Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,632
نام
iMAN
اقا جاتون خالی دبی بودین رفتم Blade Runner 2049 رو imax 3d دیدیم... اقا فیلم که خیلی بارم خوب بود 8/10 . خیلی خوشم امد ولی بار اولم بود امکس میدیدم اونم باثدای خفنن اقا غوغا بود... واقعا اونا حال میکنن با این کیفیت میبنن...اصن هنوز اون موشیقیش تو مخمه خداییش....کینگز من رو هم عادی دیدیم... اونم 6/10 سوژه تکراری...

Last edited by a moderator:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,336
نام
امیر
شما Deal سال 2015 رو مطالعه کن (البته اطلاعات جامعی ازش نیست)، جای پس گرفتن حق و حقوق، همکاری مشترک برای ساخت فیلم توی MCU امضا شد!!!
البته Deal بعد از Homecoming 2 تموم می شه، امیدوارم اون موقع حق و حقوقش رو پس بگیره و دست خودش باشه، همکاری خالی مشکلی نداره اما حق و حقوق دادن کارکتر دست اینو و اون چندان کار جالبی نیست
به خصوص وقتی دیزنی اعظم پشتته

خو برادر من چرا حرف زور میزنی. مگه دست دیزنی و ماروله ! به نظرت دیزنی و مارول مرض دارن که نخوان پس بگیرن. وقتی اون کمپانی پس نمیده چکار کنن؟! حالا یکی مثل سونی میاد همکاری میکنه , یکی مثل فاکس حاضره نابود بکنه اون کرکتر ها رو ولی همکاری خیر. تو این قضیه هم اگه میتونست صد در صد کامل پس میگرفت!
اون تیکه که بولد کردم میشه لطف کنی بگی دقیقا حق و حقوق رایت سینمایی کدوم شخصیت کمیک های مارول بعد خریده شدنش توسط دیزنی به شرکت دیگه فروخته شد ؟!

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اسپین آف سری X-MEN هست
خدا خیرت بده الان مثلا من چی فهمیدم با این توضیح شما؟ خوب ایکس من کلی شخصیت داره در باره کدومشون کدوم داستان کدوم ماجرا؟ قرار چی ببینیم؟یکم بیشتر توضیح میدادی اسپول میشود یعنی؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
دوستان میشه توی پیغام خصوصی چنتا سایتی که فیلم های بروز و سریال ها رو که قرار میدن بهم معرفی کنین؟
از وقتی که سایت ت.م بستن حس میکنم خیلی از فیلم ها عقبم!
ممنونم

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم ...

ایتز ِ بیوتیفول دِی ... :

youtube.com/watch?v=y0UnqEHflLw
f3_you_were_never_really_here.jpg

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان یه سایتی بود واسه سابتایتل که مرحوم ازش استفاده می کرد، اونم بسته شده ؟‌
tisub بود فکر کنم. یه سایتی مثه اون اگه سراغ دارید معرفی کنید .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
دوستان یه سایتی بود واسه سابتایتل که مرحوم ازش استفاده می کرد، اونم بسته شده ؟‌
tisub بود فکر کنم. یه سایتی مثه اون اگه سراغ دارید معرفی کنید .
از این استفاده کن
iransub.org

• Like
Reactions: badcompany

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان میشه توی پیغام خصوصی چنتا سایتی که فیلم های بروز و سریال ها رو که قرار میدن بهم معرفی کنین؟
از وقتی که سایت ت.م بستن حس میکنم خیلی از فیلم ها عقبم!
ممنونم
واقعا از وقتی بسته شد انگار ی چیزی ندارم

دوستان اگه ممکنه برای من هم pm کنید.

• Like
Reactions: *Black Roze*

THE KING M

کاربر سایت
Dec 8, 2015
312
سلام دوستان
مدتی دارم دنبال یه فیلم با تم افسانه ای میگردم که اسمش رو فراموش کردم،تو فیلم مردی پس از کشتن اژدها با خون اون حموم می کنه و رویین تن میشه
کسی اسم فیلم رو میدونه ؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سلام دوستان
مدتی دارم دنبال یه فیلم با تم افسانه ای میگردم که اسمش رو فراموش کردم،تو فیلم مردی پس از کشتن اژدها با خون اون حموم می کنه و رویین تن میشه
کسی اسم فیلم رو میدونه ؟
این داستانی که می گی مربوط به افسانه ی زیگفرید میشه . احتمالا مال همون فیلم زیگفرید هم باشه که البته فکر کنم چندتا ورژن مختلف ازش ساخته باشن

• Like
Reactions: THE KING M

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
سلام دوستان
کسی اسم فیلم رو میدونه ؟
گنجینه فلان
یه همچین اسمی داشت
خیلی سال پیش تو شبکه نمایش خانگی دیدمش
البته این اسم فارسیش بود

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: THE KING M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر