Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب دقایقی پیش کلی Preview و ویدیو‌ی 30-20 دیقه‌ای از بازی منتشر شده که تا اونجایی که من دیدم همه کلی از بازی تعریف کردن و کلا از تجربه‌ای که داشتن نهایت لذت رو بردن...این بار به غیر از گیم‌پلی و نقاط قوت همیشگی، خیلی از کات‌سین‌های بازی هم خیلی تعریف شده... واسه خیلی از نویسنده‌ها هم به یکی از موردانتظارترین بازیهای سال تبدیل شده... چنتا از Previewها:
Wolfenstein II: The New Colossus shaping up to be the most creative shooter of the year
Wolfenstein II: The New Colossus Hands-On Preview - Go Go Gadget, Stilts!
Wolfenstein 2: The New Colossus Preview: Down on the Big Easy
Game preview: Wolfenstein II shows how to stop a Nazi takeover | Metro News
Wolfenstein II: The New Colossus Preview -- We Did Nazi That Coming
Wolfenstein II: The New Colossus Preview
Cool coats, comedy copulation and cyber-cats – Wolfenstein: The New Colossus wants to do everything
============================
کلی گیم‌پلی از بازی منتشر شده ولی اسپویل دارن پس واضحه که نباید ببینید :D
در ضمن سازنده‌ها گفتن که هدفشون اینه که بازی روی کنسول‌ها بصورت 60 فریم اجرا بشه <:-P

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
وای خدا مغزم داره منفجر میشه چی بود این :-s موسیقی ادرنالین قشنگ داشت خفم میکرد x_x شک ندارم علاوه بر بهترین شوتر سال دوباره Mick Gordon تمام جایزه ها رو درو میکنه :-t وایی.....

دانلود ۱۰۸۰ شصد فرم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
به خودم افتخار میکنم که به غیر از تریلر تو ای تری دیگه هیچی از بازی ندیدم چون همون تریلر ای تری برا من بس بود:D
ابان زنده بمونیم خیلیه
ولف اساسین استار وارز نید فور اسپید
خدا رحم کنه:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یه همکاری جالب برای صداگذاری و موزیک بازی که امروز ازش خبردار شدم :D:
آقای Martin Stig Anderson (آهنگساز و صداگذار Limbo و Inside) با Mick Gordon (همونطور که میدونید، آهنگساز Doom، Wolfenstein: TNO و ...) در صداگداری و ساخت موزیک Wolfenstein II همکاری می‌کنن <:-P
نکته‌ی جالب اینه که هر دو بزرگوار سال پیش با هم جوایز صداگذاری و موزیک رو درو کردن :D یعنی تقریبا هر جایزه صداگذاری/موزیکی که Mick Gordon نمی‌برد، به احتمال بالا Martin واسه بازی Inside برنده میشد (از جمله بهترین صداگذاری در مراسم GDC) :D<:-P
واسه من این همکاری خیلی جالب بود چون دو تا از بهترین‌های پارسال الان دارن با هم روی یه پروژه کار می‌کنن...همونطور که توی تریلرها هم صداگذاری و موزیک بازی رو شنیدیم، دیگه باید خیالمون از این بابت راحت باشه و میشه اطمینان داشت که حداقل بازی بسیار شنیدنی خواهد بود :D<:-P
پ.ن: 24 روز تا عرضه...<:-P

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
یه همکاری جالب برای صداگذاری و موزیک بازی که امروز ازش خبردار شدم :D:
آقای Martin Stig Anderson (آهنگساز و صداگذار Limbo و Inside) با Mick Gordon (همونطور که میدونید، آهنگساز Doom، Wolfenstein: TNO و ...) در صداگداری و ساخت موزیک Wolfenstein II همکاری می‌کنن <:-P
نکته‌ی جالب اینه که هر دو بزرگوار سال پیش با هم جوایز صداگذاری و موزیک رو درو کردن :D یعنی تقریبا هر جایزه صداگذاری/موزیکی که Mick Gordon نمی‌برد، به احتمال بالا Martin واسه بازی Inside برنده میشد (از جمله بهترین صداگذاری در مراسم GDC) :D<:-P
واسه من این همکاری خیلی جالب بود چون دو تا از بهترین‌های پارسال الان دارن با هم روی یه پروژه کار می‌کنن...همونطور که توی تریلرها هم صداگذاری و موزیک بازی رو شنیدیم، دیگه باید خیالمون از این بابت راحت باشه و میشه اطمینان داشت که حداقل بازی بسیار شنیدنی خواهد بود :D<:-P
پ.ن: 24 روز تا عرضه...<:-P
عجب تیم هیولایی شدن انصافا:D، دیگه فقط باید سجده کرد بهشون، البته کاملا از روی همین نمایش های بازی معلومه چه شاهکاریه بخش صدای بازی، بعید میدونم کلا امسال رقیب خاصی داشته باشه^:)^

• Like
Reactions: FUTURE

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بیوگرافی بعضی از شخصیت‌های جدید این نسخه:

View attachment 80157
View attachment 80159
View attachment 80158

توضیحات عکس دوم درمورد هورتون جالب بود. تو پاراگراف اولش که اشاره کرده به کارل مارکس به نظرم از اونجایی که ایشون اون موقع دیگه نبودن اگر بتونن فیلسوف های معروف یا دانشمندهای دهه شصت رو تو آمریکا به صورت کوتاه هم شده تو طول بازی نشون بدن جالب میشه. روی بعضیا به عنوان دشمن هم میشه کار کرد :D

• Like
Reactions: uriel and FUTURE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر