راهنمایی در بازی GTA V

zorrozol

کاربر سایت
Feb 14, 2017
3
من تاپیکش رو ندیدم اگه تکراری ببخشید

GTA-V-big.jpg

چه جوری پول به دست بیاریم الان تو بازی میگه برو لباس بخر هر لباسی میخرم مرحله باز نمیشه همون مرحله که تو کارگاه خیاطی هست مایکل ....

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

بزن یه چیزی رو بپوکون تا آتیش بگیره....بعد واسا تا ماشین آتش نشانی بیاد....وقتی که اومدن و پیاده شدن بپر سوار شو و فرار کن...

Benyamin 987

کاربر سایت
Aug 28, 2017
1
سلام دوستان هم یک سوال داشتم وهم یک جواب برای همه:۱-سوال من اینکه بعد از اینک لستر توی ساحل با من قرار میزاره میگه چند نفرو که علامت قرمز دارن بکش ووقتی من اونارو کش تم الان ۳روزه که هیییییییییییچ مأموریتی برام توی هیچ شخصیتی نمیاد لطفا وخاهشا التماس میکنم که بگین چجوری مأموریت بعدی باز میشه. وجوابم:خیلی ها وقتی اون بمب زیر دریارو با زیر دریایی برمیدارن دیگه هیچ مأموریتی براشون نمیاد برای اینکه مأموریت براشون بیاد باید برن روی شخصیت فرانکلین بعد چاپ رو همراهشون ببرن وبعد از چند دقیقه بهش زنگ میزنن بیا مأ موریت وبعد چند تا مأموریت باید برن اون سوپر دم سحل رو بخرن بعدش میرسن به جای من که لستر با فرانکلین قرار میزاره بعد دیگه هیچ مأموریت مثل من براشون نمیاد تا وقتی کاربران سایت به ما کمک کنند.

iceboy45

کاربر سایت
Mar 22, 2014
2
سلام دوستان ...
سوالی داشتم راجع به تنظیمات دسته در ps4
آیا میشه جای دکمه ها رو عوض کرد ؟ من میخوام مثلا برای حرکت ماشین یا افراد بازی از فلش ها استفاده کنم ... به جای آنالوگ
میشه آیا ؟؟؟؟؟

sahar6749

کاربر سایت
Oct 21, 2017
1
من مرحله ای که تروور شکنجه میده و مایکل با یه دوربین دار می خواد با استفاده از اطلاعات که پشت تلفن با شکنجه بهش میدن یه نفر رو توی یه پارتی(خونه ای پیش ساحل)شناسایی کنه گیر کردم.چند باری طرف رو با شخصیت ترورر شکنجه میدم بعد میاد پیش مایکل و نمی دونم باید چکار کنم...

کسی رو که باید تو اون مهمونی بکشین به صورت حرف توضیح میده که ظاهرش چه شکل هست کسی رو تو مهمونی بکشین که سیگار میکشه فکر کنم لباسشم قرمزه.

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
دوستان gta v رو‌گذاشتم تو دانلود. زده ۶۰ گیگ؟!!
یه مقدار زیاد نشده؟ مگه نزدیک ۵۰‌گیگ نبوده؟

وقتی GTA V بازی میکنی خیلی مراقب باش نسخه های کرکی فکر کنم مشکل داره و استفاده از CPU رو 100% میکنه و ممکنه سی پی یوت آسیب ببینه. سی پی یو قبلی من سوخت و وقتی سی پی یو جدید Threadripper رو خریدم دیدم GTA V از 100% این سی پی یو 12 هسته ای داره استفاده میکنه! واسه همین دما و میزان استفاده از پردازنده رو حتما اندازه بگیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر