Cemu | Wii U Emulator

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان ببخشید که اینجا میپرسم کسی یه سایت خوب برای دانلود بازیایه gc . wii . 3ds نداره ؟؟؟ چون اون سایتی که همیشه ازش دانلود میکنم انحصاری ها رو نداره

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
هیچ کس لینک دانلود zelda botw نداره؟؟؟؟
fitgirl یه ریپک از زلدا و شبیه ساز داده بود با حجم پایین، تو تورنت سرچ کن ببین پیدا نمی کنی:D البته شبیه ساز رو خودت دستی آپدیت کن و از اون استفاده نکن.

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
fitgirl یه ریپک از زلدا و شبیه ساز داده بود با حجم پایین، تو تورنت سرچ کن ببین پیدا نمی کنی:D البته شبیه ساز رو خودت دستی آپدیت کن و از اون استفاده نکن.
الان اگه این fitgirl بگیرم باید با یه شبیه ساز دیگه اجرا کنم؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
الان اگه این fitgirl بگیرم باید با یه شبیه ساز دیگه اجرا کنم؟
نه ببین Fitgirl کسیه که فایلا رو فشرده و آپلود می کنه. بعد این اومده یه نسخه از زلدا رو با شبیه ساز (همین CEMU) آپلود کرده. منتها از اونجایی که نسخه شبیه سازش قدیمیه می گم فقط از فایلای بازی استفاده کن و شبیه ساز رو خودت دانلود کن نسخه جدیدشو:D

• Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نه ببین Fitgirl کسیه که فایلا رو فشرده و آپلود می کنه. بعد این اومده یه نسخه از زلدا رو با شبیه ساز (همین CEMU) آپلود کرده. منتها از اونجایی که نسخه شبیه سازش قدیمیه می گم فقط از فایلای بازی استفاده کن و شبیه ساز رو خودت دانلود کن نسخه جدیدشو:D
دوست عزیز من با این fit girl کلا مشکل دارم میخواستم بدونم میشع فایلای wiiu دانلود کرد و با انلاتور بازی کرد؟

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان لطفا جواب بدین میشه فایلای نسخه wiiu (14 گیگ ) گیراورد با شبیه ساز بازی کرد ؟؟ اگه میشه لینکش بدید تورنتم نباشه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
دوستان لطفا جواب بدین میشه فایلای نسخه wiiu (14 گیگ ) گیراورد با شبیه ساز بازی کرد ؟؟ اگه میشه لینکش بدید تورنتم نباشه
سلام
بله میشه. اگر شما نسخه WiiU رو داشته باشید، می تونید با شبیه ساز بازی کنید.
اما در مورد لینک دانلود، منبعی براش ندارم.

• Like

aminstedio

کاربر سایت
Nov 27, 2007
47
yoshi هم ریپک داره؟
مشکلی پیش اومده بعد آپدیت تصویر بازی همش مشکی میشه:-s
یادم نیست یه فایلی دوستان تو همین تایپیک داده بودن که بشه با املاتور اجراش کرد چی بود دیگه ندارمش
اگه کسی براش زحمتی نیست لینک ملزومات برای اجرای yoshi رو لطف کنه.
ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر