امتیازات The Evil Within 2

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
the-evil-within-2-1050x600.jpg

Developer: Tango Gameworks
Publisher: Bethesda Softworks
Platforms: PC,X1,PS4
Release Date: 13 october 2017

خب امبارگو نسخه دوم The Evil Within هم برداشته شد و طبق نقد ها، تقریباً همه متفق القول اند که بازی از هر نظر نسبت به نسخه اول پیشرفت داشته و فکر می کنم همین کافی باشه تا اگه طرفدار سبک SH هستید تجربه TEW2 براتون واجب بشه، به هر حال چند تا بازی توی این سبک امسال منتشر شده؟

Windows Central: 4.5/5

The Evil Within 2 is a frightening game, though perhaps not as pants-wettingly scary as the early portions of Resident Evil 7. The game itself is improved nicely over the original, with a great open-world structure and lots of interesting missions to take on. The actual story is extremely compelling as we follow Sebastian's journey towards redemption amid a world filled with both human and inhuman monsters. If you're looking for a lengthy and frightening adventure this Halloween season, look no farther than The Evil Within 2.

Multiplayer.it: 85/100

The Evil Within 2 is very similar to the previous installment, but with some nice novelty in gameplay, a great level design and great atmosphere. This is a must-play for fans of survival horror.

Spazio Games: 85/100

PC Games: 85/100

GamePro Germany: 85/100

The Evil Within 2 is not a small-scale indie production that can only appeal to a special target group with a certain form of phobia. As an expensive mainstream product it has to compromise. But I think this has been a wonderful success.

Everyeye.it: 82/100

More "Survival" than its predecessor, but still anxious and angry, and challenging, The Evil Within 2 lets you play with pleasure from start to finish. It does not look for originality at all costs, and does not want to invent anything from the point of view of the gaming mechanics, but looks like a solid and addictive product with some unexpected bumps and an intense finish. More than a day-to-day nightmare, it's a very calculated thriller: a nervous, violent and explicit adventure that has to be marked by an excellent alternation of situations.

The Game Machine: 82/100

Hobbyconsolas: 82/100

Twinfinite: 4/5

Gamespot: 8/10
TEW2 GS.jpg

IGN Italia: 80/100

The Evil Within 2 is definitely a step ahead of its predecessor: a rich, deep and long-lived horror survival. The level of difficulty has been considerably softened, and if this makes the title more affordable, on the other, it denies that authoritative uniqueness of the title that inspired it.

Eurogamer Italy: 80/100

It won't be remembered as the best horror game of 2017, but it will certainly send some chills down your spine.

Digital Trands: 80/100

IGN: 8/10

The Evil Within 2 gives you more options to play your way in a much bigger survival-horror playground than the original. Although a disjointed plot and weak protagonist make it slow to get started, being pursued through an intriguingly bizarre world by plentiful and disturbing monsters kept my palms sweaty and my heart in my throat thanks to a strict adherence to the most important survival horror rule: you should always be on the back foot.

GameInformer: 7.8/10

The Evil Within 2 is a solid horror game that expands the scope of the series to extend out of the shadow of a titan in the horror genre, even if it sometimes leans heavily on borrowed ideas. Its progression and difficulty curve create a satisfying loop that repays resourcefulness and strategy, but its set pieces and structure don’t build enough on the many ideas they borrow to make them feel new or interesting. The result is a ride that offers some fun thrills in the moment, but I don’t think I’ll lose too much sleep over these particular nightmares.
TEW2 GI.jpg

Gamesradar+: 70/100

Though it doesn't outdo its predecessor, The Evil Within 2 delivers another fun, challenging, tense horror headtrip that should delight fans of the first game.

Game Revolution: 70/100

There's plenty tucked away in The Evil Within 2 that will both appeal to both fans of the original and new players, with it presenting a mix of Mikami's best ideas and John Johanas' new direction. It's certainly not what I was expecting, but in a good way.

Attack of The Fanboy: 60/100

Polygon: Review in Progress as not finished yet, but huge improvement over the original so far

I don’t know if The Evil Within 2 will be able to work this magic right up until the credits — which seem a lot further off than they did in the first game — but for now, I’m extremely impressed. The game just keeps tossing everything it has at me, and every time I think I’ve seen it all, it gives me some unique revelation, some dreadful apparition I’ve yet to encounter. That push and pull, between wanting to see what the game has in store next and being terrified to find out — that delightful feeling is why I play horror games, and so far this one is nailing it.

EuroGamer

The original Evil Within was hailed as a sort of alternate-history exercise, a game from a timeline in which Shinji Mikami carried on working with Resident Evil after shipping the revolutionary fourth instalment, released when Resident Evil itself was deemed to be at low ebb. Though far from a deranged new breed of monster it was an intriguing mutation, blurring Resi 4's pace and direction with the cerebral menace of a Silent Hill. The sequel is another curious outgrowth, but its changes and additions often feel more wayward than fascinating, and in key respects - the story, certain levels, those niggles in stealth and combat - it falls rather flat. Still, there are thrills and chills enough here to sate most patrons of the bloody arts. Whether a third game is warranted at this point is another matter.

ACG: Wait For Sale, But Loads To like Here

US Gamer: Review in Progress (no score quite yet), not done but feels like a huge improvement to the original

I haven't finished the game, but it feels like it's right around the corner. From what I've played so far though, The Evil Within 2 is everything I wanted from the first game. Every major complaint I had about the first game is at least addressed in some manner, though the tweaks aren't always perfect. It's a unique psychological horror title with Resident Evil 4's action combat. Tentatively, for those folks who weren't a fan of Capcom's reboot with Resident Evil 7, The Evil Within offers something that you might like, while blazing its own trail.

PC GamesN: Review in Progress, no score yet, a bold evolution

My impressions at this point are very positive and I am eager to jump back into Union in order to finish the story and see the rest of its myriad horrors. This is far more than a throwback to the haunting atmosphere and pacing of Resident Evil 4, The Evil Within 2 is entirely its own horror experience - part open-world survival game, part psychological horror.

----------------------------------------
Opencritic: 81 (22 Reviews)

Metacritic: 80 (15 Reviews)-PS4

Metacritic: 80 (4 Reviews)-XBOX One

Metacritic: 82 (6 Reviews)-PC

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
الان برو تاپیک TEW1 ، از اولش شروع کن بیا جلو ، تمام ایراداشو داستانو شرح دادم مو به مو ، اونموقع کجا بودین ؟ ایراد من از هیتر بازی نبود ، حمایت الانم هم از عشق به میکامی نیست . این نسخه سطح خودشو خیلی بالا برد در مقایسه با قبل ، که حتی خود من و شما هم فکرشو نمیکردیم قبل از دیدن گیم پلی ، همین که نخواست مثل عناوین شماره دار دیگه باشه ، ارزشمنده ، اکثر ایرادایی که نسخه قبل داشت الان شده نقطه ی قوتش . انتظاراتم برآورده شده ، به مشکلات اینچنینی اجازه نمیدم تجربه ی بازی رو برام خراب کنن .
چیو کجا بودم؟ مگه قراره بیام همرو نقل قول کنم اینجا؟حالا چون نوشته شمارو نقل قول نکردم شدیم هیتر؟قانونی هست همه باید تحلیل های شما رو نقل قول کنه؟

• Like
Reactions: robb stark

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
چیو کجا بودم؟ مگه قراره بیام همرو نقل قول کنم اینجا؟حالا چون نوشته شمارو نقل قول نکردم شدیم هیتر؟قانونی هست همه باید تحلیل های شما رو نقل قول کنه؟
tzw7_tenor-2.gif

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
PC

App Trigger 90
Don’t let minor transgressions get in the way of the stronger praise, here, as The Evil Within 2 answers criticisms of the first game with a resplendent title worthy of your time. From the moment you set foot in the unnerving, unsettling city of Union, you are in for a hellacious hailstorm of demonic doom.

PC Games 85
I did not want to stop playing, because even if the story of The Evil Within 2 was a bit confused, I wanted to experience the end anyway. And it's worth it, believe me.

Game Revolution 70
The Evil Within 2 is a worthy sequel that makes a number of bold decisions. For those solely looking for the survival horror thrills of the first game, its spotlight upon combat will likely be a disappointment, as will its introduction of a dull open world. However, there's plenty tucked away in The Evil Within 2 that will both appeal to both fans of the original and new players, with it presenting a mix of Mikami's best ideas and John Johanas' new direction. It's certainly not what I was expecting, but in a good way.

X1

Windows Central 90
The Evil Within 2 is a frightening game, though perhaps not as pants-wettingly scary as the early portions of Resident Evil 7. The game itself is improved nicely over the original, with a great open-world structure and lots of interesting missions to take on. The actual story is extremely compelling as we follow Sebastian's journey towards redemption amid a world filled with both human and inhuman monsters. If you're looking for a lengthy and frightening adventure this Halloween season, look no farther than The Evil Within 2.

Stevivor 90
The themes of The Evil Within 2 are redemption and forgiveness, though there’s nothing this iteration of the franchise needed to do to redeem itself and certainly has nothing to be forgiven for. It’s a solid, emotional romp filled with challenge and scares alike. It’s certainly recommended.

Attack of the Fanboy 60
The Evil Within 2 is just like its predecessor: a mixed bag. While it had the potential to be something absolutely brilliant, Tango Gameworks has attempted to both cram too much in and offer too little at the same time.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
قسمتی از نقد Attack Of Fanboy که تازه به بازی ۶۰ داده رو X1

. در نهایت، The Evil Within 2 یک بازی با جهش های ثابت است. در حالی که از جهت هنری، شخصیت ها و مبارزات یکی از بهترین ها است که یک بازی ترسناک بقا از resident evil تا به حال ارائه کرده است، روایت و مکان های جهان باز، فوق العاده غیرقابل پیش بینی است، و محتوای بسیار کمی را به بازی اضافه می کند. برخی از لحظات شگفت انگیز هست اما نتوانسته این لحطات در تمام طول بازی نکه دارد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اول از همه یک چیز بگم که نگین هیتر هست و... من تو مشهد سال 2014 بازی رو چند روز زودتر از ریلیز رسمی برای Xbox One دیسک تهیه کردم

اینکه بخوایم بگیم تمام مشکلات قسمت اول تکنیکی بود که واقعا جفا به حق بازیهای خوب دیگه است. نسخه اول داستان از اپیزود دوم سوم تقریبا رها شد و تا اپیزود نهم، دهم همینطوری باید میرفتیم جلو تا اصلا بفهمیم داستان چی هست و نهایتا این مابین یکسری نوشته میتونستیم بخونیم. و بعد از اون بازم ضعف شخصیت پردازی و پاسخ هایی که جوابشون در بازی اصلی نبود (مهم نیست یک داستان در هر نوع مدیوم هنری چقدر پیچیده باشه ولی مهم اینکه تمام جواب ها داخل اثر باشه)
بعد از اون گیمپلی دمده بازی بر اساس Evil 4 ده سال پیش بنا شده بود و سختی غیرمنطقی بازی و مشکلات AI واقعا مسخره بود! دوتا تیر میداد بعد باید ده تا زامبی رو بکشیم حالا این رو در مقابل گیمپلی بالانس Alien Isolation که همون سال امد قرار بدید و ببینید سیستم تشویق و تنبیه تو اون بازی با تمام چالش و سختی هاش لذت بخش بود و در Evil Within 2 عذاب اور... مسائل بصری و اینچیزا هم ازش بگذریم ولی در کنار ضعف ها و مشکلات تجربه کلی اثر به نظرم خوب و قابل قبول بود مثل سیستم اپگرید بازی خیلی هیجان برانگیز بود.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
ببین این بحث همه پسند و این چرت و پرتا رو خواهشا تموم کنید یک بازی وقتی مشکل داشته باشه مشخصه اقا داستانش در اون حد گیرا نیست منتقد گفته اخرسم گفته عجیب لذت بخشه ولی این مشکلاتم داره این که شما همه بازی ها رو از دم تعریف میکنی و مخصوصا بازی های بتزدا خیلی دوست داری دیگه حالا نمیشه مشکلاتش نبینی
بحث این نیست که داستان نسخه جدید گیرا هست یا نیست.
چون هیچکدوممون تجربش نکردیم بخوایم نظر بدیم.
بحث اینجاست که طرف یه فکت هایی صادر میکنه که ادم هنگ میکنه...
داستان نسخه اول گیرا نبود....realy????
والا یه سرچ ساده یا خوندم مقاله نسخه اول میشه به راحتی متوجه شد که داستان بازی گیرا و جذاب بوده.
بعد جوری میان میکامی رو ترول میکنن که انگار میکامی چیزی گفته.
یچیزی راجعبه متا بگم.
متا واقعا انصاف نیست..فرض کن 10 تا منتقد هست که به یه بازی میخوان امتیاز بدن...
اگه 5 نفر به بازی 0 بدن و 5 نفر به بازی 10 بدن چه اتفاقی میوفته؟؟
بازی میشه 5 با متای قرمز وتمام؟؟
این انصافه؟
اون 5 نفری که 10 دادن اصلا تاثیر نداشتن و دیده نمیشن ولی اون 5 نفری که به بازی 0 دادن دیده میشن.
من اصلا نسخه اول بازیرو بازیش نکردم ولی واقعا خجالت اوره راجعبه داستان نسخه اول فکت های بی مورد و بی اساس صادر بشه.
میتونن نظر شخصی رو بگن اونم محترامانه مثل rob که اومد محترمانه گفت و به کسی برنخورد.
نمیدونم برای جلب توجه این پستارو میدن یا میخوان متفاوت باشن؟
متای بازی هم خوشبختانه سبز هستش و این نشون میده بازیش خوبه.
مگه تو این صنعت مولتی پلیر ما چندتا بازی سینگل داریم؟مگه چندتا بازی ژانر وحشت و بقا داریم که اینجوری فکت صادر میکنیم...
والا اوت لست با یه هندیکم با متای 78 چنان ترسی رو انداخت به جون ما که صنعت هالیوود عاجزه...
همیشه بازیهای بزرگ مخالفهای بی منطق داشته....
اینم روش

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
digitaltrends
8/10

HIGHS
  • Excellent set pieces
  • Solid mix of action and exploration
  • Riveting narrative full of surprises
  • Subtle crafting system
ست پیس های بازی عالی هست
ترکیب اکشن و اکتشافات بازی بسیار جذابه
روایت بازی پر از شگفتی هست و سورپرایز
سیستم کرفتینگ بسیار دقیق
LOWS
  • Not as scary as some may hope
  • Story won’t be as impactful for newcomers
  • در اون حدی که امیدوار بودیم نیست
  • داستان برای افراد تازه کار این بازی تاثیر گذار نیست

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
قسمتی از نقد Attack Of Fanboy که تازه به بازی ۶۰ داده رو X1

. در نهایت، The Evil Within 2 یک بازی با جهش های ثابت است. در حالی که از جهت هنری، شخصیت ها و مبارزات یکی از بهترین ها است که یک بازی ترسناک بقا از resident evil تا به حال ارائه کرده است، روایت و مکان های جهان باز، فوق العاده غیرقابل پیش بینی است، و محتوای بسیار کمی را به بازی اضافه می کند. برخی از لحظات شگفت انگیز هست اما نتوانسته این لحطات در تمام طول بازی نکه دارد
همین تعریفی که کرده خودش نمره ای که داده رو نقض میکنه!!:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
در اخر یکسری سوالات کرده جوابم داده جالبه این سایت digitalternds
Is there a better alternative?

. If you want to be scared, Resident Evil 7 is the better bet, but The Evil Within 2 has an acute eye for suspense, and tells a great tale,.

which is rarely done within the genre
گفته ایا جایگزین بهتر هست ؟
اگر میخواهید بترسید اویل ۷ بهتر هست اما اویل ویتن ۲ داستان عالی میگوید که به ندرت در این زانر انجام میشود

How long will it last?

Our first playthrough took about 11 hours. A New Game Plus with exclusive weapons and perks unlocks upon completion, along with numerous side quests to keep you busy.

چقدر طول میکشه؟
اولین بازی ما حدود ۱۱ ساعت طول کشید ولی با باز کردن new game plus و اسلحه های منحصر به فرد و باز کردن چرک اسلحه ها و ماموریت های جانبی که سرتون گرم میکنه میتونید ادامه بدین

Should you buy it

Yes, fans of psychological horror or action/adventure and anyone not easily made queasy should play The Evil Within 2. But play The Evil Within first to get the most out of this stellar turnaround.
?
ایا باید بخریم ؟
بله طرفدارای ترس و اکشن ادونچر و هرکس دیگه باید بازی کنه اویل ویتن ۲ رو ولی اول نسخه ۱ بازی کنید تا چرخش درخشان بازی بهتر متوجه بشید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Game Informer 78
The Evil Within 2 is a solid horror game that expands the scope of the series to extend out of the shadow of a titan in the horror genre, even if it sometimes leans heavily on borrowed ideas. Its progression and difficulty curve create a satisfying loop that repays resourcefulness and strategy, but its set pieces and structure don’t build enough on the many ideas they borrow to make them feel new or interesting. The result is a ride that offers some fun thrills in the moment, but I don’t think I’ll lose too much sleep over these particular nightmares.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با ۱۴ نقد برگشت رو ۸۰
۷۸ گیم اینفورمر هم ثبت شد
پتانسیل سقوط تا ۷۹-۷۸ هم داره مخصوصا این سایت هایی که بی حساب کتابن و ۶-۷ میان در میکنن به گیم اسپاتم اعتمادی نیست احتمال ۷ دادنش بالاست معمولا ضدحال زیاد میزنه یک مواقعی ولی از اونور شانس رفتن تا ۸۲ داره در کل رو بازی خوب کار کردن ولی میتونستن یکسری مواردم بهبود بدن مثل گرافیک که انقدر بازی کج دار مریض لبه ۸۰ راه نره میتونست راحت مااش تا ۸۵ بره بالا

• Like
Reactions: noorihamid99

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
من خودم هیچوقت لذت بازی رو با نمره متا و نقد و ... حروم نکرده و نمیکنم.

ولی فازه یه عده که میان سطح توقع رو از یه سبک یا بازیساز انقدر بالا میبرن که منتظر معجزه میشن تو بازی و بعد میخوره تو ذوقشون هیچ وقت نفهمیدم :-??

اویل ویتن نسخه 1 رو همه اتفاق نظر داشتن که گرافیکش در حده انتظار نبوده و کسی منکرش نیست ولی راجب داستان و گان پلی نمیشه اینو گفت که همه مشکل داشتن باهاش!

نسخه دوم هم نمیشه نسخشو سریع پیچید و جمع کرد , باید زمان گذاشت و حداقل دو سه باری بازیو تموم کنی تا بشه دقیق راجبش نظر داد.

در کل هنوزم واسه من میکامی قابل احترامه و با اشتیاق منتظر کاراش هستم.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان سلام .

نمره این بازی رو در سایت گیم اسپات نگاه کنین !!!! بله بازی Comix Zone تو زمانی که منشر شد (1995) یکی از رویایی ترین بازی های ساخته شده در اون زمان بود ! هر کسی هم سن و سال من هستش و این بازی رو اون زمان بازی کرده قشنگ میدونه چی میگم ! از موسیقی و داستان و انیمیشن ها و پایان بازی که اون زمان دو تا پایان مختلف داشت و گرافیک و گیم پلی و ..... همه چیز در رویایی ترین حالت ممکن ساخته شده بود !!!

خب گیم اسپات چند داد ؟؟؟ بله نمراه زیبای 6.6 به بازی رو داد !!! :)):| حالا نکته جالبش اینه که من و هم نسلی های ما اون زمان اصلا نمیدونستیم گیم اسپات خوردنی هستش یا دیدنی !!!؟؟ :|:)) اصلا اینترنت به معنای حقیقی کلمه تو ایران نبود !! اصلا ما نمیدونستیم نقد چیه ؟؟!!! آره عزیزان نوجوان و تازه جوان شده من !! دنیای اون موقع ما خیلی با الان فرق داشت !

Comix Zone

من چه جوری این بازی رو دیدم ؟؟ هیچی داشتم تو خیابون رد میشدم و از کلوبی رد میشدم و یه باره این کامیکس رو دیدم و یعنی قشنگ شوکه شده بودم که این دیگه چیه ؟؟!! :o همه چیز بازی من رو مسخ کرده بود !! و دیگه رفتم و بازیش کردم و بعد هم که سگا رو خریدم و این بازی رو هم کرایه کردم و تو خونه برای اولین بار ساعت 4.30 صبح تا آخرش رفتم !

خب اصلا من این صحبت هام برای چی بود ؟؟!! اگه الان این بازی بود من باید نقد گیم اسپات رو سرلوحه افکارم قرار میدادم !!!؟؟ یا اصلا اون زمان ؟؟!! اگه همون سال 1995 که بازی منتشر شد و نقد ها رو میدونستیم که اصلا چنین چیزی هست و یه بازی نقد میشه و کلا چیه :)) و واقعا الان بت من بود این بازی ؟

و اگه این بازی الان بود به خاطر متاش و نمراتش خب باید این بازی رو بیخیال میشدم ؟؟!!:|

از این مثال ها و نقد های مزخرف تا دلتون بخواد دارم ( تازه پشت پرده این نقد ها و رشوه ها و هزار تا کثافت کاری که هست و هیچ کدوممون خبر نداریم که داستان چیه )

من هنوز TEW2 رو بازی نکردم و اصلا تریلر هاش رو هم ندیدم و مدتی هستش سیستم خودم رو بردم به دوران قدیم خودم و تریلر اینا نمیبینم تا همه چیز بازی برای من گنگ و مجهول باشه تا بازی رو خریدم همه چیز برام جدید باشه !

فقط این رو بگم نسخه اول بازی تو بخش گرافیک فنی دچار مشکلاتی بود ! و گیم پلی رو درجه سختی آخر ؟؟!!! یه بازی اولد اسکول بی نظیر و چالش برانگیز !!! نسخه اول این بازی صد در صد شاهکار نبود ولی بازی عالی بود ... تاکید میکنم عالی .... برای من که این طور بود و اگه گرافیک بازی به خصوص در بخش فنی و مقداری انیمیشن های نسخه اولش بهتر بود صد در صد نسخه اول بازی میتونست برای من شاهکار بشه !! اما گیم پلی نسخه اول این بازی که واقعا عالی بود و چالش برانگیز .

خلاصه الان متا مهم شده و هیچ کاری نمیشه کرد و رو مغز همه شما دیگه این متا رسوخ کرده ! حتی ناخوداگاه رو منم تاثیر گذاشته :| ولی تجربه لذت یه بازی ؟؟؟!! با متا سنجش تمام و کمال کنم ؟؟ عمرا !! یه بازی هایی رو صد در صد باید امتحان کرد و این بازی رو هم باید امتحانش کرد و بازیش کرد و شک ندارم بازی خوبی بازم از آب در میاد ! مشکل یه عده از شما ها اینه میخواین همه بازی ها بشن TLOU و RDR و خلاصه کیفیت یه بازی باید دیوانه کننده تمام باشه یا متاش بالای 90 باشه تا برای شما بشه شاهکار ! اگه غیر این باشه خب بازی دیگه به درد نمیخوره و میکامی هم چانچو و از این صحبت ها !! یه سری بازی ها مثل TLOU و از این دست بازی ها هم بودجه و هم تیم سازنده و هم زمان توسعه ساخت و خیلی موارد دیگه رو باید مد نظر قرار بدیم !! مثلا بازی های انحصاری پلی استیشن طوری براش همه چیز فراهم میشه که باعث فروش بیشتر خود کنسول بشه !

هر بازی ای رو باید تو حد خودش دید و دربارش صحبت کرد ! منظورم استدیوی تانگو هستش که مشخصه استدیوی نیست که بتونه یه بازی شاهکار و بی نقص بسازه و موتور گرافیکی بازی هم داستان های خودش رو داره در کل .......

این بازی چی ؟ بازی به نام 13 ..... کسی بازیش کرده ؟ میدونه چقدر این بازی عالی و بی نظیر بود ؟ گیم اسپات بهش داد 6.4 :)):o و متای بازی هم متای بالایی نبود ! ولی چیزی برای من عوض شد ؟!! این بازی بی نظیر بود ! هر کسی بازیش کرده میدونه چی میگم !

XIII

و شاهکار نسل هفتم ! ساخته استدیوی دیوانه وار استاربریز که کارمندانش اکثریتشون رفتن استدیوی جدیدی به نام ماشین گیمز رو ساختن و سری ولفنشتاین رو بازسازی کردن و تو این نسل هشتم دارن عالی عمل میکنن . و تو نسل هفتم و نسل ششم هم ترکونده بودن و دارکنس و ریدیک رو ساخته بود و چقدر هم هر دو بازی عالی بودن .

بله این استار بریز بازی ساخت در نسل هفتم به نام دارکنس !!! شاهکاری بود ! شاهکار ! گرافیک و انیمیشن های حمل اسلحه و صدا گذاری و داستان دیوانه وار بازی و طراحی مراحل بازی و جو و اتمسفر و همه چیز اون بازی خود شاهکار بود ! خب گیم اسپات بهش چند داد ؟ بله نمره 8.5 به بازی داد ! یعنی برای من نمره 8.5 اونم این بازی از خود جوک اون ور تر بود ! خب چیزی از تجربه لذت من از این بازی کم کرد ؟ اصلا ! هیچ اهمیتی برای من نداشت ! دارکنس در نسل قبل برای من جز بهترین تجربه هایی بود که بازیش کردم .

The Darkness

نمیگم متا مهم نیست !! اصلا چنین منظوری ندارم ! حقیقتی هستش که این نسل های جدید متا مهم شده ! البته میتونه جمع بندی متا ها تا حدودی درست هم باشه ! و ارزش یه بازی رو نشون بده !! اما !!!!! یه امایی داره !!! متا هم مثل خیلی چیزای دیگه بی عیب و نقص نیست !! و هم پشت پرده توش داستان هایی هست و هم کلا سیستم و قانون بندی درست حسابی نداره و مشکلاتی داره متا ! نمونه بارز مثال خیلی از بازی ها که ارزش بالایی داشتن ولی متای خوبی نگرفتن که مثالش رو زدم ! کلا متا مثل هر چیز دیگه ای بی عیب و نقص نیست .....

ولی این که پرونده یه بازی رو با متا ببندیم یا نبندیم ؟؟! خب به نظر من نباید این طوری باشه ! که متاسفانه هست ! خیلی بازی ها شده که متای متوسطی داشتن ولی تجربه بازی کردنشون برای اون شخص مثل عالی یا شاهکار بوده !!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا صحبت Gamespot شد
:D
Gamespot 8/10

The Evil Within 2
THE GOOD
Haunting and macabre atmosphere that pulls you into the lead character's struggle
Varied and inventive level design that switches things up considerably

Improved upgrading and weapon system that allows for more customization based on
player choice

Solid storytelling and improved narrative that conveys a complex and touching narrative

THE BAD
Weird pacing issues and inconsistencies across some chapters
, and backtracking can be a drag

Attachments

• upload_2017-10-13_6-1-17.gif
    37 bytes · مشاهده: 8

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نقد گیم اسپات به شدت نقد مثبت و جالبیه شراسر نقد تعریف و تمجید سکجورایی انگار نمره ۸ منتقد همینجوری میخواسته بده وگرنه نقد بخونی ۹ تا ۹۰۵ در حقیقت ! از تعریف و تمجید ارتقا سلاح و کارکتر تا تعریف سیستم بقا بازی و کنترل منابع و داستان بازی و ست پیس های جذاب و موارد طنز داخل بازی و تقریبا یک تجربه ارزشمندی دونسته حتی سطح سختی های متفاوت بازی و کم شدن منابع و سیو ها

• Like
Reactions: Romell and uriel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر