Nioh: Complete Edition برای PC تایید شد + جزئیات و سیستم مورد نیاز

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
27291150695752542223_Nioh_2017_10-02-17_001.jpg

نقش آفرینی تحسین شده استودیو بازی سازی KOEI Tecmo که تا پیش از این بعنوان یک انحصاری PS4 شناخته می شد، امروز برای پلتفرم PC نیز تایید شد. پک کامل این بازی تحت عنوان Nioh: Complete Edition حاوی تمامی محتویات اضافی و بسته های الحاقی در تاریخ 7 نوامبر از طریق Steam بر روی PC عرضه خواهد شد.

صحبت های کارگردان بازی آقای Fumihiko Yasuda در مورد تایید نسخه Team NINJA" :PC به این موضوع که گیمرهای زیادی مشتاق تجربه Nioh بر روی PC هستند کاملا آگاه بوده است. حال خوشحالم که اعلام کنم این عنوان خواستنی سرانجام تحت عنوان Nioh: Complete Edition در اختیار طرفداران ثابت قدم پلتفرم PC قرار خواهد گرفت! امیدوارم همه شما از این درام به یاد ماندنی لذت کافی را برده و در مبارزات Yokai این تجربه اکشن عمیقا به چالش کشیده شوید."

Nioh بر روی PC تنها به صورت دیجیتالی عرضه می شود. نسخه نهایی این عنوان دو حالت بازی را پیش روی بازیکنان قرار می دهد. اولین حالت Action Mode که بازیکنان می توانند با 60 فریم ثابت به تجربه بازی بپردازند و حالت دیگر Movie Mode نام دارد که گزینه ای سینمایی است که رزولوشن تصویر را به 4K ارتقا می دهد. این گزینه ها دنیای تاریک و زیبای Nioh را زنده تر از همیشه برای بازیکنان عرضه خواهند کرد.

در ادامه با جزئیات سیستم مورد نیاز این بازی بر روی PC همراه باشید:

MINIMUM:
    • OS: Windows® 10 64bit, Windows® 8.1 64bit, Windows® 7 64bit
    • Processor: Intel® Core™ i5 3550 or over
    • Memory: 6 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 VRAM 3GB or over?AMD Radeon™ R9 280 VRAM 3GB or over
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 100 GB available space
    • Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played
RECOMMENDED:
    • OS: Windows® 10 64bit, Windows® 8.1 64bit, Windows® 7 64bit
    • Processor: Intel® Core™ i7 4770K or over
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 VRAM 6GB or over?AMD Radeon™ R9 380X VRAM 4GB or over
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 100 GB available space
    • Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played
Nioh: Complete Edition is coming to the PC on November 7th, official PC requirements | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
تقریبا همه JRPG ها واسه PC دارن میان، اما همچنان Atlus انگار PC پول باباشو خورده:| هر چند P5 رو تا سال دیگه می شه با شبیه ساز راحت بازی کرد(همین الان هم با CPU خیلی خوب نسبتا راحته البته) ولی نسخه رسمی چیز دیگست هر کاری کنی:D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
تقریبا همه JRPG ها واسه PC دارن میان، اما همچنان Atlus انگار PC پول باباشو خورده:| هر چند P5 رو تا سال دیگه می شه با شبیه ساز راحت بازی کرد(همین الان هم با CPU خیلی خوب نسبتا راحته البته) ولی نسخه رسمی چیز دیگست هر کاری کنی:D
Persona 5 PC Fan Project Shut Down By Atlus

• Like
Reactions: raya2

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
Nope. در جریان کامل قضیه هستم، از لحاظ قانونی هیچ کاری با هیچ شبیه سازی هیچ کسی نمی تونه انجام بده، اما اینا رفتن به Patreon که تیم ازش Donation می گیره شکایت کردن که اینا رو حذف کن از اسم بازی ما استفاده می کنن واسه تبلیغ. تیم RPCS3 هم تک تک چیزایی که تو سایتش در مورد پرسونا 5 نوشت رو حذف کرد و به قولی از پست هاش کلمه ممنوعه رو پاک کرد. الانم همه چی به خوبی و خوشی ادامه داره و نه آتلوس و نه سونی هیچ غلطی نمی تونن کنن>:D<

• Like
Reactions: MK_COD

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
اول اینکه مبارکه pc بازها
خب بازی یه جورایی تو سبک بازیهای دارک سولز و بلودبورن هستش
منتهی فکر میکنم اون تیرگی و تم دارک و جو سنگینی و بخصوص سختیه عناوین ذکر شده توی nioh وجود ندارد
داستان+گرافیک هنری+صداگذاری+سلاح ها+طراحی محیط و شخصیت ها+باس فایت ها+نبود افت فریم و از همه مهم تر گیم پلی کاملا قابل قبوله و کافیه خودتون رو با بازی مچ کنید اونوقت متوجه گذر زمان نمیشید:D
توی همچین سبک بازی هایی شما باید به درستی و طبق شیوه ی مبارزه کردنتون روی یه سری موارد از جمله استامینا ؛ Strength ؛ Skill ؛ گاردین و ... کار کنید(اپگرید کنید)تا در ادامه ی بازی به مشکل بر نخورید
بازی یه سری ویژگی های نینجایی و سامورایی دیگه داره که کم کم میتونید فعالشون کنید از شوریکن و...برای نینجاها بگیر تا نینجوتسو یا همون جادو
کلا اونایی که عشق به روز رسانی و اپگرید هستن و یا اونایی که عاشق فارم کردن هستن خیلی درگیرش میشن:D
یاعلی

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
تصاویرشو دیدم بنظر بازی خوبی میاد
دوستان ps4 باز لطفا بیان بگن چجوریه؟
دوستمون بالا به صورت خلاصه توضیح داد ولی اگه بخوام خلاصه تر بگم : شاهکار و تمام!!! (البته اگه ازین سبک خوشتون بیاد!)
من تا نصفه هاش رفتم ولی فرصت نشد و بازیو فروختم الان خوشحال شدم که با دی ال سی ها میشه رو PC تجربش کرد

• Like
Reactions: hitman68

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
بعضی بازیا هستن که روحیتو عوض میکننو حال عجیبی دارن ، مثالی نمیشه براشون آورد ، البته من روحیم همیشه خوبه :D ، P5 از اون بازیاس که وقتی به آخرش میرسی معنی دوستیو داشتن زندگی ای که تا آخر بخاطرش جنگیدی ، تمامو کمال به ارزشش پی میبری ، اشک منو که آخر در آورد ، نمیگم کی :D ، از اون دس بازیاس که پول رو برای چیزی فراتر از یک بازی داری میدی ، میدونستم شاهکاره استیل بوکشو گرفتم D1 بدون اینکه نسخه های قبلیشو بازی کنم ، ریجن ۱ استیل بوکش خیلی کمیاب بود با یه بدبختی خریدمش .
بخرین نه بخاطر حمایتو این حرفا ، فقط بخاطر اینکه ارزش پایرتو شبیه سازو نداره

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی خوبیه . من تمومش کردم . بخش داستانیش واقعا طولانیه و دست کم 70 ساعته! . باس فایت های نفس گیری داره . محیط سازی خوبی در ژاپن داره . و خوبی این ریلیز اینه که DLC هایی که من نرفتم رو شامل میشه و خوووووبه . میزنیمش بر بدن باز.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
برای کسایی که میخوان تجربه نزدیک Onimusha و درجه سختی سری سولز و بلادبورن رو داشته باشن بازی عالی هست. اگر دنبال محیط‌های مشابه سولز و بلاد هستید nioh تو این مورد هیچ شباهتی به این دوبازی نداره، درسته تم بازی تاریک هست ولی پایبند به عصر تاریک خود ژآپن سال 1600ش هست.
جالبه بدونید شخصیت اصلی بازی (ویلیام ادامز) و برخی از شخصیت‌های دیگه‌ای که تو بازی، واقعی هستن..ویلیام اولین غربی بود که وارد ژآپن شد و اولین غربی بود که تونست به یک سامورایی بدل بشه.
بازی یکی از مشکلات تکراری شدن اون هست. برخی مراجل رو شما باید چند برید، و این تکرار کمی خسته کننده میشه. بازی از نظر سلاح و مخلفات نظامی خیلی بیشتر از بلاد و سولز به شما آزادی میده. در کل تجربه بسیار خوبی هست.

از نطر سختی به شخصه این بازی رو سختر از بلادبورن و دارک سولز 3 دیدم

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
PCـبازها باید خیلی بیکار باشن با وجود انحصاری های فوق العاده مثل Divinity II و Total War: Warhammer II برن سراغ همچین چیزی. همون رو کنسول میموند بهتر بود.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
PCـبازها باید خیلی بیکار باشن با وجود انحصاری های فوق العاده مثل Divinity II و Total War: Warhammer II برن سراغ همچین چیزی. همون رو کنسول میموند بهتر بود.
عادت کردی شما بری رو منبر و برای موفقیت یا عدم موفقیت بازیا فکت صادر کنی بار اولتم نیست!بازی نکن شما حرف الکیم نزن:)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
ممکنه بیکار باشن ، ولی عاقلن ، جاهل نیستن :) .

پ ن ، نوش جونتون ، منتظر نی نو کیونی :D ۲ هم باشین دوستان PC باز .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر