Dark Souls GaMe Community

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اکانت توییتر دارک سولز سوال پرسیده بهترین باس سری سولز؟

عمو Gael اول شده بین طرفدارای سولز 3.
انتخاب کاملا تحت تاثیر جو دی ال سی آخر:D gael نه تنها بهترین باس دارک سولز 3 هم نبود بلکه اصلا و ابدا هم باس بالانسی نبود آخه اون همه hp برای یه شوالیه !!!
بهترین باس های سری سولز از نظر بنده
1- نایت آرتوریاس
2-اورنستین و اسماگ
3-ابیس واچرز

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
انتخاب کاملا تحت تاثیر جو دی ال سی آخر:D gael نه تنها بهترین باس دارک سولز 3 هم نبود بلکه اصلا و ابدا هم باس بالانسی نبود آخه اون همه hp برای یه شوالیه !!!
بهترین باس های سری سولز از نظر بنده
1- نایت آرتوریاس
2-اورنستین و اسماگ
3-ابیس واچرز
مخالفم :D اتفاقا عمو خیلی هم خفن بود. هم لوکیشنش، هم آهنگش، هم طراحیش و هم حرکاتش:D
HP هم ربطی نداره دیگه. به خاطر روحش بود و روح بقیه پیگمی ها. کلا فلسفه دارک سولز همینه. همه به خاطر روحی که تحت مالکیتشونه اینجوری هستن.

پ.ن: الان که فکر میکنم میبینم عمو باید قویتر از این میبود. اینقدر قوی که عملا قابل کشتن نباشه :D چون روح تمام موجودات دنیا رو گرفته بود.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مخالفم :D اتفاقا عمو خیلی هم خفن بود. هم لوکیشنش، هم آهنگش، هم طراحیش و هم حرکاتش:D
HP هم ربطی نداره دیگه. به خاطر روحش بود و روح بقیه پیگمی ها. کلا فلسفه دارک سولز همینه. همه به خاطر روحی که تحت مالکیتشونه اینجوری هستن.

پ.ن: الان که فکر میکنم میبینم عمو باید قویتر از این میبود. اینقدر قوی که عملا قابل کشتن نباشه :D چون روح تمام موجودات دنیا رو گرفته بود.
همه باس های دارک سولز 3 آهنگ و طراحی و حرکاتشون خفن بود :D والا gael اصلا به خفنی ابیس واچرز یا حتی نیملس کینگ نبود
خود gael که اصلا سخت نبود قطعا راحت ترین باس دی ال سی همین gael بود حرکاتش قابل پیش بینی بود راحت میشد جاخالیشون داد فقط یه hp وحشتناک داشت با کلی Resistant آخه 15000 تا hp :o خود حضرت مانوس با اون قدرت وحشتناک دارک سولز کلهم اجمعین :D 6660 تا hp داشت تازه اینقدر هم Resistant نداشت
gael برای من فقط یه کات سین خفن داشت که تحت تاثیر قرارم داد (is this the blood?... the blood of the dark soul?)

• Like
Reactions: Sam _Fisher

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
آقا این فلسفه کیرکگور(در کنار بحث لولینگ) هم واقعاً توی سری(بیشتر نسخه اول منظورمه) می‌شه پیدا کرد یا من توهم زدم؟ :D چند وقت پیش ترس و لرز رو خوندم به نظرم اومد Chosen Undead تو بازی قشنگ ظرفیت اینو داشت که شهسوار ایمان بشه :D

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
آقا من میخوام دوباره دارک سولز 1 برم، کسی پایه نیست ؟ :D قرار نیست زود تمومش کنیم اصلا :D
با اجازت همین دیروز بازی رو با دی ال سی برای بار n ام تموم کردم و از همه باس فایت ها هم ویدیو گرفتم :D اگه حالش باشه فردا چند تاشون رو آپلود می کنم:D

• Like
Reactions: REZA TAEL

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
رو PS3 من دارم ولی هنوز نرفتم. پایه ام

ایول ایول،من الان از فردا استارت میزنم اما مثلا خیلی کم بازی میکنم در طول روز :D شاید دو ماه طول بکشه تموم کردنش اما همین که ذره ذره بریم جلو بحث شکل بگیره خوبه :D

اولین بارته که دیگه هیچی که منتظر باش تا لیست بهترین بازی های عمرت یه تکونی بخوره :D
با اجازت همین دیروز بازی رو با دی ال سی برای بار n ام تموم کردم و از همه باس فایت ها هم ویدیو گرفتم :D اگه حالش باشه فردا چند تاشون رو آپلود می کنم:D

خب همین که freshی خوبه :D

-----------------
جمع شین بازی کنیم حال میده :D بازی با این cult following تاپیکش بخوابه افت داره :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ایول ایول،من الان از فردا استارت میزنم اما مثلا خیلی کم بازی میکنم در طول روز :D شاید دو ماه طول بکشه تموم کردنش اما همین که ذره ذره بریم جلو بحث شکل بگیره خوبه :D

اولین بارته که دیگه هیچی که منتظر باش تا لیست بهترین بازی های عمرت یه تکونی بخوره :D

خب همین که freshی خوبه :D

-----------------
جمع شین بازی کنیم حال میده :D بازی با این cult following تاپیکش بخوابه افت داره :D
اصلا امکان نداره بتونم دو ماه دارک سولز 1 رو طول بدم :D من یه سیو دیگه دارم که تا باس اورنستین و اسماگ جلو رفتم منتظرتون میشم برسید به این دو بزرگوار :D
در ضمن من فقط با کاراکتر سبک با Dexterityبالا حال می کنم و از همه Greatswords ها متنفرم :D شمشیر های مورد علاقم تو دارک سولز 1 هم به ترتیب اینا هستند
1- Gold Tracer (عجب شمشیر نازیه خصوصا با تریپ کیاران که محشر میشه:D)
2- Quelaag's Furysword
3- Silver Knight Straight Sword
پ ن :
میگم از باس زدنتون ویدیو بگیرید و بزارید همینجا اینطوری این قضیه باحال تر هم میشه:D

آخرین ویرایش:

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
آقا من میخوام دوباره دارک سولز 1 برم، کسی پایه نیست ؟ :D قرار نیست زود تمومش کنیم اصلا :D
من الان دسترسی ندارم به بازی فکر نکنم بتونم همراهی کنم، وگرنه برای بیشتر دو ماهم پایه بودم :D
__
یعنی الان بعد یه مدت احساس میکنم اون باری که بازی رو تموم کردم و آتیش رو ول کردم الکی بوده و بازی اصلاً تموم نشده. :D هنوز، بعد از کشتن گوین و اینهمه سختی، به آتیش خیره شدم و وقتی میخوام تصمیم بگیرم آتیش رو لینک کنم یا ولش کنم یه ندایی از اون گوشه میاد که do it or do not do it — you will regret both :D یعنی هرچی بیشتر میگذره کیرکگورو بیشتر میبینم تو بازی، مخصوصاً بعد دقت کردن به چیزی که توی دارک سولز 3 در مورد لینک نکردن آتیش بود :D
الان عمیقاً احساس میکنم این سختی بازی و سختی باس ها همه حاشیه بودن از نظری، همه جوری درگیرت میکردن(خصوصاً توی اوج باس) که اصلاً به نهایت مسیری که داری جلو میری(چه لحظه بعد از کشتن باس مقابلت چه بعد از کشتن گوین) فکر نکنی و فقط حرکت کنی و به خیال خودت جلو بری. اصلاً این لعنتی خود سیزیفه :D یعنی وقتی هر باس رو میزنی یا جای سختی رو رد میکنی وقتیه که سنگی که سیزیف تا بالای کوه بالا اورده میفته پایین، و اینجا همون لحظه سرنوشت سازه که سیزیف برای بالا اوردن دوباره سنگ مکث میکنه یا همینطوری سرشو میندازه و میره پایین دنبال سنگ تا چرخه رو دوباره بدون آگاهی تکرار کنه :D یعنی دارک سولز 1 دوتا پایان داره ولی معنایی که نگاه پلیر میتونه به هرکدوم از این دوتا انتخاب بده زمین تا آسمون فرق میکنه :D

doomhammer65ir

کاربر سایت
May 1, 2015
37
درود بر همگی
من دیمن سولز رو شروع کردم ولی...
من کند هستم و لم بازی دستم نیست یا افت فریم و واکنش خود بازی تاخیر داره؟
با سپر تو لحظه ای که باید واکنش نشون میدم
ولی نیم ثانیه طول میکشه تا بازی واکنش نشون بده
یه اسکلت پلشت میزنه نصف خون ما میره
بازی همینه؟ باید عادت کنم؟
یا آپدیتی چیزی داره بهتر بشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: REZA TAEL

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
درود بر همگی
من دیمن سولز رو شروع کردم ولی...
من کند هستم و لم بازی دستم نیست یا افت فریم و واکنش خود بازی تاخیر داره؟
با سپر تو لحظه ای که باید واکنش نشون میدم
ولی نیم ثانیه طول میکشه تا بازی واکنش نشون بده
یه اسکلت پلشت میزنه نصف خون ما میره
بازی همینه؟ باید عادت کنم؟
یا آپدیتی چیزی داره بهتر بشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
دیمنز سولز افت فریم داشت (که البته افت فریم امضای سری سولزه:D) ولی واکنش ها مشکلی نداشت احتمالا لم بازی دستتون نیست البته به طور کلی دیمنز سولز و دارک سولز 1 نسبت به عناوین بعدیشون یه مقدار گیم پلیشون کند تر بود و البته بازی های سخت تری هم بودند
البته خیلی وقته دیمنز سولز بازی نکردم (به خاطر فروش ps3 ) ولی مطمئنم که تاخیر تو حرکات نداشت یکم بیشتر بازی کن راه میوفتی

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
اصلا امکان نداره بتونم دو ماه دارک سولز 1 رو طول بدم :D من یه سیو دیگه دارم که تا باس اورنستین و اسماگ جلو رفتم منتظرتون میشم برسید به این دو بزرگوار :D
در ضمن من فقط با کاراکتر سبک با Dexterityبالا حال می کنم و از همه Greatswords ها متنفرم :D شمشیر های مورد علاقم تو دارک سولز 1 هم به ترتیب اینا هستند
2- Quelaag's Furysword
پ ن :
میگم از باس زدنتون ویدیو بگیرید و بزارید همینجا اینطوری این قضیه باحال تر هم میشه:D
2- Quelaag's Furysword
پ ن :

ببین این چندین بازی که دیمنز و دارک رو رفتم هیچکدوم رو غیر واریور نگرفتم اصلا،اصلا نمیدونم بازی با کلاس های دیگه چطور میتونه باشه و حتی کنجکاو هم نشدم :D همیشه قفل dexterity و اون یکی که استامینا رو دست میزد بودم وگرنه هلث هم تا اخرا کار نداشتم :D چون اصلا به نظرم من دارک سولز یعنی اینکه از فاگ گیت رد شدی سپر دست چپت شمشیر دست راستت دایره رو رو نگه داری یک سر بری تو دل باس،چون ما واریور ها از مرگ نمیترسیم :D

سولز 1 رو 13 بار تموم کردم و بعد از 215 ساعت فعلا نمیرم سراغش :D میخوام استارت دیمنز رو بزنم و ایشالا که Umbasa :D

13 بار ابوالفضل :D

دیمنز رو هنوز نرفتی؟:D اشکال نداره دیمنز هم حسابه اصل شمشیر و سپره فقط :D دیمنز خیلی خفنه لعنتی،فقط لول دیزاین دارک سولز ازش سرتره بقیه چیزا دیمنز بهتره به نظرم،اتمسفر،داستان،کرکتر و ... و اون قابلیت خفن ورلد تندسی.تازه لول دیزاین دیمنز هم شاهکاره ها اما این دارک سولز لعنتی نمیشه با لول دیزاینش در افتاد :D

البته باس ها هم بهرته تو دارک :D و اینکه نحوه ای که بازی همزمان با پیشروی بازی سلاح ها رو در اختیارت میزاره تو دارک سولز یه چیزی فرای تصوره،باورنکردنیه :D میدونین چی رو میگم دیگه،لعنتی دارک سولز 1 رو برای بار اول که خواستم تموم کنم بالای 10- 15 تا سلاح دست به دست کردم،اما مثلا تو دیمنز 1/4 بازی رو که رفتی کلیمور رو گرفتی میتونی همونو اپگرید کنی باهاش تموم کنی بازی رو

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر