Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینجور که اینا اطلاعات دادن احتمالا یک بخش کوتاه داستانی با کات سین های از پیش ضبط شده و پلیس ها هم که همگی تو یکسری صحنه خاص هستن همه موارد بازی کلا بسته به نطر میرسه به جز تیون کردن که ازادی عملش بالا بردن حجمش زیادم هست ! :D

کمی بابت محتوای بازی نگران شدم :think:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
پریلود بازی هم برای One فعال شد با حجم 17.8 گیگ

حجم بازی کم نیست ؟ :think:
بازی رو کامل نمیکنن منتشر کنن همینجوری هول هولکی یه چیز میدن بیرون.
حتما تا 20 تا پچ واسش میاد که 20 گیگ اون میشه و DLC میاد که 15 گیگ هم اون میشه یعنی کسی که بازی رو الان میخره کشک.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
بازی رو کامل نمیکنن منتشر کنن همینجوری هول هولکی یه چیز میدن بیرون.
حتما تا 20 تا پچ واسش میاد که 20 گیگ اون میشه و DLC میاد که 15 گیگ هم اون میشه یعنی کسی که بازی رو الان میخره کشک.
EA دیگه سیاست دی ال سی دادن برایه سری NFS رو کنار گذاشت از rivals زمانی که فهمید هیچ سودی نمیکنه دیگه دی ال سی نمیده همین الان برو محتوایه دیلاکس بازی رو ببین خندت میگیره
بازی کامله دلیل حجم پایین هم حتما بهینه سازی بازی هست نسخه قبل هم حجمش همینقدر بود تازه کمتر, از اون سمت بازی گرافیک شاخی هم نداره
شاید بخش داستانی خطی باشه ولی بزرگیه مپ بازی نشون میده حداقلش بخش های دیگه جهان باز هستن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HIGH DEVS and Sony+

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
Crew مربوط به Drift King نسخه‌ی Pro Street توی Payback هم هستن!
Noise Bomb =>
============
ماشین لیدر این گروه توی Pro Street این بود:

پ.ن: طرح‌های مخصوص هر گروه تا حالا افتضاح بوده بنظرم! همین طرح ProStreet را با طراحی ماشین‌های توی Payback مقایسه کنید فقط!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,893
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی حجمش زیاد باشه میگن سازنده اس گشاد بوده خب فشرده کن برادر من
حجم بازی کم باشه میگن ای بابا این نسخم گند زد، با این حجم کم متاش ۶۰ بشه هنر کرده
موفق باشین کلا

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,588
حالا که شکر خدا دنوو به شدت ناپایدار نشون داده و میشه رایگان روی PC تجربه کرد و اگر خوب بود بعدا که قیمتها از آسیاب افتادن نسخه کنسولش رو تهیه میکنیم.

• Like
Reactions: Sony+

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
دستشون درد نکنه، الان واقعا ارزش داره بابت اون 10 ساعت Trial بازی رو دانلود کنیم :D
من دیگه تصمیم گرفتم هیچ بازی رو تریالش رو نرم همون دمو که بخشی از ویژگی بازی رو نشون بده بسه
نسخه قبل 10 ساعت تریالش رو رفتم تازه بازی جون گرفته بود منم تو کف, تریال 10 ساعتش تموم شد منم پول نداشتم بازی رو بخرم:|:D
همون 60 دلار میدیم برا بازی میشیم با خیال راحت روزی دو ساعت میریم:D محتوایه بازی به قدری هست که 60 دلار بیارزه همون نسخه قبل با اون مشلات هندلیگ ماشین ها و غیره باز جذاب بود و ارزش پولش رو داشت

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بازی حجمش زیاد باشه میگن سازنده اس گشاد بوده خب فشرده کن برادر من
حجم بازی کم باشه میگن ای بابا این نسخم گند زد، با این حجم کم متاش ۶۰ بشه هنر کرده
موفق باشین کلا

داداش اگه منظورت منم که صرفا فقط تعجب کردم با اینکه گفتند بازی از نسخه قبلی خیلی گسترده تر هست حجم دیتاش خیلی تفاوتی نکرده !

• Like
Reactions: Sony+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر