PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
سلام دوستان چجوری میشه لول اسلحه را بالای 150 کرد تو نت بالای 350 هم دیدم من الان تو new game + بالای 150+5 ندیدم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند با سپاس

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این بازی نسخه گوتی یا کونپلت ادیشن داره ؟ اگر کارکرده از دیوار بخرم بعد سیزن پس بگیرم به صرفه تر نیست ؟
چند روز پیش نسخه Complete Edition براش تایید شد!(GOTY که...هنوز یک سال از انتشارش نگذشته و به فصل GOTY نرسیده:-")
البته فعلا برای ژاپن فقط معرفی شده و تاریخ خورده(7نوامبر دیجیتالی و 7دسامبر فیزیکی) ، اما به هر خال برای غرب هم میاد:-"

احتمالا دست دوم بخرید و بعد سیزن پس ارزون تر پاتون در میاد! چون معمولا GOTY Edition و این چیزا همون 60$ عرضه میشن...حساب کن ببین کدوم بهتر برات در میاد
DLCهاشم الان کامل اومده!

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
چند روز پیش نسخه Complete Edition براش تایید شد!(GOTY که...هنوز یک سال از انتشارش نگذشته و به فصل GOTY نرسیده:-")
البته فعلا برای ژاپن فقط معرفی شده و تاریخ خورده(7نوامبر دیجیتالی و 7دسامبر فیزیکی) ، اما به هر خال برای غرب هم میاد:-"

احتمالا دست دوم بخرید و بعد سیزن پس ارزون تر پاتون در میاد! چون معمولا GOTY Edition و این چیزا همون 60$ عرضه میشن...حساب کن ببین کدوم بهتر برات در میاد
DLCهاشم الان کامل اومده!
ممنون قیمت سیزون پسش چنده ؟

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
سلام دوستان چجوری میشه لول اسلحه را بالای 150 کرد تو نت بالای 350 هم دیدم من الان تو new game + بالای 150+5 ندیدم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند با سپاس
امروز کلی در مورد این قضیه که واسه خودمم سوال بود تو نت سرچ کردم ظاهرا تا قبل از اپدیت 1.4 مکس لول سلاحهای بازی تا 320 بود اونم از طریق Forge به دست میومد رنگشون هم نارنجی بود که بالاتر از سبز ( Divine ) بودن بعد از اون این عدد به 160 رسید و به دست اوردن اون از طریق Froging بسیار سخت شده . خودم بالای 500 بار امتحان کردم ولی سلاحی با لول 160 واسم ساخته نشد . درحالت عادی سلاحها و تجیهزات تا لول 10+ 150 لول اپ میشن

اگه دوستان کسی اطلاعات تکمیلی در این زمینه داره راهنمایی کنه لطفا .

• Like
Reactions: farzad_angel

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
دی ال سی های بازی را گرفتم خوبه و طولانی دو تا سلاح جدید چند تا لباس باحال هم اضافه میشه 3 تا منطقه هم هستش واسه اولین تجربه دی ال سی کلی حال کردم البته سیزن پسش را گرفتم 24 دلار

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
امروز کلی در مورد این قضیه که واسه خودمم سوال بود تو نت سرچ کردم ظاهرا تا قبل از اپدیت 1.4 مکس لول سلاحهای بازی تا 320 بود اونم از طریق Forge به دست میومد رنگشون هم نارنجی بود که بالاتر از سبز ( Divine ) بودن بعد از اون این عدد به 160 رسید و به دست اوردن اون از طریق Froging بسیار سخت شده . خودم بالای 500 بار امتحان کردم ولی سلاحی با لول 160 واسم ساخته نشد . درحالت عادی سلاحها و تجیهزات تا لول 10+ 150 لول اپ میشن

اگه دوستان کسی اطلاعات تکمیلی در این زمینه داره راهنمایی کنه لطفا .
سلام مرسی از پاسخگویی ولی این ویدیو پچ جدید هست و اسلحه 250 داره فکر کنم رو new ++ بیان شما الان رو چه درجه سختی هستید

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
واسه اسلحه 160 هم رو یک اسلحه انقدر فرج کن یکیش میشه 160 بعد سول مچ کن رو سلاح مورد نظر یکی با 10 تا شد یکی 85 بار اینکار را کرده بود شده بود دیر و زود داره سوخت وسوز نداره (البته من بیش از صد بار امتحان کردم هنوز نشده اشتباه من را نکن یک بک اپ از سیوت بگیر چون من متریال تموم کردم)

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
واسه اسلحه 160 هم رو یک اسلحه انقدر فرج کن یکیش میشه 160 بعد سول مچ کن رو سلاح مورد نظر یکی با 10 تا شد یکی 85 بار اینکار را کرده بود شده بود دیر و زود داره سوخت وسوز نداره (البته من بیش از صد بار امتحان کردم هنوز نشده اشتباه من را نکن یک بک اپ از سیوت بگیر چون من متریال تموم کردم)
من این کارو کردم شاید پونصد بار نشد که نشد. البته سیو گرفته بودم.
امروز وقتی وارد NG++ شدم متوجه شدم رنج لول اسلحه ها از 150 به 160 تا 174 ابدیت شد.

اما یه مشکلی که این بازی داره عدم بالانس بازی هستش. توی ng+ در بهترین حالت بیشتر از دو تا سه لول نمیتونی بالا بری ولی از یه مرحله به مرحله دیگه حداقل 15 لول بالاتر میره. رد کردن مراحل واقعا سخت شده.

Sent from my C6603 using Tapatalk

• Like
Reactions: farzad_angel

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
من این کارو کردم شاید پونصد بار نشد که نشد. البته سیو گرفته بودم.
امروز وقتی وارد NG++ شدم متوجه شدم رنج لول اسلحه ها از 150 به 160 تا 174 ابدیت شد.

اما یه مشکلی که این بازی داره عدم بالانس بازی هستش. توی ng+ در بهترین حالت بیشتر از دو تا سه لول نمیتونی بالا بری ولی از یه مرحله به مرحله دیگه حداقل 15 لول بالاتر میره. رد کردن مراحل واقعا سخت شده.

تو ng++ الان لولتون چند هستش

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
به زور فارمینگ توی NG++ اونم با کلی سختی تازه شدم 225. اما مراحلش همه لولاشون از 410 به بالان

همه مراحل ng+ را با این لول تونستی بری ؟ اگر اره ایول داری منم 233 هستم ولی زیر 300 جرعت بالاتر رفتن را ندارم تو مرحله ای که باید چند نفر را پشت سر هم بزنی کلی لول میره بالا ولی تو ng+ خوب خیلی سخته

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
همه مراحل ng+ را با این لول تونستی بری ؟ اگر اره ایول داری منم 233 هستم ولی زیر 300 جرعت بالاتر رفتن را ندارم تو مرحله ای که باید چند نفر را پشت سر هم بزنی کلی لول میره بالا ولی تو ng+ خوب خیلی سخته
از لول 130 تا 205 توی ng+ بودم توی ng++ هم چند تا مرحله رو با این لول تموم کردم. شما مرحله Queen Eyes رو که بری NG++ واست باز میشه. نیازی نیست همه مراحل رو بری. منم فعلا دنبال magatma نارنجی رنگ لول بالا میگردم واسه فارم خیلی آیتم خوبیه.
این سیستم بازی هم خیلی آزار دهنده شده. تو یه ویدیو از یوتیوپ دیدم طرف توی مرحله ای که غول آخر بازی هست با یه دور 109 میلیون امریتا جمع کرد لولش 740 بود. جالب اینکه توی لول 740 مقدار امریتایی که واسه لول اپ میخواست 10 میلیون بود. الان من تو لول 225 واسه هر لول اپ باید حدود 9 میلیون داشته باشم. احتمالا همه اینها به پچ های بازی مربوط میشه. تو هر پچی که میدن بالانس بازی به جای بهتر شدن بدتر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر