Multi Platform Cuphead

33670326641400458220.jpg

Developer: Studio MDHR
Publisher: Studio MDHR
Platforms: Microsoft Windows, Xbox One
Genre: Run and Gun
Release Date: TBA 2015

dander23.gif

Screen Shots :

Trailer :

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
خب منم باس فایت اول رو کشتم به نظرم اونقدری که میگفتند سخت و طاقت فرسا نیست حداقل اولیش اینطوری نبود :D میخواستم از تغییر شکل باس فایت چنتا اسکرین شات بگیرم ولی حیفم می امد سرعت بازی خیلی بالاست و جون محدود :D

یک سوالی که الان پیش امده اینکه خرید کدوم ایتم به صرفه و کارامد تره ؟
d51b5b93-afed-413c-9f9f-8700b9a31ac1.PNG
به نظر من برای اولش قلب رو بگیر و اون اسلحه که تیر سبز شلیک میکنه و تیراش اتوماتیک نشونه گیری میکنن

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اقا دو نفرش خیلی حال میده تو همون حالت 20.30 بار مردیم باس فایتاش از مشناش راحت تره :D
باس فایتاش واقعاً سخته اگر رو regular بری
من خودم هنوز ایزی رو امتحان نکردم ولی اگر همین طور پیش بره و سخت تر بشه شاید استفاده کنم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظرم بزرگترین ضعف اصلی بازی اینکه کو اپ آنلاین در حال حاضر نداره :/

If you’re looking to play online, unfortunately we have some bad news. For the time being, Cuphead only has couch co-op that has players share a screen. Hopefully, online play will be integrated in the future, but until then you need a flesh and blood partner (or a robot, we don’t judge) if you want to see the brothers in action together.

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
من رسیدم مرحله قبل اخر فکر کنم :D خیلی خیلی سخته باید تاس بندازی بعدش طبق شماره که میاری با 9 تا باس مبارزه کنی (حداقل با 3 نفر) قشنگ دهن ادم سرویس میشه

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
دوستان من سه تا جهانو تموم کردم اما اجازه ورود به قسمت آخرو بهم نمیده ؟ چکار باید بکنم؟
رو درجه سختی easy که مراحل رو تموم کنی قبول نیست نمیتونی از اونجا رد بشی همه ی مراحل باید درجه سختی معمولی رد کنی

من تمومش کردم باس اخر زیاد هم سخت نبود اون باس قبلش به نظرم خیلی سخت تر بود

• Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر