Middle-Earth: Shadow of War | PC

Shadow.of_.murdur.www_.download.ir_.cover_.jpg

Publisher: Warner Bros
Developer: Monolith Productions
تاریخ انتشار: 3 شهریور 96
Engine: LithTech

Genre: Action, RPG

ساخته شده توسط استدیوی Monolith Productions، عنوان Middle-earth: Shadow of War دنباله‌ای برای ‌Middle-earth: Shadow of Mordor بوده که طی آن در یک داستان کاملا جدید که شاهد بازگشت Talion و Celebrimor خواهد بود، باید به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده و ارتشی ساخته تا تمام موردور را بر علیه ارباب تاریکی سائرون، متحد کنیم.

در Middle-earth: Shadow of War، بازیکنان از یک حلقه قدرت جدید استفاده کرده و در نبردی غول‌آسا برای سرزمین میانه، با مرگبارترین دشمنان از جمله سائرون و Nazgul‌های او روبرو می‌شوند. این اکشن ماجراجویی دنیای باز، به لطف سیستم تحسین شده و گسترش یافته Nemesis، زنده شده است. سیستم قدرتمند شخصیت‌ دهی به دشمنان در نسخه اول، حال در تمام دنیای بازی تاثیر گذاشته، جایی که تمامی محیط و شخصیت‌ها توسط انتخابات و اعمال بازیکن شکل گرفته و به وجود آورنده دنیای شخصی در هر بار بازی کردن خواهد بود.
سیستم نو‌آورانه Nemesis با به وجود آوردن دشمنانی که روبرویی‌هایشان با شما در طول بازی را به یاد می‌آورند و دارای شخصیت، قدرت و نقاط ضعف خود هستند، داستان‌های شخصی خاصی برای شما می‌سازد. Middle-earth: Shadow of War با معرفی دنبال‌کننده‌ها (Followers) که داستان‌های از وفاداری، خیانت و انتقام به وجود می‌آورند، این سیستم را گسترش می‌دهد. سیستم Nemesis همچنین در تمام دنیای بازی گسترش یافته تا با استفاده از دژهای Nemesis که به بازیکنان اجازه داده تا از استراتژی‌های متفاوتی برای تسخیر این سنگر‌ها استفاده کنند، و به واسطه ارتش شخصی خود از Orcها، دنیای شخصی خودشان را بسازند.

عنوان Middle-earth: Shadow of War دنبال کننده داستان اصلی Middle-earth: Shadow of Mordor، خواهد بود. بازیکنان در دنیای غنی، شخصی و بزرگتر، مملو از دشمنان و قهرمانان حماسی، مکان‌های به یادماندنی، دشمنان تازه، حتی شخصیت‌‌‌های جدید بیشتر (برای هر دشمن) و داستان‌های ناگفته، غرق خواهند شد.
  • Processor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz​
  • Memory: 8 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 670 | Radeon HD 7950​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​
سیستم پیشنهادی:
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz​
  • Memory: 16 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 970 or GeForce 1060 | Radeon R9 290X or Radeon RX 480​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
یادمه توی Steam Community یا فروم وارنر یکی از سمت MP یا WB گفت که حداقل بار اولی که بازی رو اجرا میکنید، باید آنلاین باشید تا بتونید بازی کنید. همون موقع هم توی تاپیک دنوو با عکس گذاشتمش ولی الان که ریلیز شده مشخص شده که کاملا بی سر و ته بوده و فقط قفل Denuvo داره. یه عکس هم گذاشتن که بازی توی آفلاین به این صورت در میاد:

vt4s_1edinie.jpg

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
به به codex هم به جمع یاران شتافت
دوستان یه سوال من نسخه اولشو بازی نکردم
از لحاظ داستان چه جوریاس میشه باهاش ارتباط برقرار کرد
یا مثلا مثل سری mass effect حتما باید قبلیش رو بازی کرد؟

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
به به codex هم به جمع یاران شتافت
دوستان یه سوال من نسخه اولشو بازی نکردم
از لحاظ داستان چه جوریاس میشه باهاش ارتباط برقرار کرد
یا مثلا مثل سری mass effect حتما باید قبلیش رو بازی کرد؟
بازی فوق العاده ای هست،پیشنهاد میکنم نسخه قبل رو بگیمی

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
درود دوستان
تقریبا 1 ساعتی بازی رفتم جلو تقریبا همه چی خوب طراحی شده من مشکل خاصی ندیدم
حتما درایور اخری nvdiaرا دانلود کنید

Attachments

• Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 5_57_34 AM.png
    Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 5_57_34 AM.png
    2.9 MB · مشاهده: 33
  • Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_00_49 AM.png
    Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_00_49 AM.png
    2.6 MB · مشاهده: 35
  • Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_01_09 AM.png
    Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_01_09 AM.png
    2.2 MB · مشاهده: 28
  • Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 5_59_19 AM.png
    Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 5_59_19 AM.png
    3.6 MB · مشاهده: 28
  • Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_04_06 AM.png
    Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_04_06 AM.png
    1.2 MB · مشاهده: 27
  • Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_02_36 AM.jpg
    Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_02_36 AM.jpg
    897 KB · مشاهده: 42
  • Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_02_51 AM.jpg
    Middle-earth™_ Shadow of War™ 10_12_2017 6_02_51 AM.jpg
    937.6 KB · مشاهده: 36
آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
آیا برا منی که تو رزولوشن 1080 بازی میکنم, گرفتن texture های 4K تاثیری تو کیفیت بازی داره؟
تاثیرش مثل Downsample کردن می مونه اما بدون حذف کردن لبه ها. تکسچر ها کمی شارپ تر می شن اما خوب در بهترین حالتش در نهایت فقط 1/4 جزئیات تکسچر باقی می مونه. به نظرم ارزش 30 گیگ و حروم کردم VRAM رو نداره:D

• Like
Reactions: raya2

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
دوستان بازی اپتیمایز هست با سیستم متوسط رو به پایین بشه بازی کرد؟ یا نریم سراغش؟
1050ti
X4 955 AMD

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستان بازی اپتیمایز هست با سیستم متوسط رو به پایین بشه بازی کرد؟ یا نریم سراغش؟
1050ti
X4 955 AMD

سلام بر شما

من هنوز نگرفتمش خوردم به پی سی پول ندارم ترافیک بخرم دانلودش کنم اما به نظر من حتی اگه اپتیماز نباشه رو Low هم بازی کنی ارزش بازی کردن رو داره شماره یکش بهترین بازی بود که من انجام دادم حتما این نسخه بهتر هم شده با شنیده ها و نقد ها.

البته نسخه ک.و.د.ک.س بازی رو با هم گذاشته و جدا نیست نمیشه بدون بسته هاش دانلود کرد اما اگه اورجینال دارید میشه این کارو کرد....

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
من نسخه قبلی این بازی رو تموم کردم و می تونم بگم اصلا لذت نبردم از بازی. یکی از مشکلات بزرگش تکراری شدن و ظاهر شدن مجدد اورک ها یا ریسپاون شدنشون بعد از مثلا کشتن یکی از وارلرد ها بود. داستان هم که تو در و دیوار بود کلا.
توی نسخه جدید هم همینطوره؟ یعنی دشمنا ریسپاون میشن و اینکه روند همونطوریه یا تنوع دادن؟

• Like
Reactions: ROONEY190

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
من نسخه قبلی این بازی رو تموم کردم و می تونم بگم اصلا لذت نبردم از بازی. یکی از مشکلات بزرگش تکراری شدن و ظاهر شدن مجدد اورک ها یا ریسپاون شدنشون بعد از مثلا کشتن یکی از وارلرد ها بود. داستان هم که تو در و دیوار بود کلا.
توی نسخه جدید هم همینطوره؟ یعنی دشمنا ریسپاون میشن و اینکه روند همونطوریه یا تنوع دادن؟

سلام بر شما
بستگی داره اون زمانی که اومده بود بازی خیلی خوب بود اما الان بازی کنی چون خیلی از بازی های دیگه رو دستش اومدن حس تکراری بودن بهت دست میده اما اگه همه ی دی ال سیاشو بازی کرده باشی میبنی هر دی ال سیش فرق داره نحوه بازی کردن مثلا لرد اوف هانت با بریت لرد فرق داره تو لرد شما یه منطقه رو میگیری دستت دیگه دشمن توش به جز مواردی ظاهر نمیشه .....

من پول گرفتم به زور امشب میگیرم بازی رو ببینم چی به چیه در ضمن کرپک و فیت گریل هم فشرده بازی رو دادن بیرون کرپک 100 گیگو کرده 48 گیگ بدون دست کاری محتوا و حذفیات....

خیلی دوست دارم اینو اورجینال بخرم اما حیف پولش نیست الان ....

• Like
Reactions: arnino

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
رزولوشن این بازی رو چجوری میشه بالاتر از 1080 بُرد؟ فقط Scale Resolution داره ! چقدرم گرافیکش بد و پایینه . پرفورمنسشم تو اسکیل رزولوشن های بالا داغونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر