افزایش سرعت اتصال پلی استیشن 4 بوسیله ی تغییرات DNS

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
144
نام
ahmad
اگه دیتا رو کلا جدا دانلود کنیم با پی سی . راه انتقالش به پلی 4 چیه ? خیلی اذیت میکنه با خود استور با این روش ها دانلود کرد هم هزینه بر هست هم وقت گیر. راه انتقال دیتا رو کسی محبت میکنه بزاره? از هارد یا پی سی به پلی 4.
با px helper میشه انتقال داد دیتا ها و گرفتن و دانلود کردن اپدیت ها.
تو گوگل سرچ کن اموزشش هست.و فکر کنم مخصوص pc هست ففط

این واسه شرکت Open DNS هست. اینترنت همه مشابه نیست. مثلا من پایین ترین پینگ رو با Level 3 DNS میگیرم که 4.2.2.1 تا 4.2.2.6. بعدش با Google DNS ولی این اوپن دی ان اس واسه من لیتنسی بیشتری داره.
درسته

Last edited by a moderator:

hidden-h

کاربر سایت
Dec 14, 2015
59
ببخشید دوستان من با نت مخابرات میام پی اس ان و همون طوری ک میدونید جی.تی.ای انلاین با مخابرات باز نمیشه بعضیا با دی ان اس میارنش با این برنامه اونی ک میده میشه جی تی انلاین رو باز کرد؟ یا کسی راهکاری سراغ نداره خسته شدم از بس بسته گرفتم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان روش‌پست اول جوابه ؟
روی pc ۵۰۰کیلوبایت بر ثانیه سرعت دارم ولی همین سرعت روی کنسول با تنظیملت پیش فرض به نصف یا حتی یک‌سوم رسیده

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
لطفا یک نفر بگه این روش پست اول جواب میده یا نه؟
راهی هست سرعت دانلود بهتر بشه؟
من رو کامپیوتر با 4G ایرانسل سرعت دانلود 2Mb هست و تو یک ساعت 4-5 گیگ دانلود میکنم حداقل ولی رو PS4 سرعتم جوری هست که تو یک ساعت نهایتا 100 مگ دانلود میشه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
عزیزان کسی راه دیگه ای سراغ داره ؟ من سرعت دانلودم با idm ، اکثر وقت ها بین 3 تا 4 مگ متغیره ولی روی کنسول نهایتا به 500 kb/s میرسه :|

bahramgold

کاربر سایت
Jul 3, 2017
10
دوستان من از نت گوشی همراه اول 4g استفاده میکنم روی کنسول
شبها که میذارم باززی روط دانلود صبح که بیدار میشم مینم دانلود قطع شده و تا یه مقداری دانلود کرده
مشکل از چیه؟

AminRonaldo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
38
نام
Amin
سلام.
من خواستم کد گیفت کارد 50 دلاری رو وارد کنم
اما گفت با ساب اکانت نمیشه باید بکنیش پرایمری اکانت
از تو ستینگ پرایمری اکانت کردم اکانتمو بعد sign out شد
الان میخوام sign in کنم یوزر پسمو میزنم میره یه قسمت که باز باید آواتار و اسم و اینارو انتخاب کنی
اونو که میزنم رو please wait... گیر میکنه
نیم ساعتم وایسادم اما نرفت جلو
الان نمیتونم sign in کنم چیکار کنم؟

kamran3dmax

کاربر سایت
Jul 8, 2009
23
سلام
موقع بازي انلاين بتلفيلد ١ اول پينگم روي ١٣٠ بود
ولي بعد از اپديت پينگم شده روي ١٨٠
راهي هست پينگ بازي رو بيارم پايين ؟!
اين تعويض dna ج نداد

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوستان راهی وجود داره سونی نفهمه از ایران کانکت شدی و موقع سرچ از خارج بازیکن پیدا کنه ؟ من با چیز پی ان هم کانکت میشم بازهم 2 ساعت طول میده بازیکن پیدا کنه و اخرم ایرانی پیدا میکنه..همه کاری هم کردم نمیدونم چجوری میشه این مشکل رو حل کرد.

arsen1082

کاربر سایت
Oct 1, 2017
8
نام
محمدرضا
دوستان راهی وجود داره سونی نفهمه از ایران کانکت شدی و موقع سرچ از خارج بازیکن پیدا کنه ؟ من با چیز پی ان هم کانکت میشم بازهم 2 ساعت طول میده بازیکن پیدا کنه و اخرم ایرانی پیدا میکنه..همه کاری هم کردم نمیدونم چجوری میشه این مشکل رو حل کرد.
سلام با وی پی ان چجوری وصل می شی؟

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
224
نام
Ali
سلام
برای سرعت بیشتر primary dns رو ip مودم بدید که بیشتر 192.168.1.1 هست و secondary dns هم همون 0.0.0.0
این روش رو دیشب تست کردم روی adsl و td lte جواب داد

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
با نت نامحدود همراه اول بهترین سرعت دانلودی که گرفتم فقط از طریق این دوتا dns خوب بوده حالا شما هم امتحان کنین شاید جواب داد
208.67.222.222
208.67.220.220

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دوستان یه سوال راستش قبلا من با این پنگه فعلیم بازی میکردم مشکلی نداشتم 150 ولی الان میخوام بتل 1 بگیرم یه چند نفر گفتن با این پینگ نمیتونی بازی کنی
یه سوال تست پینگ شماها چه جوری میگیرین؟ اینکه یه جا بچها گفتن با 150 نمیشه بازی کرد منظورشون پنگه چیه؟
چون من معمولا از طریق run پینگ 8.8.8.8 گوگلو میگیرم ولی نمیدونم منظورشون اینه یا پینگی که سایت اسپید تست میده؟

Attachments

• est.jpg
    est.jpg
    163.4 KB · مشاهده: 29

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
دوستان من از نت گوشی همراه اول 4g استفاده میکنم روی کنسول
شبها که میذارم باززی روط دانلود صبح که بیدار میشم مینم دانلود قطع شده و تا یه مقداری دانلود کرده
مشکل از چیه؟
اگه دقت کرده باشید دقیقا دانلود سر زمان مجانی بودند قطع میشه این یعنی همراه اول زرنگتره و یه سری پورتهای پر مصرف دانلود میبنده سر ساعت رایگان , البته اسمش زرنگی نیست دزدی همراه اول هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر