آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six Siege + ویدئو آموزشی

Rainbow_vSiegec.jpg

بریم سر اصل مطلب

فایل های مورد نیاز:

1. نصب نسخه 14G | Codex

2. دانلود و نصب آخرین ورژن 25mb | Tunngle

آموزش:

بعد از نصب بازی، تانگل رو اجرا کنید(اگر عضو نیستید) ثبت نام کنید با در اکانتتون لاگین کنید
ب روم بازی در قسمت Shooter برید و جوین بشید ...
حال بازی رو اجرا کنید، وارد قسمت Multiplayer بشید و از قسمت Custom game منوی LAN را انتخاب کرده و سپس از طریق Join وارد لیست بازی های موجود بشیدو در آخر هم ب یکی از اونها جوین بشید

تــــمـــام!

برای تغییر Usernameــتون در بازی، وارد پوشه بازیتون بشید و از طریق ادیت کردن فایل codex.ini نام خود رو تغییر بدید

سوالی چیزی بود درخدمتم

آخرین ویرایش:

AH2A

کاربر سایت
Jul 31, 2017
2
سلاام دوستان بنده با نت گوشی می خوام بازی کنم این تنظیمات باید کجا انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟(برای اینکه ضبدر بغل اسم نزنه)

AH2A

کاربر سایت
Jul 31, 2017
2
برای منم همونجوری بود اول هر کاری میکردم لیست خالی بود. بعد که این تنظیمات رو انجام دادم درست شد.
سه تا چیز رو باید حتما درست کنی.
1- اینکه توی فایروال بازی باید اجازه وصل شدن به اینترنت داشته باشه و توی تانگل هم سمت راست اون شکلک باید سبز باشه، یعنی پورت فرواردینگ مودمت کار کنه.
2- توی تنظیمات اولویت آداپتر ها بالاترین باید آداپتر تانگل باشه، از این طریق این عکس میتونی چک کنی

3l8ozop4w0io5o0ti5h.png

huytbx2jj2vez7yge8vf.png

3- نکته بعدی هم اینه که باید توی تنظیمات اینترفیس متریک عدد 10 رو قرار بدی.
به ترتیب از این روش

bo7qy1ktc95enq1rkx9g.png

4vqqcrdv3tgl2y705fk4.png

uzt8nnaosl61d6wa81mo.png

نکته دیگه هم اینه که سعی کنید اسم هایی که ست میکنید برای بازی ایرانی باشه، اگر هم هاست میشید از اسم iran یا persia تو اسم مپ لیستتون اتفاده کنید که همه به یه سرور جوین بشیم و بتونیم با میکرفون تو بازی صحبت کنیم.
سعی کنید تو پلی لیست چند تا مپ بگذارید یدونه مپ نباشه هی تکرار بشه.
آیدی های تانگلتون هم اگر خواستید اینجا قرار بدید که بتونیم همدیگه رو تو فرند لیست اد کنیم، لیست کاربر های سمت راست تانگل هم به ترتیب پینگ بچینید اونایی که پینگشون پایین 100 هست تو ایران هستن اضافه کنید.
اگر تعداد زیاد بشیم میتونیم حتی درخواست گروه مجزا بدیم به تانگل که همه به اون گروه جوین بشیم و مجبور نباشیم یه گروه های خارجیکه پر شدن وصل بشیم، اگه همه تو یه دسته نباشیم نمیتونیم با هم بازی کنیم.

میشه مشکل ضبدر هم بگین چی کار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من با گوشی وصل میشم اینترنت.

ehsanskz

کاربر سایت
Feb 14, 2017
21
میشه مشکل ضبدر هم بگین چی کار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من با گوشی وصل میشم اینترنت.
سلام من هم میخوام بانت گوشی بازی کنم چون که مودم ندارم و با هات اسپات گوشی با وای فای کامپیوتر وصل میشم بهش و وقتی وارد تانگل میشم ارور پورت فزواردینگ میاد و شکلک قرمز میشه میشه کاری کرد که این مشکلو برطرف کرد؟

amir0166548

کاربر سایت
Jul 31, 2018
2
سلام چرا نمیشه رفت تو سایته تانگل میخوام ثبت نام کنم ولی میری تو سایتش اروره404 میده ینی بستس با این نرم افزار؟؟ راه دیگه ای هست ممنون میشم بگیدد خاهششششش میکنم خیلی منتظرم

amir0166548

کاربر سایت
Jul 31, 2018
2
دوستان من به سختی تانگل رو درست کردم و یکی ۲ راند بازی کردم ولی باختم همش
تاکتیکاش و شیوه بازیش رو وارد نیستم و نووبم اساسی!!
فقط این تانگل چه جوری میشه کسی توش اد کرد شما رو؟؟
اد فرند و بازی با دوستا رو کجا میشه انجام داد؟؟
ایدی تانگل :
shayan_boss
سلام داداش چجوری ایدی ساختی من هرکاری میکنم سایتش اروره 404 میده نمیشه توش عضو شد ایا سایتو بستن از شانس من ؟؟؟ اگه میتونی راهنماییم کن مرسی داداشششش

Adeyman

کاربر سایت
Aug 10, 2018
2
Rainbow_vSiegec.jpg

بریم سر اصل مطلب

فایل های مورد نیاز:

1. نصب نسخه 14G | Codex

آموزش:

بعد از نصب بازی، تانگل رو اجرا کنید(اگر عضو نیستید) ثبت نام کنید با در اکانتتون لاگین کنید
حال بازی رو اجرا کنید، وارد قسمت Multiplayer بشید و از قسمت Custom game منوی LAN را انتخاب کرده و سپس از طریق Join وارد لیست بازی های موجود بشیدو در آخر هم ب یکی از اونها جوین بشید

تــــمـــام!

برای تغییر Usernameــتون در بازی، وارد پوشه بازیتون بشید و از طریق ادیت کردن فایل codex.ini نام خود رو تغییر بدید

سوالی چیزی بود درخدمتم

دوستان همیشه در صحنه ، اینم ID بنده...

waffen_ss89

Adeyman

کاربر سایت
Aug 10, 2018
2
Rainbow_vSiegec.jpg

بریم سر اصل مطلب

فایل های مورد نیاز:

1. نصب نسخه 14G | Codex

آموزش:

تــــمـــام!

سوالی چیزی بود درخدمتم

Rainbow six pc

هر کس میخواد بازی کنه لطفا عضو شه ممنونم ❤

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر