Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
حقوق سینمایی اسپایدی و کلی شخصیت دیگش تو دهه نود داده شده نه همین چند سال پیش. همین الانشم هنوز برا سونی هست

شما Deal سال 2015 رو مطالعه کن (البته اطلاعات جامعی ازش نیست)، جای پس گرفتن حق و حقوق، همکاری مشترک برای ساخت فیلم توی MCU امضا شد!!!
البته Deal بعد از Homecoming 2 تموم می شه، امیدوارم اون موقع حق و حقوقش رو پس بگیره و دست خودش باشه، همکاری خالی مشکلی نداره اما حق و حقوق دادن کارکتر دست اینو و اون چندان کار جالبی نیست
به خصوص وقتی دیزنی اعظم پشتته

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
2.jpg

آقای کوین فایگی (مدیر استودیو مارول) به تازگی اعلام کرده است که تریلر فیلم Avengers: Infinity War هنوز آماده نشده است ولی مطمئن باشید تا پایان سال 2017 منتشر خواهد شد.
فیلم Avengers: Infinity War چهارم ماه می 2018 اکران خواهد شد.

Screenrant

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
پس اون چیزی که توی 2 تا نمایشگاه نمایش دادن سرکاری بود:|
اینا هم خوب بلدن خالی ببندن و هایپ کنن:-"
الکی نبود، تریلری که برای ریلیز عمومی در نظر گرفتن حتما با اونی که نشون دادن فرق داره.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان کسی آمار نداره 30nama بالاخره بر می گرده یا نه؟ من بوکمارکش کرده بودم الان هر دفعه لینکش رو می بینم میرم تو حس :D آرشیو خیلی فوق العاده ای داشت تازه کلی فیلم تو Watch list گذاشته بودم اونا هم پرید :|
پ.ن: دو تا سایت دانلود رایگان فیلم پیدا کردم چند تا فیلم رو تا اینجا سرچ کردم داشتن اگر کسی خواست پ.خ بده لینک بدم. البته از گوگل هم میشه الان دیگه پیداشون کرد.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
فاکس جدیدا ریسک پذیر شده و دوتا از کاراشونم خیلی خوب بوده ددپول و لوگان مخصوصا لوگان با اون پایانش!برخلاف بقیه که تا دیدن یه کاری جواب گرفته و فروش داره رویه تکراری گرفتن و بعد حدود یه دهه یه خش بصورت قهرمانشون نمیزارن بیفته!
امیدوارم New Mutantsم فیلم خوبی بشه تریلرش که عالی بود!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نیمه اول تریلر تماما ترسش بنظرم فیک بود :)) یعنی اهنگ و صدا گذاری و تکنیکای کات خوردن تریلر بود که ترسناکش کرد ولی نیمه دوم قشنگ نشون داد قراره خیلی هیجانی باشه :D :)
هیچوقت این پروژه رو جدی نمیگرفتم. فک نمیکرذم اصن فیلمینگش شروع شده باشه :)) ولی تریلرش نوید یک اثر متفاوتو میداد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر