Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
Daddy can i play همچین چیزی بود درجه سختی اول بازی عالی بود:D واقعا نسخه قبلیش چالشی بود رو درجات بالا مبارزه با اون ربات های غول واقعا سخت بود

• Like
Reactions: Romell

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
لانچ تریلر بازی: Youtube
سوپرایز آخر تریلر فوق‌العاده بود x_x^:)^ لو نمیدم که خودتون پشماتون بریزه :D
جو و اتمسفر بازی خیلی خیلی خفنه... مثلا قرار بود لانچ تریلر رو نبینم :|:D
حتما ببینید <:-P
کلی خندیدم صحنه آخر :tearsofjoy: ، خیلی هیجان داره بازی ، فقط کالکتورش انتظارمو برآورده نکرده ، ولی اصل مطلب ترکونده

• Like
Reactions: FUTURE

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
خیلی وقت بود واسه هیچ بازی انقدر هایپ نشده بودم ! شدیدا منتظر بازی هستم. :D

پ.ن: تو سکانس آخر اون چند نفر تو اتاق فک کنم ورژن نازی گروه بیتلز بودن Die Käfer خیلی جالب بود

Gesendet von meinem iPhone 8 Plus mit Tapatalk

• Like
Reactions: uriel and FUTURE

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
wolfenstein یه بازیه با تاریخچه ای بسیار قدیمی
که همیشه در حد یه بازی خیلی خوب ظاهر شده از اولین عنوانش که 1981 اومد و برنده بهترین بازی سال شد
تا نسخه ای بازگشت به قلعه
اونموقع ها ما بهش ولف انیشتین هم میگفتیم و نمیفهمیدیم انیشتین کجاشه تو بازی پیداش نمیکردیم
خوبیش اینه که نسخه بد نداشت و همین موضوع و اعتماد به توانایی اونها کافیه بدون دیدن حتی یه تریلر با اطمینان کامل منتظر دیدن یه بازی عالی باشیم
اسم ویچر بد در رفته ولی گاها صحنه های این بازی روی ویچر رو سفید کرده

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
امان از این سازنده های بازی شاهکار دارکنس و ریدیک !!! :Praying: اینا رسما دیوانن !!! نسل هشتم به چنین استدیوهایی وحشتناک نیاز داره !

چنین استدیو های نایابی واقعا تنفس مصنوعی بازی های سینگل در دوران نسل هشتم هستن و واقعا بهشون مدیونیم و امیدوارم بازی فروشش بترکونه !! چون از کیفیت این بازی مطمئنم و من هیچ تریلری از بازی ندیدم و مدتیه سیستم خودم رو بردم به دوران نسل شش به قبل و تریلری نگاه نمیکنم مگر این که ایپی کاملا جدید باشه . البته اولین تریلر این بازی رو دیدم فقط و بعدش دیگه هیچ چیزی از بازی رو ندیدم .

نگاه نمیکنم که بازی اومد همه چیز برام تازه و جدید باشه چون این بازی دیوانه وار عالیه و نسخه یکش که چقدر به من چسبید و مطمئنم این نسخه جدید چندین برابر نسخه اول به هممون میچسبه .:Guitar:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
کسی بازی رو تهیه کرده؟ گرافیک چطوره؟ داستان بازی؟ چند ساعت گیم پلی داره. میصرفه برای بازی آفلاین انقد پول بدم یا نه. اگه زیر ۱۲ ساعت باشه نمیارزه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کسی بازی رو تهیه کرده؟ گرافیک چطوره؟ داستان بازی؟ چند ساعت گیم پلی داره. میصرفه برای بازی آفلاین انقد پول بدم یا نه. اگه زیر ۱۲ ساعت باشه نمیارزه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
مسلما زیر 12 ساعت نیست و بنظر هم میاد این نسخه طولانی تر باشه ولی نبود بخش انلاین و این که بازی ارزش تکرار انچنانی هم نداره بنظرم 60 دلار پول اونم با وجود بی ارزش بودن پول ما نه اصلا نمیارزه
من خودم نسخه قبلی به همراه دی ال سیش رو گرفتم 10 دلار الانم می خوام دیسکشو از یکی از دوستام بگیرم:D

• Like
Reactions: jhoobin

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
باکس‌آرت دوم بازی خیلی بهتر از اصلیه دراومده :x:
از اونجایی که بازی از امروز به صورت عمده توی ایران و بقیه مناطق در دسترس قرار گرفته، مواظب اسپویلرها باشید چون از چند نفر توی فروم‌های خارجی که بازیو خریدن، شنیدم سوپرایزهای خفنی توی بازی هستش<:-Pمخصوصا با وجود سوپرایز هیتلری که توی تریلر بازی دیدیم، همه چی حساس‌تر از قبل شده :D

فقط 4 روز تا عرضه رسمی <:-P

uAsvcUA.gif
:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
S ولی نبود بخش انلاین و این که بازی ارزش تکرار انچنانی هم نداره بنظرم 60 دلار پول اونم با وجود بی ارزش بودن پول ما نه اصلا نمیارزهS
همین تفکرات امثال خودت باعث شده همه بزنن تو خط آنلاین های بی معنی مزخرف و بازی های Open World!
قبلا هر سال کلی بازی خطی خفن میومد و ملت با سر میرفتن میخریدن حالا ولفنشتاین که شاید بتونه بهترین بخش سینگل این چند مدت رو داشته باشه بی ارزش و اون بازی های آنلاین تکراری و بی معنی که صرفا هدفشون خالی کردن جیب مخاطب هست ارزش خرید دارن؟!!!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
همین تفکرات امثال خودت باعث شده همه بزنن تو خط آنلاین های بی معنی مزخرف و بازی های Open World!
قبلا هر سال کلی بازی خطی خفن میومد و ملت با سر میرفتن میخریدن حالا ولفنشتاین که شاید بتونه بهترین بخش سینگل این چند مدت رو داشته باشه بی ارزش و اون بازی های آنلاین تکراری و بی معنی که صرفا هدفشون خالی کردن جیب مخاطب هست ارزش خرید دارن؟!!!
چی داری میگی برا خودت؟
برو یه نگاه تو تاپیک بازیا بتسدا و ارکین بنداز؟ تاپیکایی که فوقش دوتا صفحه رفته جلو من هیشه توشون نظر دادم و از این سبک بازیا تعریف کردم و از نبود بخش داستانیی مثل این جور بازیا تو بازیا دیگه گله کردم
من برا دیس انرد 2 و دی ال سیش و prey و doom برا هر کدوم از 60 دلار تا 30 هزینه کردم
اگه من برا دیس انرد 2 و دی ال سیش 90 دلار هزینه کردم دلیلم داشتم اونم محتواست که میتونه تو رو بیشتر از 30 ساعت سرگرم کنه یا برای اساسین جدید 60 دلار چون میتونه تو رو بالایه 40 ساعت سرگرم کنه
برایه دووم 60 دلار هزینه کردم چرا؟ چون در کنار سینگل 8 ساعتش یه مولتی داشت که من دقیقا 3 ماه باهاش سرگرم شدم
من منکر خدا بودن ولف جدید نمیشم ولی 200 هزار تومن برایه یه سینگل 12 ساعته؟:| اینا مگه توانایه درست کردن یه بخش مولتی نداشتن چطوری برا دووم درست کردن؟:| تازه میتونستن بهترین مولتی اخیر رو در کنار این سینگل خفنش درست کنن
این میشه چی؟ کم کاریه سازنده اگه اینطور نبود نسخه قبل با وجود متایه 80 تخفیف 55 دلاری نمیخورد که بشه 5 دلار:| میشد مثل gta که الان بالاترین تخفیفی که خورده 30 دلاره همین دیس انرد 2 بالاترین تخفیفش 30 دلار بوده یا همین prey بنظرت چرا؟ چون محتواشون دیگه واقعا کمتر از این نیست
اگه 60 دلار 60 هزار تومن بود من مشکلی نداشتم اما الان 200 هزار تومنه با میزان دارمدی که کمرتو میشنه تا برا یه بازی 200 تومن بدی
من فقط داشتم به دوستمون میگفتم این بازی با سینگل فوق خفن که فوقش 14 ساعته با ارزش تکرار پایین 200 هزار تومن نمیارزه
بعدشم برایه من فاز دفاعی برندار اول طرفتو بشناس بعد نقل و قول کن:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: guppy

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چی داری میگی برا خودت؟
برو یه نگاه تو تاپیک بازیا بتسدا و ارکین بنداز؟ تاپیکایی که فوقش دوتا صفحه رفته جلو من هیشه توشون نظر دادم و از این سبک بازیا تعریف کردم و از نبود بخش داستانیی مثل این جور بازیا تو بازیا گله کردم
من برا دیس انرد 2 و دی ال سیش و prey و doom برا هر کدوم از 60 دلار تا 30 هزینه کردم
اگه من برا دیس انرد 2 و دی ال سیش 90 دلار هزینه کردم دلیلم داشتم اونم محتواست که میتونه تو رو بیشتر از 30 ساعت سرگرم کنه یا برای اساسین جدید 60 دلار چون میتونه تو رو بالایه 40 ساعت سرگرم کنه
برایه دووم 60 دلار هزینه کردم چرا؟ چون در کنار سینگل 8 ساعتش یه مولتی داشت که من دقیقا 3 ماه باهاش سرگرم شدم
من منکر خدا بودن ولف جدید نمیشم ولی 200 هزار تومن برایه یه سینگل 12 ساعته؟:| اینا مگه توانایه درست کردن یه بخش مولتی نداشتن چطوری برا دووم درست کردن؟:| تازه میتونستن بهترین مولتی اخیر رو در کنار این سینگل خفنش درست کنن
این میشه چی؟ کم کاریه سازنده اگه اینطور نبود نسخه قبل با وجود متایه 80 تخفیف 55 دلاری نمیخورد که بشه 5 دلار:| میشد مثل gta که الان بالاترین تخفیفی که خورده 30 دلاره همین دیس انرد 2 بالاترین تخفیفش 30 دلار بوده یا همین prey بنظرت چرا؟ چون محتواشون دیگه واقعا کمتر از این نیست
اگه 60 دلار 60 هزار تومن بود من مشکلی نداشتم اما الان 200 هزار تومنه با میزان دارمدی که کمرتو میشنه تا برا یه بازی 200 تومن بدی
من فقط داشتم به دوستمون میگفتم این بازی با سینگل فوق خفن که فوقش 14 ساعته با ارزش تکرار پایین 200 هزار تومن نمیارزه
بعدشم برایه من فاز دفاعی برندار اول طرفتو بشناس بعد نقل و قول کن:|
صفحه اش نگاه نکن این ولفنشتاین واقعا جنون و جذابه شوتینگش بسیار لذت بخشه من که نسخه قبلیش واقعا حال کردم بسیار بازی لذیذی هست و میارزه این قیمت طولانی هم هست کوتاه نیست این از اونم بهتره احتمالا:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
صفحه اش نگاه نکن این ولفنشتاین واقعا جنون و جذابه شوتینگش بسیار لذت بخشه من که نسخه قبلیش واقعا حال کردم بسیار بازی لذیذی هست و میارزه این قیمت طولانی هم هست کوتاه نیست این از اونم بهتره احتمالا:D
مرسی از این که داری بهم میگی این ولف جدید خیلی خفنه:|
من خودم کسیم که فقط با دیدن تریلر ای تری از شدت هایپ و ترس از اسپویل که مبادا از لذت بازی کردنم کم بشه تا حالا تریلری از بازی ندیدم
خفن ترین داستان و جنون دنیا باشه ولی 12 ساعت بیشتر نباشه برایه من 200 هزارتومن نمیارزه
تو دنیا کسی نیست منکر داستان فوق عالیه اخرین ما بشه ولی نگاه کن با وجود این که اینقدر داستان و گیم پلیش عالی بود ولی اومدن یه بخش مولتی گذاشتن که من دقیقا 2 سال باهاش سرگرم شدم اگه اخرین ما فقط یه سینگل 10 ساعته بود با اون داستانش من 200 تومن هزینه نمیکردم
ناتی داگ کم کاری نکرد به فکر جیب پلیراش هم بود ولی اینا اگه توانایه ساخت سینگلی در حد اخرین ما رو داشتن هر 2 ساعتش رو 60 دلار میفروختن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر