قیمت بروز Nintendo - 3DS ( پست اول تاپیک خوانده شود )

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
دوستان عزیز ..لطفا بگید توی تهران از کجا میشه 3ds xl گیر اورد ...من میرداماد پایتخت رفتم...جمهوری رفتم ..هیچ مغازه ای نداشت ..توی جمهوری که طرف روی مغازش زده فروش انواع کنسولها بعد نمیدونست اصلا 3ds چیه..بعد یازده سال psp میفروخت و میگفت جدیده.....بازار شده بازار افغانستان هیچی گیر نمیاد همه مغازه هام کالاها و اجناس کپ همدیگر رو میفروشن فقط اسم مغازشون فرق میکنه......خلاصه اگه جایی یا پاساژی میشناسید که تخصص فروش انواع کنسول های بازی باشه و 3ds xl داشته باشه معرفی کنید آدرسش رو بگید.ممنون:d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
دوستان عزیز ..لطفا بگید توی تهران از کجا میشه 3ds xl گیر اورد ...من میرداماد پایتخت رفتم...جمهوری رفتم ..هیچ مغازه ای نداشت ..توی جمهوری که طرف روی مغازش زده فروش انواع کنسولها بعد نمیدونست اصلا 3ds چیه..بعد یازده سال psp میفروخت و میگفت جدیده.....بازار شده بازار افغانستان هیچی گیر نمیاد همه مغازه هام کالاها و اجناس کپ همدیگر رو میفروشن فقط اسم مغازشون فرق میکنه......خلاصه اگه جایی یا پاساژی میشناسید که تخصص فروش انواع کنسول های بازی باشه و 3ds xl داشته باشه معرفی کنید آدرسش رو بگید.ممنون:d

جواب شما یک کلمه هست : پشت شهرداری ، شاید فراوون نباشه ولی تک و توک دارن !

• Like
Reactions: ehsanservat

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446

دوست عزیز برای خرید 3ds باید بری فروشگاه dc
لینک فروشگاهش : لینک
مغازه امید سابق تو پشت شهردای انبار dc بود الان جا به جا کرده فروشگاهشو . رفته بقل پله ها که میری طبقه زیر همکف دست راست

• Like

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سلام
الان 3ds چنده
دسته دوش چقد میارزه؟
الان دو مدلی که بیشتر توی بازار هست این هاست:
Old 3DS XL - حدود 600 تا 650
New 3DS XL - حدود 850 تا 900

مدل Old 3DS Standard معمولاً دست دومش حدود 300 تا 400 گیر میاد
مدل New 3DS معمولی هم به سختی توی ایران پیدا میشه

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
امروز رفتم توپخونه 3ds که اصلا هیچ جا نداشتش . یه مغازه هم فقط wii u باندل ماریو میکرو میداد ۱.۸۵۰ و باندل اسپلاتان رو ۱.۷۵۰ اصن قیمتا فضایی . خود سایت نینتندو ماریو میکر باندلشو میدن ۳۰۰ دلار . حالا من نمیدونم اینا چه جوری حساب میکنن.

آخرین ویرایش:

rezaafsharpoor

کاربر سایت
Jan 28, 2010
29
آقا یکی بگه قیمت 3ds الان چنده.بازار توپخونه که عین افغانستانه میگی عین ماست نگاهت می کنن.سگام هم داره به قیمت های فضایی می فروشه.مگه نگفتن شده 100 دلار؟

• Like

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
دوست عزیز قیمت هایی که میگی مربوط به حراج جمعه سیاه و مدل استاندارد بودش که در تعداد خیلی محدود بود
قیمت ND3 XL الان 199 دلار هستش خودت ضرب و تقسیم کن با دلار 4 هزار تومنی هزینه حمل و سود مغازه دار چند در میاد مدل استاندارد 150 دلار و 2DS هم 80 دلار

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این 2ds ها ایران اومده؟ قیمتش چنده؟
اگر بیارن چند در میاد؟

opph_rtururt.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر