکپشت اینجا 3تا وزغ داریم که هم سبزن هم شباهت زیادی به لاکپشت دارن. هم رو سگا هم نینتندو چندتا بازی دارن که البته گیمپلی سختی هم دارن.

3. مردان چیتایی (1991)
Lost_Levels_Resized.jpg

اینم یه کپی سخیف دیگه هست. همون کمپانی که بازی پست قبلی Action 52 رو ساخته این کاراکترها رو هم به عنوان نمادی برای کارتریج خودش ابداع کرده بود! که البته واسشون نگرفت.

از جمله نام های شهیر کُپیکار دیگه میشه به سری های زیر اشاره کرد:

4. گاوهای غرب وحشی (1992-1993)
5. کوسه های خیابانی (1995-1996)
6. موش های موتورسوار از مریخ (1993-1996, 2006)
7. پنگوئن های انتقام گیر (1993-1994)
8. محافظان سنگ (1993)
9. ولگردان جاده ای (1996-1997)
و...

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
فکر کنم همه متفق القول باشند که بهترین بازی کلاسیک سری Robocop به Robocop VS. Terminator اونم فقط روی Sega Genesis تعلق میگیره اما...

Robocop 3 روی NES. حس موزیک ابتدایی این بازی رو با هیچ کلمه ای نمیشه توصیف کرد! :( حتما بشنوید /watch?v=7FILe8utwVU

ios_large_1442924787_image.jpg

قسمت اعصاب خوردکن بازی: تعمیر Robocop :D

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
اخ اخ
امشب میشینم پاش
اون زمان نتونستم تا تهش برم
ببینم الان مغزم میکشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

نه نمیتونی بری مطمعن باش :clap:
من نمیدونم اون موقع این بازیا چجوری میرفتیم :Cheesygrin: نشستم رو گوشی چنتا شبیه ساز ریختم مثلا بازی کنترا 1 یکرو بازی کردم زرت زرت میمردم :Laughing:
خودم مویندم چجوری این بازی اون زمان طفولی بیش نبودیم بدون سیو بار ها رو میکرو تا آخر رفته بودم :Baby: خیلی سخته
یا هویج خور الان با شبیه ساز رو گوشی میرم هر لحظه امکان سیو اره بازم سخته :Praying:
:Tongue:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یه یادیم بکنیم از بازی ترسناک ومعمایی زیبا و دوست داشتنی warlock sega ...پای این بازی موی سرم سفید شد که تا آخرش بردم اون زمان ..قسمت قصر دراکولا ش بیاد موندنی بود.. اون زمان حدود 15 سال پیش کارتریج sega شو با یه دردسری گیر آوردم..یادش بخیر..

Warlock_(video_game).jpg

Warlock_online.png

warlock-usa-europe.png

warlock-3.png

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
نه نمیتونی بری مطمعن باش :clap:
من نمیدونم اون موقع این بازیا چجوری میرفتیم :Cheesygrin: نشستم رو گوشی چنتا شبیه ساز ریختم مثلا بازی کنترا 1 یکرو بازی کردم زرت زرت میمردم :Laughing:
خودم مویندم چجوری این بازی اون زمان طفولی بیش نبودیم بدون سیو بار ها رو میکرو تا آخر رفته بودم :Baby: خیلی سخته
یا هویج خور الان با شبیه ساز رو گوشی میرم هر لحظه امکان سیو اره بازم سخته :Praying:
:Tongue:

درود
رو گوشی با دکمه تاچ تقریبا غیر ممکنه رفتن این بازیها و دکمه فیزیکی میخواد.
اون کاتریجهای میکرو که تو ایران بود بازی هک شده بود و کنترا 30 جونه بود الان که رام اصلی دانلود میکنید با این کد 30 جونه بکنیدش:
at the title menu: 30 Lives - Highlight the number of players, and then press UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START
تینی تون رو ، روی سگا من و خواهرم جیگرمون در اومد رفتیم یادش بخیر سیو نداشت ولی آخر هر مرحله یه کد طولانی و عجیب غریب میداد که دفعه بعد با وارد کردنش میشد ادامه داد یادش بخیر.
در کل حق داری ، من Jackal میکرو ، بازی میکردم بدون اغراق چشم بسته میتونستم بدون حتی یکبار باخت تا آخرش برم الان هرچی زور زدم تا مرحله سومش بیشتر نتونستم بدون مردن برم بعد اون زرت زرت خوردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر