Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
ساعت 5 صبح اپیسود 4 تموم شد ! یکم حس میکنم با کلیت بقیه اپیسود ها تناقص داشت .

بخصوص شخصیت مکس تو این اپیسود و lis مانند نبود .

و پایانش یه جایی تو همون اپیسود اول میشد فهمید :D ولی حال داد در کل اما نه مثل 3 اپیسود قبل !

و اینکه بار احساسی بازی یهو خیلی رفت بالا :((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ندیدی:-"
Life Is Strange : Before the Storm
مگه میشه بزارم رو زمین بمونه وقتی انقدر این تاپیک خوش و خرم بود؟ :D

ولی این یک ماه خیلی شلوغه:| هیچوقت تابستون انقدر شلوغ نبوده:|
احتمالا فقط بتونم آنچارتد رو بگیرم ، Pyre و LIS میرن برای کمی بعدتر:( ( LIS در اسرع وقت:| )

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
مثل خیلی از دوستان چرا انقدر دیر با این بازی آشنا شدم من؟؟؟
لعنتی چی بود این بازی؟ واقعا با احساسات و روان آدم بازی میکنه از موسیقی های عالی بازی تا پایان های هر اپیزود که واقعا مو به تن آدم سیخ میشه^:)^
پایان بازی که هیچی نگم بهتره حرفای کلوئی اشک آدمو در میاره :sob:

• Like
Reactions: NaViiDii and Akiba

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سَلامَ عَلِیکُم...!:D
کلا بازی هایی که انجام دادم کال او دیوتی و بدلفیلد بوده و سری بازی های فیفا و pes!
فقط یدونه آلن اویک alan awake بود که اونم رو 360 یکمی بازی کردمش چون ترسناک بود و مام ازچیزای ترسناک بدمون میاد،دیگه دورشو خط کشیدیم!
دیگه یادم نمیاد بازی این سبکی حتی دو دقیقه بازی کرده باشم...
تو تاپیک امتیازای فیلم ها یه دوستی باترفلای افکت رو پیشنهاد کرده بود مام نشستیم دیدیم حسابی مخمون قلقلک داده شد،همونجام یه حرفی از life is strange دیدم ولی محل ندادم...
گذشت بعد یه مدت،دیدم رو آواتار چند تا از کاربرا عکس همین بازیه...باخودم گفتم حتما بازی خوبی بوده که همه پسند شده...سر فیفا 18 سیستمو یکمی آپدیت کردیم(در حد 500 تومن)
اینم دانلود کردیم ببینیم چی به چیه...
حال هوای بازی شبیه سریال 13reason why بود...بعضی وقتا فکر میکردم اینو از روی اون سریال ساختن!ماجرام شبیه فیلم باترفلای افکت بود...معلولیت و پشیمونی از تغییر دادن سرنوشت و اینا...شاید اگه اون فیلمرو نمیدیدم از اینکه کلویی رو ویلچر بود بیشتر شوکه میشدم ولی خب یجورایی اسپویل شده بود برام...انتهای بازی اونجایی که کلویی و مکس میخوان برن جای امن که مکس حالش بد میشه و میره تو هپروت،مخصوصا اون سالنی که هر دری باز میکنی دوباره برمیگردی تو همون سالن!!عالی بود،دیوانگی کامل!
و اتفاقای بعد اون که خیلی تحت تاثیر قرار داد مارو...
پایان مورد علاقم فدا کردن کلویی بود(خیلی پایان دراماتیک رو دوس دارم)مخصوصا اونجا که مکس پشت دیوار میشینه و هیچ کاری نمیکنه تا کلویی کشته بشه،اصن حس عجیبی بود!بغض سنگینی بود!
ناگفته نماند پایان دیگش یعنی فدا کردن شهر رو هم انجام دادم ولی زیاد دلچسب نبود!
یکی دیگه از اتفاقای جالب برام خودکشی کیت بود،ینی تو یه بازی هم شده مرگ و زندگی یکیرو میتونی با گفتن جمله درست تعیین کنی!
خودم که نتونستم نجاتش بدم،اصن شوکه شدم،دیگه نمیشد زمان رو هم برگردوند!
خیلی از تصمیمارو برخلاف میلم گرفتم چون فکر میکردم اگه اون کاررو بکنم همونجا میسوزم...
درکل با اینکه گرافیکش داغون بود(چهره ها شبیه فیفا 2000):|ولی فضاها و نورپردازی های خیلی خوبی داشت،مخصوصا روز بارونی خودکشی کیت یا غروب آفتاب تو ساحل...
بازی خوب و درگیر کننده ای بود.
تو توالت همیشه فکرم مشغول تئوری های محتمل بازی بود:D:D:D:D:D:D:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
@mahdi-xbox
در واقع باید بگی سریال رو از رو این بازی ساختن :D البته خود سریال از رو کتابش ساخته شده و اگه اشتباه نکم تمام سخصیتا از رو کتاب برداشته شدن در کل میخوام بگم که جفتشون روی ی موضع واحد تاکید داشتن مشکلات نوجوانان ! هر جفتشون هم به چیزی که میخواستن کم بیش رسیدن !
بیشدرامد بازی که همین چند وقت بیش قسمت اولش منتشر شد رو هم بیشهناد میکنم بگیری بازی کنی .....

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
اره واقعا حتی تعدادی سکانس و صحنه هاشونم بهم شبیه این بازی و سریال نمونه زمانی که clay تو سریال 13 هنزفری میزاره و موزیک گوش میده دقیقا مشابه شروع بازی نسخه قبلی life

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
منم تازه شروع کردم دوتا اپیسود رفتم و خوشحالم میبینم تو بازیسنتر هم خیلی طرفدار داره
دوستان آخر قسمت دوم خیییلی زورم گرف نتونسسم کیت رو نجات بدم ، راهی داره برگردم اون تیکه رو دوباره برم ؟ حوصلم نمیشه کل اپیسود رو از اول برم

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
منم تازه شروع کردم دوتا اپیسود رفتم و خوشحالم میبینم تو بازیسنتر هم خیلی طرفدار داره
دوستان آخر قسمت دوم خیییلی زورم گرف نتونسسم کیت رو نجات بدم ، راهی داره برگردم اون تیکه رو دوباره برم ؟ حوصلم نمیشه کل اپیسود رو از اول برم

فکر میکنم بشه از چپتر سلکت این کار رو انجام داد. اخر بازی چپتر سلکت باز هست ولی وسط بازی رو نمیدونم.
البته نظر شخصیم اینه که اتفاقی هست که افتاده بازی رو ادامه بدین. چون خودم توی بازی های اینچنینی سعی میکنم همون ران اول با اتفاق هایی که پیش میاد خط داستانی که به وجود اوردم رو ادامه بدم.

• Like
Reactions: Changed_Man 50

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
فن آرت :x:

View attachment 77784

پ.ن: تقریبا فقط یه ماه به عرضه مونده <:-P
هنوز کسی تاپیک جداگونه واسه Before The Storm نزده؟ یا من ندیدم؟! :D
داستان اون دختر گم شده و به قتل رسیده، ریچل امبر هست، باید جذاب باشه منتظرش هستم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
اول از همه عذرخواهی میکنم بابت اینکه تاپیک نسبتا قدیمی رو آپ میکنم ولی نمیشد باید میومدم حرفمو میزدم :D
تقریبا یک هفته پیش بازی رو گرفتم و اصلا یک درصد فکر نمیکردم خوشم بیاد چون تا حالا مثلش بازی نکرده بودم وکلا هیچ علاقه ایم نداشتم،سر چندتا چیز بازیو گرفتم یکی دیدن اون علامت پروانه بعد از انتخاب های تاثیر گذار که نمیدونم چرا منو به سمت بازی کشوند :D
ولی بعدش بعد ازینکه همون اپیزود اول رو پلی کردم و کلاس تموم شد از کلاس رفتیم بیرون و مکس هنذفری گذاشت فهمیدم این بازی قطعا جزو بهترین عناوینی میشه که بازی کردم.شخصیت های بازی به طرز عجیب و وحشتناکی قابل لمسن،بازی طوری پیش میره که خود بازیکن هم عاشق کلوئی میشه در طی انجام دادن بازی
من عاشق گشت و گذار تو همون محیط محدود بازی بودم،عکس گرفتنا فضولی کردن تو لپتاپ بقیه و...
و انتخابایی که انجام میشد و تاثیر گذاریشون
پایان هر اپیزود که فوق العاده بود... بعد از پایان اپیزود سه اصلا بدنم لمس شده بود تا اینکه کردیت تموم شه فقط زل زده بودم به صفحه
که بعدش امشب نشستم پای اپیزو چهار و پنج و تمومش کردم
به نظرم بهترین وقت برای بازی کردن این بازی هم دقیقا نصف شب هست،تو خلوت و سکوت که بشه کاملا با داستان ارتباط برقرار کرد
اصلا شخصیت پردازی بازی دیوانه وار بود خیلی قابل لمس بودن شخصیتا... و همینطور بگم که من خودم از بچگی خیلی دوست داشتم بتونم برم به گذشته و گذشته رو تغییر بدم و آینده رو ببینم... دیوانه وار برام خوب بود این بازی
من بازی قبلی این استودیو رو هم حدود چهار پنج سال پیش بازی کردم و اون بازی هم واقعا پر از صحنه های احساسی و ایده ها و نوآوری های ناب بود
پایانمم نجات دادن کلویی بود،صدبار دیگم بازی کنم همین پایانو میزنم و به نظرم اگر خودم تو واقعیت تو همچین شرایطی بیافتم هم همینکارو میکنم
اخر اپیزود ۴ هم فوق العاده بود واقعا خیلی خوشم اومد از اتفاقی که تو اون اپیزود افتاد.
حالا هم میخوام برم سراغ بیفور د استورم و بعدش کاپیتان اسپریت که این مسیر رستگاریمو کامل کنم :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
اول از همه عذرخواهی میکنم بابت اینکه تاپیک نسبتا قدیمی رو آپ میکنم ولی نمیشد باید میومدم حرفمو میزدم :D
تقریبا یک هفته پیش بازی رو گرفتم و اصلا یک درصد فکر نمیکردم خوشم بیاد چون تا حالا مثلش بازی نکرده بودم وکلا هیچ علاقه ایم نداشتم،سر چندتا چیز بازیو گرفتم یکی دیدن اون علامت پروانه بعد از انتخاب های تاثیر گذار که نمیدونم چرا منو به سمت بازی کشوند :D
ولی بعدش بعد ازینکه همون اپیزود اول رو پلی کردم و کلاس تموم شد از کلاس رفتیم بیرون و مکس هنذفری گذاشت فهمیدم این بازی قطعا جزو بهترین عناوینی میشه که بازی کردم.شخصیت های بازی به طرز عجیب و وحشتناکی قابل لمسن،بازی طوری پیش میره که خود بازیکن هم عاشق کلوئی میشه در طی انجام دادن بازی
من عاشق گشت و گذار تو همون محیط محدود بازی بودم،عکس گرفتنا فضولی کردن تو لپتاپ بقیه و...
و انتخابایی که انجام میشد و تاثیر گذاریشون
پایان هر اپیزود که فوق العاده بود... بعد از پایان اپیزود سه اصلا بدنم لمس شده بود تا اینکه کردیت تموم شه فقط زل زده بودم به صفحه
که بعدش امشب نشستم پای اپیزو چهار و پنج و تمومش کردم
به نظرم بهترین وقت برای بازی کردن این بازی هم دقیقا نصف شب هست،تو خلوت و سکوت که بشه کاملا با داستان ارتباط برقرار کرد
اصلا شخصیت پردازی بازی دیوانه وار بود خیلی قابل لمس بودن شخصیتا... و همینطور بگم که من خودم از بچگی خیلی دوست داشتم بتونم برم به گذشته و گذشته رو تغییر بدم و آینده رو ببینم... دیوانه وار برام خوب بود این بازی
من بازی قبلی این استودیو رو هم حدود چهار پنج سال پیش بازی کردم و اون بازی هم واقعا پر از صحنه های احساسی و ایده ها و نوآوری های ناب بود
پایانمم نجات دادن کلویی بود،صدبار دیگم بازی کنم همین پایانو میزنم و به نظرم اگر خودم تو واقعیت تو همچین شرایطی بیافتم هم همینکارو میکنم
اخر اپیزود ۴ هم فوق العاده بود واقعا خیلی خوشم اومد از اتفاقی که تو اون اپیزود افتاد.
حالا هم میخوام برم سراغ بیفور د استورم و بعدش کاپیتان اسپریت که این مسیر رستگاریمو کامل کنم :D

ازین سبک اگه خوشت اومد بازیهای تل تیل هم تجربه کن ، سیزن اول واکینگ دد ، وولف امانگ اس ، بوردرلندز و ... اینا شاهکارن واقعا حتی برا من جایگاه خیلی بالاتری داشتن نسبت به LiS .
شخصیت پردازی بازی های تل تیل مو لا درزشون نمیره ، من زندگی کردم با Wolf among us ...

• Like
Reactions: Max Payne Pay

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر