Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان عزیز این بازی هنوزم ارزش دانلود و بازی کردن داره ؟؟
البته بگم هنوزبازی Forza Horizon 3 تموم نکردم . اینو شروع کنم زده نمیشم ؟؟
من حدود چند روز هست که بازی رو تو تخفیف خریدم
باید بگم برای یه ریسینگ آرکید خوب هست
دنیای بازی فقط شب هست و هیچ تنوع محیطی نیست تو بازی
ولی همین آنلاین بودن باعث شده بازی حس زنده بودن داشته باشه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
آقا من گرفتم بازیو اوایل هم پشیمون شده بودم ولی وقتی رفتم تو نخش....کفم برید... :-bd

خیلی خوبه بازی....مخصوصا تیونینگ و مراحلی که بالاتر باز میشه خیلی خوبن...بعضیاش واقعا آدمو به چالش میکشه...یه جوریه که بعضی بخش هاش رو باید با ماشین مخصوصش بری.... B-)

خلاصه هرکی شک داره که بازیو بخره ...حتما بگیره بازیو...من حساب کردم تقریبا به اندازه فوتبال آنلاین نت مصرف میکنه... :-B

لگ و این چیزا هم من ندیدم...فقط یکی دوباری نتم قطع شد که اونم قطع شد ولی بعدش که وصل شد دوباره رفتم و بازی کردم.... :)

میری یک ساعت بازی کنی...راحت 3-4 ساعت بازی میکنی.... :-bd:D

• Like
Reactions: guppy

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
پس چرا میگن فقط یه اتصال به سرور میخواد دیتایی رد و بدل نمیکنه؟
یعنی حتی اگه خودت تنها هم بازی کنی نه با کس دیگه ای بازم کم میکنه؟
رفیق ۱۰۰ مگ واقعا چیزی نیستا :D دنیا دنیای اینترنت نباید تعجبی کرد حتی اگه در آینده ای نزدیک همه چی دیجیتال و سرور های ابری بیان

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
پس چرا میگن فقط یه اتصال به سرور میخواد دیتایی رد و بدل نمیکنه؟
یعنی حتی اگه خودت تنها هم بازی کنی نه با کس دیگه ای بازم کم میکنه؟
نگاه کن بازی یه تنظیمات داره که میتونی تعیین کنی تو مپ بازی هیچ پلیری نباشه به طوری که نه تو جوین کسی شی نه کسی جوینت شه اینطوری میتونی حجم دانلودی رو حتی کمتر از 50 مگ کنی

• Like
Reactions: Blood Brothers

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان من چند ماهی بازی نکردم الان که دوباره میخوام بازی رو اجرا کنم بازی اصلا اجرا نمیشه از توی Origin ... مشکل از کجا میتونه باشه ؟ از Verify هم استفاده کردم مشکلی نبود ... با فــیلتر شکن و بدون اون هم تست کردم فرقی نکرد...

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من چند ماهی بازی نکردم الان که دوباره میخوام بازی رو اجرا کنم بازی اصلا اجرا نمیشه از توی Origin ... مشکل از کجا میتونه باشه ؟ از Verify هم استفاده کردم مشکلی نبود ... با فــیلتر شکن و بدون اون هم تست کردم فرقی نکرد...

چه پیامی میده ؟؟

دوستان یکی از تروفی های به اسم Beyond Extreme هست که گفته Tune a car to max drift or grip settings ....اینو چطوری باید بگیرم ؟؟

توی گاراژ قسمت کاستوم میرم و اونجا همه گزینه ها رو میکشم چپ و راست که ماشین کامل بشه drift یا grip ...ولی وقتی تنظیمات رو سوی میکنم تروفی رو بهم نمیده...کسی میده چطور میشه این تروفی رو گرفت ؟

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
چه پیامی میده ؟؟

دوستان یکی از تروفی های به اسم Beyond Extreme هست که گفته Tune a car to max drift or grip settings ....اینو چطوری باید بگیرم ؟؟

توی گاراژ قسمت کاستوم میرم و اونجا همه گزینه ها رو میکشم چپ و راست که ماشین کامل بشه drift یا grip ...ولی وقتی تنظیمات رو سوی میکنم تروفی رو بهم نمیده...کسی میده چطور میشه این تروفی رو گرفت ؟
یا ماشینت کامل تیون نیست
یا به بدشانسی که من داشتم دچار شدی که مجبور شدم به خاطرش کل بازیو ریست کنم ! باگ!
راستی فکر کنم باهاش باید یه دور بری بیرون گاراژ ( اگه اشتباه نکنم)

• Like
Reactions: 947947

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یا ماشینت کامل تیون نیست
یا به بدشانسی که من داشتم دچار شدی که مجبور شدم به خاطرش کل بازیو ریست کنم ! باگ!
راستی فکر کنم باهاش باید یه دور بری بیرون گاراژ ( اگه اشتباه نکنم)

تروفی رو گرفتم...مشکل اینجا بود که یه ماشینی که تا آخر آپگرید شده همه قطعاتش رو باید میاوردم و اینکه توی قسمت تایر اون تایری که مخصوص دریفت هست رو باید مینداختم رو ماشین که توی تنظیمات بتونم ماشین رو تا آخرین درجه دریف ببرمش...

یه تروفی دیگه هست به اسم Iconoclast که توضیحاتش نوشته Win events driving Ken's and Morohoshi's cars ....گفته یه مسابقه رو با ماشین ken و دوباره با ماشین Morohoshi انجام بده و برنده شو... من بخش داستانی رو تمام کردم و الان درگیر بخش پرستیژ و اون مراحلی که توی اپلیکیشن جدید که به موبایلش اضافه شده میرم...

این ماشین Morohoshi رو کی بهم میده ؟؟

الان گاراژ پر هست...بخاط اینکه پر هست بهم ندادتش ؟؟

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
تروفی رو گرفتم...مشکل اینجا بود که یه ماشینی که تا آخر آپگرید شده همه قطعاتش رو باید میاوردم و اینکه توی قسمت تایر اون تایری که مخصوص دریفت هست رو باید مینداختم رو ماشین که توی تنظیمات بتونم ماشین رو تا آخرین درجه دریف ببرمش...

یه تروفی دیگه هست به اسم Iconoclast که توضیحاتش نوشته Win events driving Ken's and Morohoshi's cars ....گفته یه مسابقه رو با ماشین ken و دوباره با ماشین Morohoshi انجام بده و برنده شو... من بخش داستانی رو تمام کردم و الان درگیر بخش پرستیژ و اون مراحلی که توی اپلیکیشن جدید که به موبایلش اضافه شده میرم...

این ماشین Morohoshi رو کی بهم میده ؟؟

الان گاراژ پر هست...بخاط اینکه پر هست بهم ندادتش ؟؟

خوب پس حله!
بخش Outlaw رو که تموم کنی ماشین Morohushi رو میده.
پرستیژم خیلی وقت گیره چیزی هم نمیده... نمصرفه بری سراغش. خودم تقریبا نصف ایونتا (همه دریفتا و چند تا ریسا) رو گلد کردم مرحله آخرم سیلور رفتم ولی خوب چون وقت گیره اصلاً حالش نیس برم سراغش بقیه هم گلد کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر