PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
ببخشید، من تا حالا عکس یا فیلمی ندیدم که باران بیاد در این بازی، حتی Dynamic نباشه.
ببخشید شما دیدید؟ عکسی یا فیلمی دارید یا جایی میشناسید بشه دید؟
توی دمو هم ندیم باران بیاد.
تشکر.
چون حالت بارون تازه با لانچ بازی با آپدیت اضافه شده

• Like
Reactions: sadegh93

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
من بازیو ندارم و نمیدونم سیستم آزاد کردن ماشینها چطور هست، ولی اگه اینی که شما میگی باشه یعنی حین آنلاین بازی کردن به مرور ماشینها آزاد بشن، من که مشکلی درش نمیبینم.
بازی آنلاین محور هست و این کار باعث ایجاد انگیزه میشه، یجورائی کریر آنلاین حساب میشه. مثل بخش آنلاین Star Wars ،بتلفیلد و ....
کلا هدف ساخت بازی سوق دادن بازیکنها به سمت بخش آنلاین بوده، انتظار بخش آفلاین پر و پیمون داشتن این نسخه از بازی همون اول از سمت سازنده رد شده بود.
دیگه الان شکایت در این مورد بعد اینکه بارها و بارها توضیح دادن که بخش آقلاین همونه که بارها اعلام شده، کار بیهوده ای است.

خب اینجا دیگه بحث سلیقه افراده
شما دوست داری پس از گذروندن انواع چلنج ها ماشین ها رو دونه دونه بخری
من دوست دارم اول از تک تک ماشینا تست بگیرم و بعدش برای وارد شدن به چلنج ها از ماشین های مورد علاقه خودم استفاده کنم
آره حق با شماست شاید این یک ایراد محسوب نشه اما خب خلاف سلیقه منه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
@Horror
نه اتفاقا منم دوست دارم مثل Pcars همه چی از اول در دسترس باشه، اما میفهمم که سیستم آزاد کردن ماشینها اونهم به مرور برای این بازی و استودیو جای توجیه داره.
دلیل اصلی هم دادن انگیزه و نگه داشتن گبمر پای بازی هست، مثل بتلفیلد و...
اینو تو همین تاپیک میتونیم شاهد باشیم که بچه ها میان از ماشینهائی که آزاد کردن با برچسب های باحال عکس و کلیپ بزارن.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
@Horror
نه اتفاقا منم دوست دارم مثل Pcars همه چی از اول در دسترس باشه، اما میفهمم که سیستم آزاد کردن ماشینها اونهم به مرور برای این بازی و استودیو جای توجیه داره.
دلیل اصلی هم دادن انگیزه و نگه داشتن گبمر پای بازی هست، مثل بتلفیلد و...
اینو تو همین تاپیک میتونیم شاهد باشیم که بچه ها میان از ماشینهائی که آزاد کردن با برچسب های باحال عکس و کلیپ بزارن.

تقریبا هم نظر هستیم
اما به طور کلی من ترجیح میدادم بازی چالش های جذابی رو برای پلیر ها طراحی کنه که اون چالش های جذاب باعث انگیزه پلیر ها و نگه داشتنشون بشه نه اینکه محدودیت و عدم دسترسی به همه ماشین ها.

آخرین ویرایش:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
الان بازی باز شد و تازه تونستم وارد بازی بشم
در درجه اول یه مد قرار ندادن آدم بتونه با ماشین های مختلف حتی تو یه پیست فقط رانندگی کنه و ماشین ها رو تست کنه
خب این خیلی بده که مجبور باشی حتما همه ماشین ها رو باز کنی و بعد امتحانشون کنی میتونست به صورت آفلاین ماشین ها رو در دسترس قرار بده
بعد مثلا اگر میخواستی وارد مسابقات آنلاین شی با عبور از فلان چلنج ها ماشین و میخریدی و اتمام ماجرا !
شما اگه تمام لایسانس ها و تمام میشن ها و اکسپرینس رو بری کلی ماشین و پول بهت میده . اگه همه شو گلد کنی که 7 میلیون هم پول بدست میاری با 30 تا ماشین در مجموع. کلا دیگه هر چی خفنه باز میشه و اصن نیازی نداری چیزی بخری:D توی این نسخه خیلی راحتتر درسترسی پیدا میکنی به ماشین های خوب اما نسخه های قبلی پیرت در میومد تا پول جم کنی یه ماشین خوب بخری و هر ماشینی هم میدی 10 20 میلیون پولش بود اما اینجا خیلی ارزون شده قیمت ها, گرون ترین ماشین نهایت 2 میلیون باشه شایدم کمتر
*
*
*
این آپدیت 12 گیگی که دادن خیلی تاثیر داشت رو گرافیک قبل این آپدیت خیلی داغون بود اما الان بهتر شده:D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
شما اگه تمام لایسانس ها و تمام میشن ها و اکسپرینس رو بری کلی ماشین و پول بهت میده . اگه همه شو گلد کنی که 7 میلیون هم پول بدست میاری با 30 تا ماشین در مجموع. کلا دیگه هر چی خفنه باز میشه و اصن نیازی نداری چیزی بخری:D توی این نسخه خیلی راحتتر درسترسی پیدا میکنی به ماشین های خوب اما نسخه های قبلی پیرت در میومد تا پول جم کنی یه ماشین خوب بخری و هر ماشینی هم میدی 10 20 میلیون پولش بود اما اینجا خیلی ارزون شده قیمت ها, گرون ترین ماشین نهایت 2 میلیون باشه شایدم کمتر
*
*
*
این آپدیت 12 گیگی که دادن خیلی تاثیر داشت رو گرافیک قبل این آپدیت خیلی داغون بود اما الان بهتر شده:D

همون دیگه برای منی که خیلی وقت آزاد الان ندارم اینی که بخوام این همه کار بکنم برای آزاد شدن ماشینا واقعا سخته
ترجیح میدم وقتی شبی نهایتا نیم ساعت برای این بازی وقت دارم از اول همه ماشین ها باز باشن تا بتونم حداقل یه تستی بکنم هر ماشینی رو

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
*
*
*

چه فرقی کرده گرافیک چه بهبودی داشته ؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
الان اکثر بازی اب و هموای داینامیک دارن،یعنی شما مرحله رو انتخاب میکنی،مثلا اول هوا افتابیه بعد ابری میشه بعد هم بارون میاد باز خشک میشه،ولی این بازی اینجوری نیست باید خودت مشخص کنی که میخوای بارونی باشه یا افتابی یا...
Drive club یا Project cars اینطوری هستن؟

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
چه فرقی کرده گرافیک چه بهبودی داشته ؟
نمیدونم بتا شو رفتی یا نه . این قبل این اپدیت اخری گرافیکش دقیقا شبیه بتا بود و محیط اطراف مخصوصا درخت هاش خیلی داغون بودن . اما الان بهتر شده درخت ها هم طبیعی تر شدن و محیط اطراف هم یکمی بهتر شدن

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

دیروز یکم فرصت کردم بازی کنم واقعا راضی بودم از بازی بیشتر وقت کنم تستش کنم نظر کامل خودمو مینویسم.

پک کالکتور بازیو گرفتم چند تا عکس میزارم که اگر دوستان میخوان بخرن با محتویاتش اشنا بشن. بهترین APEX BOOK که بازی داشته رو داره.

دو تا کد هم داره که حدود 20 تا ماشین و 60 تا اواتار و کلاه و برچسب ماشین اضافه میکنه و 2.5 و 1.5 جمعا 4 میلیون پول داخل بازی که همون ابتدا باعث میشه به لول 5 برسید و اکثر منو های قفل شده باز میشه براتون. اینو ذکر کنم که اگر بازی ریجن 2 بگیرید و کد هارو تو اکانت ریجن 2 خودتون وارد کنید و بخواهید با اکانت ریجن 1 خودتون بازی کنید مثل من ماشین ها و محتویات دانلودی داخل بازی براتون باز میشه ولی 4 میلیون پول نه! و فقط در ریجن 2 قابل استفاده است.

photo_2017-10-19_08-56-47.jpg photo_2017-10-19_08-56-36.jpg photo_2017-10-19_08-56-10.jpg photo_2017-10-19_08-56-30.jpg photo_2017-10-19_08-56-40.jpg photo_2017-10-19_08-56-53.jpg
photo_2017-10-19_08-57-01.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر