Middle-Earth: Shadow of War | PC

Shadow.of_.murdur.www_.download.ir_.cover_.jpg

Publisher: Warner Bros
Developer: Monolith Productions
تاریخ انتشار: 3 شهریور 96
Engine: LithTech

Genre: Action, RPG

ساخته شده توسط استدیوی Monolith Productions، عنوان Middle-earth: Shadow of War دنباله‌ای برای ‌Middle-earth: Shadow of Mordor بوده که طی آن در یک داستان کاملا جدید که شاهد بازگشت Talion و Celebrimor خواهد بود، باید به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده و ارتشی ساخته تا تمام موردور را بر علیه ارباب تاریکی سائرون، متحد کنیم.

در Middle-earth: Shadow of War، بازیکنان از یک حلقه قدرت جدید استفاده کرده و در نبردی غول‌آسا برای سرزمین میانه، با مرگبارترین دشمنان از جمله سائرون و Nazgul‌های او روبرو می‌شوند. این اکشن ماجراجویی دنیای باز، به لطف سیستم تحسین شده و گسترش یافته Nemesis، زنده شده است. سیستم قدرتمند شخصیت‌ دهی به دشمنان در نسخه اول، حال در تمام دنیای بازی تاثیر گذاشته، جایی که تمامی محیط و شخصیت‌ها توسط انتخابات و اعمال بازیکن شکل گرفته و به وجود آورنده دنیای شخصی در هر بار بازی کردن خواهد بود.
سیستم نو‌آورانه Nemesis با به وجود آوردن دشمنانی که روبرویی‌هایشان با شما در طول بازی را به یاد می‌آورند و دارای شخصیت، قدرت و نقاط ضعف خود هستند، داستان‌های شخصی خاصی برای شما می‌سازد. Middle-earth: Shadow of War با معرفی دنبال‌کننده‌ها (Followers) که داستان‌های از وفاداری، خیانت و انتقام به وجود می‌آورند، این سیستم را گسترش می‌دهد. سیستم Nemesis همچنین در تمام دنیای بازی گسترش یافته تا با استفاده از دژهای Nemesis که به بازیکنان اجازه داده تا از استراتژی‌های متفاوتی برای تسخیر این سنگر‌ها استفاده کنند، و به واسطه ارتش شخصی خود از Orcها، دنیای شخصی خودشان را بسازند.

عنوان Middle-earth: Shadow of War دنبال کننده داستان اصلی Middle-earth: Shadow of Mordor، خواهد بود. بازیکنان در دنیای غنی، شخصی و بزرگتر، مملو از دشمنان و قهرمانان حماسی، مکان‌های به یادماندنی، دشمنان تازه، حتی شخصیت‌‌‌های جدید بیشتر (برای هر دشمن) و داستان‌های ناگفته، غرق خواهند شد.
  • Processor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz​
  • Memory: 8 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 670 | Radeon HD 7950​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​
سیستم پیشنهادی:
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz​
  • Memory: 16 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 970 or GeForce 1060 | Radeon R9 290X or Radeon RX 480​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​

آخرین ویرایش:

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
تریلر جدید اومده برا بازی...به نظرم مثل نسخه اول بازی موفقی از آب درمیاد...فقط داستانش رو امیدوارم خوب دربیارن

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
تریلر جدید اومده برا بازی...به نظرم مثل نسخه اول بازی موفقی از آب درمیاد...فقط داستانش رو امیدوارم خوب دربیارن
به نظر خیلی قوی تر از نسخه اول میاد
نسخه اول هم خیلی خوش ساخت بود و خوب بود ولی نواقصی داشت از جمله خالی بودن بازی و پر شدنش با محتوا و ماموریت های تکراری
به نظر میاد تو نسخه بعدی بازی متنوع تر شده باشه.
داستان هم که ادعا می کنن کاملا پویا شده نسبت به تصمیم ها و رفتار های بازی کننده و المان های rpg تو بازی عمیق تر شدن.
سال 2017 در مجموع تا این جا سال خوبی نبوده به خصوص برای pc. در ادامه سال هم من که فقط به همین بازی و destiny 2 امیدوارم.

• Like
Reactions: a2010

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
حقیقتا بعد دیدن تریلر گیمزکام چشم امیدم بیشتر شد به این بازی<):)
یه آنتاگونیست خفن و اژدها سواری:D و همچنین مراحل جنگلی..
واقعا عالیه:-bd

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من بازی رو گذاشتم پری لود وخبری از 98 گیگ نیست. 69 گیگ فضا روی دیسک میخواد و 65 گیگ حجم دانلودیه.
من که اوریج باز نیستم ولی تا اون جا که تجربه داشتم بازی های استیم آنلاک می شن حجمشون زیاد می شه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من که اوریج باز نیستم ولی تا اون جا که تجربه داشتم بازی های استیم آنلاک می شن حجمشون زیاد می شه.
حجم روی دیسکی که گفتم 69 گیگه همون حجم نهایی بازیه. اون حجمی که زیاد میشه همون 65 گیگه هست که روز عرضه آنپک میشه و میشه 69 گیگ.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من بازی رو گذاشتم پری لود وخبری از 98 گیگ نیست. 69 گیگ فضا روی دیسک میخواد و 65 گیگ حجم دانلودیه.
3d904560d0eb60bd15bc422536fa4138.png

پ.ن: منتقد IGN هستن که خبر 98 گیگ بودن رو تایید کردن. دیگه واقعا نمیدونم جریانش چیه و جرا شما 65 گیگ پریلود دارید. در ضمن 60.9 گیگ از دانلود این آقا مونده و 18 دقیقه دیگه هم تموم میشه. اینترنت اش تو حلقم :o

پ.ن 2: بازی تایید شده که Denuvo داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر