Middle-Earth: Shadow of War | PC

Shadow.of_.murdur.www_.download.ir_.cover_.jpg

Publisher: Warner Bros
Developer: Monolith Productions
تاریخ انتشار: 3 شهریور 96
Engine: LithTech

Genre: Action, RPG

ساخته شده توسط استدیوی Monolith Productions، عنوان Middle-earth: Shadow of War دنباله‌ای برای ‌Middle-earth: Shadow of Mordor بوده که طی آن در یک داستان کاملا جدید که شاهد بازگشت Talion و Celebrimor خواهد بود، باید به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده و ارتشی ساخته تا تمام موردور را بر علیه ارباب تاریکی سائرون، متحد کنیم.

در Middle-earth: Shadow of War، بازیکنان از یک حلقه قدرت جدید استفاده کرده و در نبردی غول‌آسا برای سرزمین میانه، با مرگبارترین دشمنان از جمله سائرون و Nazgul‌های او روبرو می‌شوند. این اکشن ماجراجویی دنیای باز، به لطف سیستم تحسین شده و گسترش یافته Nemesis، زنده شده است. سیستم قدرتمند شخصیت‌ دهی به دشمنان در نسخه اول، حال در تمام دنیای بازی تاثیر گذاشته، جایی که تمامی محیط و شخصیت‌ها توسط انتخابات و اعمال بازیکن شکل گرفته و به وجود آورنده دنیای شخصی در هر بار بازی کردن خواهد بود.
سیستم نو‌آورانه Nemesis با به وجود آوردن دشمنانی که روبرویی‌هایشان با شما در طول بازی را به یاد می‌آورند و دارای شخصیت، قدرت و نقاط ضعف خود هستند، داستان‌های شخصی خاصی برای شما می‌سازد. Middle-earth: Shadow of War با معرفی دنبال‌کننده‌ها (Followers) که داستان‌های از وفاداری، خیانت و انتقام به وجود می‌آورند، این سیستم را گسترش می‌دهد. سیستم Nemesis همچنین در تمام دنیای بازی گسترش یافته تا با استفاده از دژهای Nemesis که به بازیکنان اجازه داده تا از استراتژی‌های متفاوتی برای تسخیر این سنگر‌ها استفاده کنند، و به واسطه ارتش شخصی خود از Orcها، دنیای شخصی خودشان را بسازند.

عنوان Middle-earth: Shadow of War دنبال کننده داستان اصلی Middle-earth: Shadow of Mordor، خواهد بود. بازیکنان در دنیای غنی، شخصی و بزرگتر، مملو از دشمنان و قهرمانان حماسی، مکان‌های به یادماندنی، دشمنان تازه، حتی شخصیت‌‌‌های جدید بیشتر (برای هر دشمن) و داستان‌های ناگفته، غرق خواهند شد.
  • Processor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz​
  • Memory: 8 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 670 | Radeon HD 7950​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​
سیستم پیشنهادی:
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz​
  • Memory: 16 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 970 or GeForce 1060 | Radeon R9 290X or Radeon RX 480​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
3d904560d0eb60bd15bc422536fa4138.png

پ.ن: منتقد IGN هستن که خبر 98 گیگ بودن رو تایید کردن. دیگه واقعا نمیدونم جریانش چیه و جرا شما 65 گیگ پریلود دارید. در ضمن 60.9 گیگ از دانلود این آقا مونده و 18 دقیقه دیگه هم تموم میشه. اینترنت اش تو حلقم :o

پ.ن 2: بازی تایید شده که Denuvo داره
st5y_untitled.png

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
گفتم واقعا نمیدونم جریانش چیه. امیدوارم به همین 65 گیگ ختم بشه و بیشتر نشه.
شاید برای پری لود تصمیم گرفتن ویدیوهای 4K رو حذف بکنن و به عنوان پک جدا برای دانلود برازن و بهمین خاطر حجم اومده پایین. مثل کاذی که مثلا Bethesda با Fallout 4 کرد. الان حجم فال اوت با تکسچر پگ 2 برابر میشه مبره بالای 100 گیگ. شاید برای اینم همچین کاری کردن.

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
سایت vg247 هم گفته حجم بازی ۹۸ گیگ هست. زودتر هم به بازی دسترسی داشتن و یه راهنمایی کوتاه هم در مورد اسکیل های بازی داده. واقعا نمیدونم جریان چیه. بعید میدونم تکسچر یا ویدیوهای 4k رو برای بقیه حذف کرده باشن و به این ها داده باشن. شاید پریلود موقع باز شدن بشه ۹۸ گیگ. کسی میدونه که تا حالا شده توی استیم موقع انلاک بازی مجبور بشید حجم قابل توجهی رو دانلود کنید؟ شخصا یه بار Hitman بود که موقع انلاک مجبورم کرد ۳ گیگ دانلود کنم ولی ۳۰ گیگ رو بعید میدونم.
Middle-earth: Shadow of War is a 97.7GB download on PC

• Like
Reactions: SaeedKING

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
سایت vg247 هم گفته حجم بازی ۹۸ گیگ هست. زودتر هم به بازی دسترسی داشتن و یه راهنمایی کوتاه هم در مورد اسکیل های بازی داده. واقعا نمیدونم جریان چیه. بعید میدونم تکسچر یا ویدیوهای 4k رو برای بقیه حذف کرده باشن و به این ها داده باشن. شاید پریلود موقع باز شدن بشه ۹۸ گیگ. کسی میدونه که تا حالا شده توی استیم موقع انلاک بازی مجبور بشید حجم قابل توجهی رو دانلود کنید؟ شخصا یه بار Hitman بود که موقع انلاک مجبورم کرد ۳ گیگ دانلود کنم ولی ۳۰ گیگ رو بعید میدونم.
Middle-earth: Shadow of War is a 97.7GB download on PC
تو استیم کامیونیتی هم همه 65 گیگ پریلود کردن؛ هیچ دلیل منطقی نداره موقع عرضه بخوان 30 گیگ اضافه کنن. یعنی هیچجوره با عقل نمیخوره. فردا همین موقع حدودا بازی آنلاک میشه و معلوم میشه قضیه حجم این بازی چیه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
تو استیم کامیونیتی هم همه 65 گیگ پریلود کردن؛ هیچ دلیل منطقی نداره موقع عرضه بخوان 30 گیگ اضافه کنن. یعنی هیچجوره با عقل نمیخوره. فردا همین موقع حدودا بازی آنلاک میشه و معلوم میشه قضیه حجم این بازی چیه.
gk6x_dsa.png

همون قضیه جدا کردن ویدیوهای 4K و تکسچر پک پس درست از آب در اومد. بازی بدونشون 69 گیگه و با این پکها میشه 98 گیگ. تو استیم اضافه شده برای دانلود اختیاری.

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان من یک مشکلی دارم، من نسخه gold edition رو گرفتم، ولی تو صفحه مربوط به بازی میرم (در steam store) برام نزده که expansion pass رو داری، مگه expansion pass تو gold edition نیست؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
gk6x_dsa.png

همون قضیه جدا کردن ویدیوهای 4K و تکسچر پک پس درست از آب در اومد. بازی بدونشون 69 گیگه و با این پکها میشه 98 گیگ. تو استیم اضافه شده برای دانلود اختیاری.
گفتم بعید میدونم ۳۰ گیگ دانلود کنه. البته قبلن هم گفتم، فکر میکردم موقع انلاک فایلهای بازی ۹۸ گیگ بشن ولی شک داشتم که استیم بتونه ۳۰ گیگ رو فشرده کنه.با این حساب برای من بازم حجمش خیلی زیاد میشه چون High texture pack رو میخوام. حجم تکسچر ها ۱۱ گیگ و حجم فیلم های 4k هم ۲۲ گیگ هست.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
گفتم بعید میدونم ۳۰ گیگ دانلود کنه. البته قبلن هم گفتم، فکر میکردم موقع انلاک فایلهای بازی ۹۸ گیگ بشن ولی شک داشتم که استیم بتونه ۳۰ گیگ رو فشرده کنه.با این حساب برای من بازم حجمش خیلی زیاد میشه چون High texture pack رو میخوام. حجم تکسچر ها ۱۱ گیگ و حجم فیلم های 4k هم ۲۲ گیگ هست.
مگه ۴K دارید ؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
مگه ۴K دارید ؟
مگه گفتم فیلم های 4k رو میخوام که ازم در موردش میپرسید؟ گفتم فقط High texture pack رو میخوام که حجمش ۱۱ گیگ هست. یعنی ۷۶ گیگ باید دانلود کنم. عکس های با و بدون این پک توی رزولیشن 1080P گذاشتن و به نظرم تکسچرها بهتر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر