Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سلام!
Spider-Man:Homecoming
7.5/10

220px-Spider-Man_Homecoming_poster.jpg

ازین پسره خوشم اومد...ازون اندرو گارفیلد خیلی بهتر به این نقش میاد!
کمدی خوبی داشت!چندجا خوب خندیدم...یخورده داستان بنظرم شل و بی بنیه میومد،انگار بخوان فقط یه معرفی داشته باشن که ایناها اینم از داستان زندگی اسپایدرمن!
این دختره که آخر فیلم مشکوک شده بود به پیتر پارکر داستان خاصی داره؟چون همین الان دیدم رو پوسترم هس!
مشکوک نشد که! واسه شوخی اومد ادای یه سرپرست سخت گیر رو در بیاره و خودشم گفت شوخی کردم هرکار می خوای کن:D و اینکه کلا فلسفه وجودش علاوه بر MJ بودنش کلا تبلیغاتی بود، زندایا بین تینیجرا تقریبا محبوبه:D

• Like
Reactions: mahdi-xbox

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
البته باید گفت میشل ، مری جین نیست! این حرفیه از همون اول میگفتن. ولی با توجه به دیالوگ آخر فیلم احتمالا مارول میخواد میشل رو در موقعیتی مثل مری جین قرار بده. یعنی بجورایی مری جین داستان بشه .
تمرکز تبلیغات فیلم روی میشل و زندایا واقعا الکی بود. صرفا میخواستن یکم هایپ بر انگیز باشه و در بهترین حالت یکم شخصیت پردازی شده باشه برای فیلم های بعدی که احتمال قوی رومنس اصلی فیلم رو داشته باشه. (که خب راستش اونقدرم شخصیت پردازی نشد. صرفا بود)
چرا این همه فرضیه عجیب غریب طرح میکنی ؟!
من کامیکاشو نخوندم . اطلاعاتم در حد همین چندتا فیلمه .
خودش طرف رو به اسم MJ صدا میزنه .
این میشلی که شما میگی هم بهش میگن MJ ؟

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
سلام

صرفا یه معرفی از شخصیت میشل بود که تو قسمت بعدی بشه دوست دختر پیتر.
تو کمیک ها مری جین gf اسپایدی بوده. (البته دوست دختر زیاد داشته:D)
حالا دلیل اینکه چرا اسم طرف عوض شده و یه شخصیت مسخره بهش دادن مشخص نیست

-------------------
war for the planet of the apes

War_for_the_Planet_of_the_Apes_poster.jpg

از هر نظر عالی!!
شخصیت پردازی ، داستان ، موزیک ، جلوه های ویژه و... همه چی درجه یک! نمیشه از چیزی ایراد گرفت.
واقعا لذت بردم.
10/10

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام

فرضیه مطرح میشه چون خود فیلمم کامل پاسخ نداده. در کمیک ها فردی بوده به اسم مری جین واتسون ملقب به MJ که موهاش قرمز بوده خیلیم زیبایی بالایی داره و تقریبا مهمترین شخصیت مونث بین دوستان پیتر پارکره. (که این کاراکتر توی فیلم های سم ریمی با بازی "کرستن دانست" و در سری Amazing در قسمت دوم "شایلین وودلی" نقششو بازی کرد که قبل اکران نقشش کامل حذف شد و گفتن برای قسمت سوم میزاریم و قسمت سوم کنسل شد و بعدشم وَقَعَ ما وَقَعَ )
حالا قضیه نقش زندایا برمیگرده به اولین روز هایی که ساخت فیلم تایید شد و اولین بازیگری که بعد تام هالند برای فیلم انتخاب شد همین زندایا بود. و صرفا گفتن اسم کاراکترش میشل هست (که کاراکتر خاصی در کمیک و داستان ها نیست) و نقشش یک رازه. و بار ها و بار ها گفتن این مری جین نیست و با اسپایدر من رومنس نداره! و قرار بود با دیدن فیلم مردم به نقشش پی ببرن و سوپرایز بشن. حالا تو فیلم اصلا کاراکتر مهمی نبود و صرفا "بود" و تنها قسمت مهم خط داستانی کاراکترش در پایان فیلم بود که گفت دوستام منو MJ صدام میزنن. و خب این کاراکتر میشل خیلی با مری جین فرق داره ولی بیشتر سایت ها و تحلیل ها گفتن احتمالا مارول میخواد تو این سری، میشل حکم مری جین رو داشته باشه (و معلوم نیست چرا از خود مری جین استفاده نکردن!). تنها چیزی که خیلی خیلی واضحه اینه که میشل در فیلم های بعدی نقش بزرگی قراره داشته باشه و این قسمت صرفا شناختش بود

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

Wind_River_%282017_film%29.png

Wind River 2017
6.5/10

متاسفانه یا خوشبختانه در این مدت اینقدر سریال های درجه در ژانر درام-جنایی (مانند فصل اول کارگاهان واقعی یا سریال محبوبم کیلینگ) دیده ایم که با مقایسه کردن آن با فیلم ویندر ریور، این فیلم را مثقالی کوچک بیشتر قلمداد نمی کنیم و به قول معروف در جایگاه پایین تری نیز قرار می دهیم. در ویند ریور، سرنخ ها سریع پیدا می شوند و به هم متصل می گردند. گره ها سریع باز می شود و مخاطب را به درگیری ذهنی در مورد اینکه قاتل می تواند چه کسی باشد، همراه نمی سازد. فقط با یک فلش بک خوش ساخت و کوتاه، از جزییات قتل به طور کامل می فهمیم و قضیه کاملا برای مخاطب حل می شود. پس تایلور شریدون باز به سراغ یک داستان سر راست رفته است اما این دفعه داستان از Hell Or Hight Water به شدت ساده تر است. اما تنها نکته ای خوشم اومد بازی جرمی رنر بود که تا الان می تواند در لیست پایانی نامزد های بهترین بازیگر مرد در گلدن گلوب یا اسکار نیز قرار بگیرد.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
چرا هر چی فیلم جدید میاد نیگا میکنید باو :| برای چشم و مغز خودتون ارزش قائل باشید ...

images.jpg
سیاه روزی های بسیاری از سیاهپوستان و نژاد های مختلف در طول تاریخ همیشه بوده و تکرار شده ، اما "مهتاب" تکراری نیست ، اتمسفر فیلم ، فیلم برداری ، و بازی های فوق العاده این فیلم رو به یکی از بهترین های عمرم تبدیل کرد ...
و اون صحنه دریا و یاد دادن شنا ...
و اون صحنه یاد دادن شنا گاد دمت [-o<حدود یک ماه پیش فیلم رو دیدم و همون بار اول تو حافظه بلند مدتم هک شد ... از سنگین ترین سکانس های بدون دیالوگ بود که من دیدم ...

10/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
War for planet of apes
پایان سگانه سزار. به عنوان یک فن قدیمی این سری ازش راضی بودم ولی صحنه های جنگش میتونست کمی بهتر باشه.
Apes, Together, Strong
8/10

Spider man homecoming
فیلم سرگرم کننده ای بود. در کل از این جور فیلم ها نمیشه انتظار چیز مفهومی یا خلاقانه داشت. بازی villain فیلم هم عالی بود.
7/10

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
resident evil the final chapter
j6cb_25353.jpg

از قبلی ها بهتر بود. ولی اون پایانش بیشتر به درد سنین پایین15 میخورد
بعدشم بزرگترین ظعفش اکشن ظعیف و مصنوعیش بود.
5/10
اگه الیس اخرش میمرد خیل بهتر بود.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
80237448879431015752.jpg

Resident Evil Final Chapter

تنها چیزی که میخواستم ببینم از این فیلم این بود که تهش بالاخره میخوان به کجا برسن ؟ بالاخره دیدم ولی به بدترین شکل ممکن باز حداقل انتطار یـ اکشن تر و تمیز تر داشتم ولی به کلی از همه نظر نا امیدم کرد داستان هم که سر جم تو دو خط میشه توضیحش بدی پایانش که هم که دیگه بماند در کل تو روزی که کاملا انتظاراتم از چنین فیلم پایین اورده بودم بازم نا امیدم کرد .....

5.0/10

87555624385280165091.jpg

Triple X Return of Xander Cage

به عنوان کسی که شماره اول رو خیلی دوست داشتم این یکی اصلا منو جذبم نکرد حتی اکشن فیلم و بخوام به تنهایی در نظر بگیرم بازم نا امید کننده بود کلا یـ مشت بازیگر ریحته بودن اون وسط تو سر کله هم میزدن ...

6.0/10

52914622426920223840.jpg

War for the Planet of the Apes

از چی این فیلم بگم ؟ از جلوه ویژه خفن این فیلم که اگه اخر سال اسکار نبره بزرگترین ناحقی در حق یـ فیلم میشه ؟ از پایان خفنش ؟ از اینکه حتی زمانی که سیارت داره به سیاره میمونا تبدیل میشه ولی بازم من انسان دست از جنگ و حریص بازی بر نیمدارم ؟ از فیلمنامه ؟ از چی بگم ؟ سگانه سیاره میمون ها شکوهمندان شروع و شکوهمندانه هم تموم شد حرف دیگه ای ندارم ....

9.5/10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
7/10
52914622426920223840.jpg

از کلمه شروع اسم فیلم ( که جنگ هست ) و تریلرهایی که منتشر شد انتظار یک فیلم اکشن داشتم اما این طور نیست و بیشتر روی احساسات مانور میده
CGI که به شدت فوق العاده هست و شک نکنید امسال اسکار در این زمینه مال خودش هست اما روایت داستان ضعیف بود و اتفاق ها خیلی ساده رخ می دادند
مثلا
جایی که دختر بچه اب و غذا برای سزار میبره هیچ کس دختر بچه را نمیبینه یا موقع فرار میمون ها اصلا نگهبانی نیست !
نسخه اول و دوم بهتر بود و بیشتر لذت بردم اما این یکی نسخه اکر بیشتر روی داستان کار میکردند قطعا تبدیل به یکی از بهترین 3گانه های سینمایی می شد

• Like
Reactions: UnHoLy666

S.O.F

کاربر سایت
Oct 19, 2013
135
نام
Ardavan
Blade Runner 2049
این فیلم رو چند روز پیش دیدم، به نظر من فیلم سلیقه ای هست. روایت فیلم آهسته هست و همین فیلم رو طولانی کرده که ممکنه عده ای خوششون نیاد. ولی برای من همین روایت آهسته ،اتمسفر cyberpunk و تاریک و تمرکز روی details فیلم رو به بهترین فیلم 2017 تبدیل کرد.
9.5/10

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Transformers: The Last Knight
Transformers_The_Last_Knight_poster.jpg

وسطای فیلم که به شدت کسل و ناامید شده بودم گفتم باید حسابی گند بزنم به این زباله، اما بعد فک کردم که چه چیزی از این فیلم می خواستم که برآورده نشده و الان که فیلم رو دیدم باید بگم که همه چیز رو بیخیال، واقعا گند بزنن به این قسمت هم!
خیلی حرفه بیشتر از 250 میلیون هزینه صرف یه فیلم بشه و خروجی یه زباله به شدت کسل کننده، تکراری، مسخره، غیر قابل تحمل، بچه گانه، افتضاح، سردرد آور و هر چی افتضاحه در بیاد! هنر میخواد واقعا!!!
به نظرم مغز مایکل بی برای کارگردانی این فیلم در حد یه موجود شیرین عقل کودن کپی کار زیر 12 سال سن عمل کرده! حالم بهم خورد نمی دونم چی بگم چقدر بد بود سر اکشن ترین صحنه هاش یا سرگیجه می گرفتم یا هیچی نمی دیدم یا چرت می زدم! من تمام قسمت های سری رو تا اینجا دیدم و باورم نمیشه هر قسمت که اوج افتضاح رو می بینی قسمت بعد متوجه میشی که میتونه بدتر هم بشه!
این سری پتانسیل تبدیل شدن به یه بلاکباستر پرفروش قابل احترام رو داره! ستینگ و همه چیز پتانسیله که نابود شده! باید دست یه کارگردان درست حسابی ریبوت بشه و مغز مایکل بی کوچک ترین نقشی تو ساخت ریبوت نداشته باشه.
0/10

• Like
Reactions: TheGodfather

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
شروع فیلم برای من جذاب بود و هیجان داشتم ببینم این ماجراها قراره بکجا ختم بشه اما دیگه فیلم نمیتونه ادامه بده و مجبور میشه یکسری اتفاقات بی منطق و شعارهای توخالی رو کنار هم قرار بده تا به صحنه ی دراماتیک/حماسی پایان فیلم برسه با این خیال که رسالتش رو انجام داده! درکل بنظرم فیلم شکل نمیگیره!
5 از 10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر