FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
برید فوتبال ببینید بازم تکرار میکنم
من میگم فیفا بازی خوبه میشم سهام دار فیفا :)).

حرف من برای سنین کودکان قابل فهمه یه عده نمیفهمن مشکل خودشونه
هندیکپ مکانیسمیه که بازی رو از تکراری بودن خارج میکنه و ادم انگیزه پیدا میکنه برای ادامه بازی همین.
ما داریم خودمونو گول میزنیم و این حرفا چه ربطی به حرف من داره برید خوش باشید
شما رو چه به این حرفا

اینا یه سری طرفدار بازی pes هستن که دیدن یکم هوا پسه و یه خورده انتقادا به بازی ز یاد شده دارن موج سواری میکنن.
انتقاد به بازی وارده و قطعا بازی مشکلاتی داره ولی این چیزایی که اینا میخوان همون چیزیه که فیفا رو میتونه کاملا نابود بکنه مثل بازی ای که شرکت کونامی میندازه به خلایق

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1 and alexamir

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
یه جایی میخوندم متوسط سن گیمریا تو ایران 14 ساله این میانگین تو اروپا و امریکا 35 ساله
اینو بدونید خیلی از نقدایی که میخونید دست پخت چند بچه هستن طرف بازیو میبازه گریه میکنه میاد بازی رو به گند تشبیه میکنه. بعضیا هم باور کنید بازیو اصلا انجام ندادن چهار تا مطلب اینورو اونور خوندن به هم میچسبونن میان اینجا مینویسن بعضیا هم بازی اصلیشون یه چیز دیگس کنارش سه دست فیفا هم بازی میکنن .با سه چهار دست بازی به جمع بندی میرسن. کسی که تو دل بازی قرار بگیره میدونه فیفا بد نیست مشکلاتی داره ولی بد نیست و کاملا بعد سرگرم کنندگی خودشو حفظ کرده

قصد توهین ندارم ولی شرایط تو کشور ما اینجوریه. دید مردم به گیم چیزیه که برای بچه ها ساخته شده تا سرگرم بشن. و همین بچه ها هم تو فضای مجازی جولان میدن سایتو کانال و پیجو هزاران چیز میسازنو مینویسن نقدو بررسی میکنن و ..
اشتباه از ماست که برخی نظراتو میخونیم وبا اینها کل کل میکنیم. هر کسی با توجه به سنش با بازی برخورد میکنه

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
هندیکپ در سری های فیفا وجود داشته و داره تو فیفا 17 به اوج رسید چون بازیها کم گل بود هندیکپ خیلی تاثیر داشت ولی در نسخه 18 چون بازیها پر گل میشه تاثیر ناچیزی روی نتیجه کلی بازی میزاره

• Like
Reactions: alexamir

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,488
یه جایی میخوندم متوسط سن گیمریا تو ایران 14 ساله این میانگین تو اروپا و امریکا 35 ساله
اینو بدونید خیلی از نقدایی که میخونید دست پخت چند بچه هستن طرف بازیو میبازه گریه میکنه میاد بازی رو به گند تشبیه میکنه. بعضیا هم باور کنید بازیو اصلا انجام ندادن چهار تا مطلب اینورو اونور خوندن به هم میچسبونن میان اینجا مینویسن بعضیا هم بازی اصلیشون یه چیز دیگس کنارش سه دست فیفا هم بازی میکنن .با سه چهار دست بازی به جمع بندی میرسن. کسی که تو دل بازی قرار بگیره میدونه فیفا بد نیست مشکلاتی داره ولی بد نیست و کاملا بعد سرگرم کنندگی خودشو حفظ کرده

قصد توهین ندارم ولی شرایط تو کشور ما اینجوریه. دید مردم به گیم چیزیه که برای بچه ها ساخته شده تا سرگرم بشن. و همین بچه ها هم تو فضای مجازی جولان میدن سایتو کانال و پیجو هزاران چیز میسازنو مینویسن نقدو بررسی میکنن و ..
اشتباه از ماست که برخی نظراتو میخونیم وبا اینها کل کل میکنیم. هر کسی با توجه به سنش با بازی برخورد میکنه
من نمیدونم چرا داری همه چیو ماس مالی میکنی
بازی مشکل داره قبول کن
الان همین مشکل اینوایت و منم دارن بچه ها مگن
میرم اینوایت میدم رو اسم طرف موقع اینوایت دوباره میاد رو اسمه فرندام
میرم تو التیمیت به بازیکنام میگم تو دفاع بمونین بعد چند بازی میام میبینم تمام دستوراتم پریده
بازیکنو میزارم تو رزررو میاد تو زمین شمارش عوض شده (دروازبانم شماره 1 بود با دروازبان رزرو عوض کردم بعد چند بازی یه فوروارد اوردم تو ترکیب شمارش 1 ـه آدم قاطی میکنه)
میری تو بازی بعضی وقتا تولبار اسمه بازیکن نمیاد
هوش مصنوعی کثیف فیفا به جای این که خودشو قوی کنه موقع بازی با CPU میاد رو بازیکن های آدم تاثیر میزاره قشنگ بعضی وقتا آدم احساس میکنه هیچدوم از 11 بازیکنش در اختیارش نیست
بعد شما میای از هندیکپ دفاع میکنی
آره فوتبال بعضی وقتا ممکنه تیم ضعیف تر از قوی تر ببره ولی تو دنیای واقعی هندیکپ پیش نمیاد بازیکنا رو فرم نیستند یا خستند ولی شما تا تو بازی نری و چهارتا دلقک بازی بازیکناتو نبینی نمیتونی بفهمی
ما نیمگیم فیفا بده فیفا خوبه از PES هم بهتره ولی کاری میکنه سازنده که اون لذت به زجر تبدیل میشه رفتم وسط بازی بازیکنام یه احمق میشن
بعد بازیبعد همه شیرند
یارو جفت پا میاد تو صورتت داور هیچی نمیگه
میری تک به تک با دروازبان میزنه زیر پات کارت زرد میده
آدم خندش میگیره از این داوری
ولی واقعا حال کردم واکنشا به 18 خوب نبود تا حداقل این شرکت بی شرف EA تو 19 /20 بیاد جبران کنه

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام

داداش همون آمریکاییها و گیمرهای سن بالای همین سایت هم کلی از بازی انتقاد کردن و چیزی که کاملا مشخصه پیشرفت خیلی کم فیفا در این نسله
حالا شما همش بگید فروش نجومی داره و همیشه صدر پرفروشهاست و گیم پلی چالشی داره و .....
فیفا به خواب خرگوشی رفته و بنفع منو شماست که خودشو یه تکون اساسی بده وگرنه سه ساله که نسخه سالانه در حد یک آپدیت بوده به نسبت سال قبل

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
داداش همون آمریکاییها و گیمرهای سن بالای همین سایت هم کلی از بازی انتقاد کردن و چیزی که کاملا مشخصه پیشرفت خیلی کم فیفا در این نسله
حالا شما همش بگید فروش نجومی داره و همیشه صدر پرفروشهاست و گیم پلی چالشی داره و .....
فیفا به خواب خرگوشی رفته و بنفع منو شماست که خودشو یه تکون اساسی بده وگرنه سه ساله که نسخه سالانه در حد یک آپدیت بوده به نسبت سال قبل
در انتطار تکون اساسی نباش فروشش نجومیه هر سال هیچ نیازی نداره اصلا بخش افلاین نگاه کنه از بخش انلاین میلیاردی درامد دارن الان فروشش تو انگیلیس فقط شده نزدیک ۸۰۰ هزار نسخه ! یکسری اولشم صعیف بود چون یکسری اعتراض داشتن به یکسری مد انلاین که اصافه کردن

• Like
Reactions: Siamak61

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
در انتطار تکون اساسی نباش فروشش نجومیه هر سال هیچ نیازی نداره اصلا بخش افلاین نگاه کنه از بخش انلاین میلیاردی درامد دارن الان فروشش تو انگیلیس فقط شده نزدیک ۸۰۰ هزار نسخه ! یکسری اولشم صعیف بود چون یکسری اعتراض داشتن به یکسری مد انلاین که اصافه کردن
من که امیدی ندارم و بعد از دمو نسخه نهایی رو نخریدم و حرف شما هم کاملا درسته , هیچ امیدی به بهبود فیفا نیست تا وقتی از آنلاین پول چاپ میکنه

• Like
Reactions: Siamak61

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
من نمیدونم چرا داری همه چیو ماس مالی میکنی
بازی مشکل داره قبول کن
الان همین مشکل اینوایت و منم دارن بچه ها مگن
میرم اینوایت میدم رو اسم طرف موقع اینوایت دوباره میاد رو اسمه فرندام
میرم تو التیمیت به بازیکنام میگم تو دفاع بمونین بعد چند بازی میام میبینم تمام دستوراتم پریده
بازیکنو میزارم تو رزررو میاد تو زمین شمارش عوض شده (دروازبانم شماره 1 بود با دروازبان رزرو عوض کردم بعد چند بازی یه فوروارد اوردم تو ترکیب شمارش 1 ـه آدم قاطی میکنه)
میری تو بازی بعضی وقتا تولبار اسمه بازیکن نمیاد
هوش مصنوعی کثیف فیفا به جای این که خودشو قوی کنه موقع بازی با CPU میاد رو بازیکن های آدم تاثیر میزاره قشنگ بعضی وقتا آدم احساس میکنه هیچدوم از 11 بازیکنش در اختیارش نیست
بعد شما میای از هندیکپ دفاع میکنی
آره فوتبال بعضی وقتا ممکنه تیم ضعیف تر از قوی تر ببره ولی تو دنیای واقعی هندیکپ پیش نمیاد بازیکنا رو فرم نیستند یا خستند ولی شما تا تو بازی نری و چهارتا دلقک بازی بازیکناتو نبینی نمیتونی بفهمی
ما نیمگیم فیفا بده فیفا خوبه از PES هم بهتره ولی کاری میکنه سازنده که اون لذت به زجر تبدیل میشه رفتم وسط بازی بازیکنام یه احمق میشن
بعد بازیبعد همه شیرند
یارو جفت پا میاد تو صورتت داور هیچی نمیگه
میری تک به تک با دروازبان میزنه زیر پات کارت زرد میده
آدم خندش میگیره از این داوری
ولی واقعا حال کردم واکنشا به 18 خوب نبود تا حداقل این شرکت بی شرف EA تو 19 /20 بیاد جبران کنه

ببین عزیزم من بنا به دلایلی که گفتم و نگفتم با شما ها بحث فنی نمیکنم
بحث من برداشت غلط کج فهمی ونفهمیدن حرفای منه. تو میگی قبول کن فیفا مشکل داره من ازت میپرسم من تو کدوم یکی از کلماتم
گفتم فیفا بازی بی نقص و تمام وکمالیه که اینو میگی؟
اگه اشتباه نکنم چند وقت پیشم سر اسلایدر ها با یکی دو تا بچه بحثم شد من میگفتم اسلایدر ها برای بخش افلاین تک نفره وکریر مد میتونن مناسب باشن
یکی اومد گفت من با پسر عموم بازی میکنم اسلایدر به چه درد من میخوره؟ حرف منو نمیخونن یا متوجه نمیشن که بحثای الکی پیش میاد.
یا همین الان طرف اومده سوال کرده یعنی ما داشتیم اکشن بازی میکردیم خودمون نمیدونستیم؟ یعنی برداشتش از حرف من این بوده که من گفتم فیفا بازی اکشنه. اومده با سوال و نمک ریختن حرف منو زیر سوال ببره.
نکته بعد یه چیزی میگم فراموش نکن بنا به دو دلیل شما هیچوقت شاهد یه بازی کامل از فیفا نخواهید بود
دلیل اول به خاطر طبیعت بشره .انسان هیچوقت نمیتونه یه چیزو تمام و کامل بسازه .بشر همش در حال ازمون خطاست همین فیفا 17
که به نظرم یکی از بازیهای خوب سری فیفا بود مشکلاتی داشت
دوم به خاطر مسائل تجاریه اینا هیچوقت نمیان تمام ایده های خودشونو خرج یه بازی بکنن. المانهای مختلفو قطره چکانی هر سال به بازی اضافه میکنن تبلیغشو میکنن و سودو به جیب میزنن و یه سری مشکلاتو عمدا تو بازی میزارن که کاربرا رو تشنه نگه دارن که تو نسخه بعدی این مشکلات بر طرف میشه
حرف اخر
اینو بدون مشکلاتی که میگی که به نظر من مشکلات بزرگی نیستن با هیچ اپدیتی حل نمیشن دوراه پیش رو داری یا بازیو بفروش
یا تحمل کن ویاد بگیر چطوری با همین مشکلاتی که گفتی کنار بیای و بازیو تحمل بکنی.

من نه سهام دار فیفا هستم و نه فن فیفا من با فیفا 18 هم تونستم ارتباط برقرار بکنم دارم از بازی لذت میبرم. شما هم بشینید غر بزنید شاید معجزه ای شد

آخرین ویرایش:

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
بعد از حدود 3هفته خوردن بازی به جرات میتونم بگم یکی از بهترین و هوشمند ترین دروازه بان های فیفا رو فیفا 18 داره بعد از فیفا13
از عکس العمل ها شون لذت میبرم دیگه اون باگ های خاص و جزیی که هر چند روز یبار شاید رخ بده عادیه ولی مشکل خاصی ندارن ففط دقت شوت ها یکم بالاست اونم نه حالت باگ گونه
سرعت بازی هم الان که نتم اوکی تر شده تو سیزن بر خلاف اون چیزی گفتم بهتر شده برام چون نت خودمم مشکل بود که گفتم سرعت بازی برام بالاست الان بیشتر بهش عادت کردم
بر خلاف نظر بعضی ها که میگن پر گله اینا رو دفاعتون کار کنین الان تو دیویژن 3 هستم فعلا با 50 بازی اگه طرفم دفاعش قوی باشه بازیام کم گل میشه خودمم دفام اوکیه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
بعد از حدود 3هفته خوردن بازی به جرات میتونم بگم یکی از بهترین و هوشمند ترین دروازه بان های فیفا رو فیفا 18 داره بعد از فیفا13
از عکس العمل ها شون لذت میبرم دیگه اون باگ های خاص و جزیی که هر چند روز یبار شاید رخ بده عادیه ولی مشکل خاصی ندارن ففط دقت شوت ها یکم بالاست اونم نه حالت باگ گونه
سرعت بازی هم الان که نتم اوکی تر شده تو سیزن بر خلاف اون چیزی گفتم بهتر شده برام چون نت خودمم مشکل بود که گفتم سرعت بازی برام بالاست الان بیشتر بهش عادت کردم
بر خلاف نظر بعضی ها که میگن پر گله اینا رو دفاعتون کار کنین الان تو دیویژن 3 هستم فعلا با 50 بازی اگه طرفم دفاعش قوی باشه بازیام کم گل میشه خودمم دفام اوکیه
اون قفل شدن دفاعو که تو صفحه قبل گرفتم رو داری؟

• Like
Reactions: badcompany

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من که امیدی ندارم و بعد از دمو نسخه نهایی رو نخریدم و حرف شما هم کاملا درسته , هیچ امیدی به بهبود فیفا نیست تا وقتی از آنلاین پول چاپ میکنه
با احترام رفيق به نظر من pes واقعا رقيب ضعيفي تو بحث فروشه:D. كم كاري ea رو منكر نميشم ولي pes نسبت به فيفا فروشش جوكه. بحث درامدهاي انلاين چيز ديگه ايه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Ali Venom

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
با احترام رفيق به نظر من pes واقعا رقيب ضعيفي تو بحث فروشه:D. كم كاري ea رو منكر نميشم ولي pes نسبت به فيفا فروشش جوكه. بحث درامدهاي انلاين چيز ديگه ايه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
عزیز منم اصلا بحثی از پس نکردم، اونم یجور دیگه داره برای یه نصفه گیم ما رو میدوشه، اونم حقشه که فروش نداره ولی باز پیشرفت کرده
ازین ناراحتم که این نسل یه فوتبال واقعی و کامل تجربه نکردم، صد رحمت به نسلهای قبل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر