پروژه Grand Theft Auto IV Persian کاملا ایرانی از عماد توکلی

emad-tvk

کاربر سایت
Jan 22, 2013
17
نام
عماد
سلام خدمت تمامی مدیران و اعضای عزیز.

سپاس از علی آقا مدیر عزیز برای قرار دادن امکان ایجاد تاپیک.

قبلا تاپیکی ایجاد شده بود که چون اشتباهاتی داشت لطف کردند تاپیک رو حذف کردند و بنده تاپیک جدید رو برای اعلام اخبار این پروژه ایجاد کردم.

مدتی پیش با تبدیل یک ماشین ایرانی به فکر شروع این کار افتادم. افرادی همکاری کردند و کم نبودند کسانی هم که دشمنی کردند و می کنندو نمی دونم اینجا جزء کدوم گروه خواهند بود. امیدوارم اینجا دوستان خوبی پیدا کنم.

آقای عماد علی محمدی دوست خوب بنده و یکی از استادان طراحی 3D در این پروژه کمک حال بنده هستند که ایشون مدیر gtagamers بودن و من از کمک های ایشون استفاده های زیادی کردم ومی کنم . ایشون ماشین هایی که خودشون مدل می کنند در اختیارم قرار می دند و هم چنین آموزش 3ds max .

آقای مهدی گمار مدیر پروژه GTA San Andreas Persian هم تعدادی ماشین ایرانی در اختیار من قرار دادند که برای بازی San Andreas بود و من برای IV تبدیل کردم.

در این پروژه قراره ساختمان های بازی، کارکتر، مردم شهر، وسایل نقلیه، فیلم های تلویزیون، صداها، حروف و اعداد و ... فارسی بشه. نکات منفی بازی هم حذف میشه.

مود ها و فایل هایی زیادی ساخته شده که اختصاصی بازی GTA IV Persian هست و هیچ جا نمیتونید پیدا کنید.

فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه، عکس کارهای انجام شده رو قرار میدم، اگه سؤالی هم بود در خدمت دوستان هستم.

*توی تاپیک قبل دیدم یکی از افراد تند شده بودن و توهین کرده بودن، خواهشی که دارم اگر مخالف هستین بدون توهین انتقاد کنید. با آغوش بازی پذیرای انتقادات، پیشنهادات و نظرات همه دوستان هستم.

پژو پرشیا

مدل 3d : عماد علی محمدی
تبدیل برای GTA IV : عماد توکلی

Emad_Ali_Mohamad_Emad_Tavakoli_Persia7.jpg

Emad_Ali_Mohamad_Emad_Tavakoli_Persia8.jpg

Emad_Ali_Mohamad_Emad_Tavakoli_Persia17.jpg

پراید 131

مدل 3d : عباس
تبدیل برای GTA San : عماد عماد علی محمدی
تبدیل برای GTA IV و تیونینگ : عماد توکلی

pride_tun_888.jpg

pride_tun_999.jpg

این پراید در بازی هم به صورت سان روف باز هست و هم بسته. سان روف به صورت یک پارت اکسترا به ماشین داده شده

پژو 405

تبدیل برای GTA San : عماد عماد علی محمدی

405-1.jpg

پیکان سپر جوشن

ویرایش سپر : آرش GTA-EDIT1
اصلاح سپر و بدنه : عماد توکلی

peylam_joshan1.jpg

peylam_joshan4.jpg

سمند LX

فایل 3d : امین 3d
تبدیل برای GTA San : امین 3d

smand-lx-1-1.jpg

پیکان جوانان

فایل 3d : بهبود
تبدیل برای GTA San : مهدی گمار

3.jpg

4.jpg

بنز کمپرسی با بارهای متعدد و مختلف

فایل 3d : ؟؟؟

Benz_Compresi_By_Emad_Tavakoli_1.jpg

به دلیل حجم بالای عکس و راحتی عزیزان برای مشاهده عکس و مطالب فقط یکی از عکس ها را قرار دادم. برای مشاهده سایر عکس ها اینجا کلیک کنید.

موتور گازی نیرو محرکه

فایل 3d : امین3d

motor_gazi_1.jpg

موتور Jawa Ts 350

ساخته شده توسط Jamsza ( ایرانی نیستن ایشون)

2.jpg

پراید 132

7.jpg

موتور هوندا 125

فایل 3d :
مهدی گمار

9.jpg

پیکان وانت

فایل 3d : مجید صادقی
ویرایش به پیکان وانت : mehd6968
تبدیل برای GTA San : ا mehd6968

peykan_vanet_by_emad.jpg

وانت مزدا تک کابین با RIV (کیلومترشمار و فرمان متحرک)

تبدیل برای GTA San : مهیار قاسمی

توضیح در مورد مود RIV یا Real Inside View

مود Real Inside View مودی برای GTA IV است که بر روی ماشین هایی با طراحی خاص و متناسب با این مود اثر میگذارد، ماشین هایی که طراحی آنها متناسب با RIV است، عقربه کیلموترشمار و دور موتورشان متناسب با سرعت ماشین و تقریبا نزدیک به واقعیت حرکت می کند. همچنین در زمان فشردن جهت های چپ و راست فرمان ماشین به همان جهت می چرخد که این مود بازی را به واقعیت نزدیک تر می کند.

vanet_mazda_iv_by_emad_tavakoli.jpg

نیسان وانت با قابلیت اسپرت کردن

فایل 3d : امین3d

به دلیل حجم بالای عکس و راحتی عزیزان برای مشاهده عکس و مطالب فقط یکی از عکس ها را قرار دادیم. برای مشاهده سایر عکس ها ( ماشین اسپرت شده و ... ) اینجا کلیک کنید.

Neysan_By_Emad_Tavakoli_1.jpg

پژو 206 صندوق دار

فایل 3d : فریمان
تبدیل برای GTA San : پارسا

به دلیل حجم بالای عکس و راحتی عزیزان برای مشاهده عکس و مطالب فقط یکی از عکس ها را قرار دادیم. برای مشاهده سایر عکس ها اینجا کلیک کنید.

Peugeot_206_IV_By_Emad_Tavakoli_1.jpg

لینک های دانلود ماشین پژو 206 سدان :

لینک دانلود از سایت www.gta4-mods.com

لینک دانلود از سایت www.gtainside.com

لینک دانلود از سایت www.gtagarage.com

پورشه 911 با پشتیبانی از مود RIV

این ماشین پورشه 911 یا همون Comet هست که خودم ویرایش کردم و قابلیت RIV (کیلومترشمار و فرمان متحرک) رو بهش اضافه کردم

+تغییر به ماشین پورشه 911
+تغییر تکسچرها
+پشتیبانی از مود RIV (کیلومترشما و فرمان متحرک)
+رینگ هایی با قابلیت تغییر رنگ
+چراغ مه شکن قابل استفاده

کاری از عماد توکلی

comet_by_Emad_Tavakoli_0.jpg

به دلیل حجم بالای عکس و راحتی عزیزان برای مشاهده عکس و مطالب فقط یکی از عکس ها را قرار دادیم. برای مشاهده سایر عکس ها اینجا کلیک کنید.

لینک های دانلود ماشین پورشه 911 با پشتیبانی از مود RIV :

لینک دانلود از سایت www.gta4-mods.com

لینک دانلود از سایت www.gtainside.com

لینک دانلود از سایت www.gtagarage.com

پیکان وانت جدید

Peykan_Vanet_HQ.jpg

موتور وسپا

مدل 3d : ؟؟؟

تبدیل برای GTA San : ا MGSV

Vespa_Convert_By_Emad_Tavakoli.jpg

الگانس پلیس ایران

مدل 3d ، تبدیل کننده برای GTA San و تکسچر پلیس ایرانی : نا مشخص

تبدیل برای GTA IV ، تکسچرینگ جدید، اصلاح بعضی قسمت های بدنه : عماد توکلی

Elegans_Police_Iran_Emad_Tavakoli.jpg

نیروی انتظامی ایرانی

ویرایش شده به پلیس ایرانی، ویرایش فایل 3d لباس ها و بدن، طراحی کلاه پلیس ایرانی، تکسچرینگ لباس ها و کلاه پلیس ایرانی توسط عماد توکلی

6.jpg

به منظور سهولت بارگذاری صفحه، بقیه عکس ها رو به صورت لینک گذاشتم. برای مشاهده هر عکس روی لینک کلیک کنید.

عکس 1
عکس 2
عکس 3
عکس 4
عکس 5
عکس 6
عکس 7

Ford Mustang Boss 302 2013

مدل از بازی Froza 4

تبدیل برای GTA IV، ویرایش و تکسچرینگ جدید : عماد توکلی

قابلیت های ماشین :

+ 4 قسمت اکسترا
+ رینگ و قالپاق با قابلیت تغییر رنگ
+ 4 پلاک متفائت برای ماشین
+ تکسچرهای با کیفیت
+ همه چراغ ها قابل استفاده

1.jpg

2.jpg

+ برای دانلود کلیک کنید.

برج میلاد ، تلفن عمومی ایرانی و صندوق صدقات

2.jpg

5.jpg

4.jpg

پوزش بابت تأخیر در پاسخ گویی به سؤالات دوستان و به روز نکردن تاپیک، تاپیک از این به بعد مرتب به روز میشه.

+پست اول به روز خواهد شد

با نظرات، انتقادات و پیشنهاداتون خوشحالم کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsancjdk

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
نه جدا الان ما بجای پارکومتر صندوق صدقه ببینیم یابجای جسمه آزادی یه برج میلاد دربوداغون که انگار از یه parallel universe اومده وسط بازی باید هیجان زده بشیم ؟ آخه که چی ؟ شما اگه مدلا کار خودته چمیدونم برو تو یکی از تیمای بازیسازی ایرانی حداقل یکار بدردبخور بکن .

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
وقتی کلاه قرمزی ، پسر خاله، پسر عمه زا و فامیل دور به شیراز و حافظیه می آیند...

kolahghermez_by_emad-tvk_00_cover.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_01.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_02.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_03.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_04.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_05.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_06.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_07.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_08.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_09.jpg

kolahghermez_by_emad-tvk_10.jpg

این خیلی مزخرف هست که ما به تجاوز کردنمون به یه بازی افتخار کنیم :| مثله کاری که با gta sa کردید با اینم دارید میکنین بعدشم بدین چندتا از این شرکت ذوغالی هاتون که بازی ها رو کپی میکنن میفروشن اینم بفروشن رو جلدم همچین با افتخار بگین ایرانی خجالت داره . من از این پست ss میگیرم تا اگه ناظم هایه محترم حذف کردن منم به بچه ها نشون بدم که چیزه بدی نگفنم :| حالا فرت فردا حذف میکنه

• Like
Reactions: habibmp3

emad-tvk

کاربر سایت
Jan 22, 2013
17
نام
عماد
این خیلی مزخرف هست که ما به تجاوز کردنمون به یه بازی افتخار کنیم :| مثله کاری که با gta sa کردید با اینم دارید میکنین بعدشم بدین چندتا از این شرکت ذوغالی هاتون که بازی ها رو کپی میکنن میفروشن اینم بفروشن رو جلدم همچین با افتخار بگین ایرانی خجالت داره . من از این پست ss میگیرم تا اگه ناظم هایه محترم حذف کردن منم به بچه ها نشون بدم که چیزه بدی نگفنم :| حالا فرت فردا حذف میکنه

کار ما تجاوز نیست، هرچقدر هم مزخرف باشه مزخرف تر از نظرات بی محتوای شما نیست. متاسفانه شما در حدی نیستید در مورد ادیت بازی ها اظهار نظر کنید، وقتی خود *R با ویرایش بازی ها مشکلی نداره و خیلی جاها هم حمایت کرده، کسی که کاراش و حرفاش مزخرفه شما هستین نه ادیتور های بازی.

هیچوقت قرار نبوده کسی این بازی رو با اسم "یک بازی ایرانی" منتشر کنه، پس قبل از حرف زدن اطلاعات کافی داشته باشید بد نیست. GTA IV Persian یه total conversion محسوب میشه که نقشه ، شخصیت ها، وسایل نقلیه و بقیه قسمت های بازی رو ایرانی میکنه. کسانی هم که نگران بودن جای پارکومتر صندوق صدقات ببینن بد نیست بدونن نقشه کاملا جدید طراحی شده و واسه صندوق صدقات اسکریپت نویسی شده که میشه توش پول انداخت. و خیلی ویژگی های دیگه. مثل total conversion که واسه gta san روی iv توسط یه گروه خارجی زده شد و بقیه total conversion های دیگه. این پروژه هم روزهای آخر کارشو طی میکنه و واسه استفاده شخصی همکارای این پروژه به صورت خصوصی باقی میمونه و عمومی نمیشه. پس شما نگران نباش و به بازی بدون مود ادامه بده. گرچه بعید میدوم خود شما هم بازیت بدون مود باشه.

فقط لازم بود خدمتتون عرض کنم اون متجاوز که گفتی خودت و امثال خودتن که بدون علم حرف میزنن چون ویرایش این بازی توسط شرکت راکستار تأیید شده هست و مشکلی با این کار ندارن.
شرکتی هم قرار نبوده بازی رو پخش کنه چون قرار بوده به صورت یه پچ واسه بازی ارائه بشه، شما هم بدون دونستن چیزی اظهار نظر نکنید

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
بی احترامی نباشه ها ولی جی تی ای رو ملت بازی میکنن که با محیط امریکا و فضاش حال کنن و واسه چند مین حداقل تو بازی هم که شده اینجا نباشن
حالا نمیدونم چرخ زدن تو تهران و ماشین های ... ایرانی و این حرفا چه لذتی داره:|
البته هرکی نظری داره ولی در کل درخت هرچه پربارتر سر به زیرتر جواب اون انتقاد حالا احساسی یا هرچی این ^ پست زشت نبود
باشد که به هم احترام بگذاریم

• Like
Reactions: THE BEST BOY

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
این چه پستایی که میبینم :|
تجاوز به بازی اونم با مد؟ چه حرفا :D مدینگ همیشه پشتیبانی کامل از طرف راکستار میشه! مخصوصا هر نسخه ای که میاد جوری ساخته میشه که راحت Open Source باشه و همه بتونن واسش مد بسازن!
بعد مد بسازی میشه تجاوز ؟ :D چه حرفا!
بی احترامی نباشه ها ولی جی تی ای رو ملت بازی میکنن که با محیط امریکا و فضاش حال کنن و واسه چند مین حداقل تو بازی هم که شده اینجا نباشن
حالا نمیدونم چرخ زدن تو تهران و ماشین های ... ایرانی و این حرفا چه لذتی داره
:|
البته هرکی نظری داره ولی در کل درخت هرچه پربارتر سر به زیرتر جواب اون انتقاد حالا احساسی یا هرچی این ^ پست زشت نبود
درسته ولی آدم بالاخره از این محیطم خسته میشه دیگه و خیلی حال میده محیط شهر خودمون رو هم توی بازی ببینیم و بتونیم با Nicko توش راه بریم :D
--

آقا دمت گرم ادامه بده :)

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام
میشه این چیز هایی که شما ساختی ما هم تو بازیمون اضافه کنیم ؟
یعنی قابل دانلود هستش ؟ چطوری نصب کنیم ؟

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
دوست عزیز کارت واقعا عالیه :)
کاش روی مدل های کلاه قرمزی و بقیه (البته کلاه قرمزی مدلش بد نیست) بهتر کار میشد و پلی گان بیشتر استفاده میشد و کلا Smooth تر میشد. همچنین تکسچر های بقیه( همه به غیر از کلاه قرمزی) خیلی بد هست و کاش عوض کنید. مخصوصا تکسچر های لباس هاشون

OMID1992

کاربر سایت
Apr 9, 2014
59
نام
امید
پست های بنده یا نماد یا دوتا دوتا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازی با تم غربی بسیار زیبا تر ست دالان بیشتر تم طنز گرفته

emad-tvk

کاربر سایت
Jan 22, 2013
17
نام
عماد
حالا نمیدونم چرخ زدن تو تهران و ماشین های ... ایرانی و این حرفا چه لذتی داره:|

نه داداش پست شما بی احترامی نیست. هرکسی یه نظری داره و طبیعتا خیلی ها دوست ندارن از همه مد استفاده کنن. اما اینکه کسی بیاد بگه متجاوز و حرف های دیگه دیگه نظر دادن نیست، توهینه :)

نظر شما قابل احترامه، پشتیبانی و حمایت دوستان زیادی هم تا امروز باعث شده این پروژه ادامه پیدا کنه که نشون میده طرفدارای جی تی ای توی نقشه ایران هم کم نیستن.

این چه پستایی که میبینم :|
تجاوز به بازی اونم با مد؟ چه حرفا :biggrin1: مدینگ همیشه پشتیبانی کامل از طرف راکستار میشه! مخصوصا هر نسخه ای که میاد جوری ساخته میشه که راحت Open Source باشه و همه بتونن واسش مد بسازن!
بعد مد بسازی میشه تجاوز ؟ :biggrin1: چه حرفا!

درسته ولی آدم بالاخره از این محیطم خسته میشه دیگه و خیلی حال میده محیط شهر خودمون رو هم توی بازی ببینیم و بتونیم با Nicko توش راه بریم :biggrin1:
--

آقا دمت گرم ادامه بده :)

فدات داداش. شخصیت بازی دیگه نیکو نیست. ایرانیه. به وب سایتم سر بزنید میتونید دوتا کارکترهایی که واسه بازی ساختم رو ببینید. ( حصین و یاس )

سلام
میشه این چیز هایی که شما ساختی ما هم تو بازیمون اضافه کنیم ؟
یعنی قابل دانلود هستش ؟ چطوری نصب کنیم ؟

سلام. بله خیلی از کارهام قابلیت دانلود دارن و میتونین به بازیتون اضافه کنید. وب سایت خودم : GEdit.ir | Best Mods For GTA IV | GTA Mods و همه ی کارهای قابل دانلودم توی این آدرس هستن : GTA Mods by emad-tvk

دوست عزیز کارت واقعا عالیه :)
کاش روی مدل های کلاه قرمزی و بقیه (البته کلاه قرمزی مدلش بد نیست) بهتر کار میشد و پلی گان بیشتر استفاده میشد و کلا Smooth تر میشد. همچنین تکسچر های بقیه( همه به غیر از کلاه قرمزی) خیلی بد هست و کاش عوض کنید. مخصوصا تکسچر های لباس هاشون

ممنون. حتما بیشتر روی مدل ها کار میکنم. ممنون از نظر خوبت ♥

GTA BA HAMON TEMغربیش قشنگ تر هست الن فقط بازی جنبه کمدی پیدا کرده:))

با این چندتا کارکتر کلاه قرمزی آره بازی سبک فان پیدا کرده اما داستان اصلی بازی چیز دیگه ای هست و فان نیست. فقط این عروسک های متحرک واسه سرگرمی توی یه قسمت از نقشه هستن. بازی رو خراب نمیکنن

کل مدینگ واسه جنبه فانشه وگرنه یکی نمیاد این حرکاتو بره بعد بیاد مراحل بازیو رد کنه که گند بخوره به همه چی بازی! :biggrin1:

دقیقا. مودها واسه بعد از تموم شدن بازیه. وقتی بازی تموم شد یکی از چیزهایی که بازی رو زنده نگه میداره و باعث میشه یه جذابیت دوباره به بازی بده اضافه کردن چیزهای جدید به بازیه ( نظر خودمه )

mohammadeorak

کاربر سایت
Jan 20, 2018
1
سلام
خسته نباشید
میخاستم بگم این بازی کی درست میشه و درخاست کوچولو دیگه داشتم
کاش میشد مثلا یه شهر کوچولو جدید دیگه به نقشه اضافه کنید
یه شهری مثل اهواز یا مشهدی چیزی
اینطوری بازی خیلی هیجانی تر میشه.
و
سه سوال دیگه

آیا در مرحله های بازی یا در هنگام رانندگی یا هنگام دعوا و... صدای نیکو فارسی هست؟
بقیه مردم شهر چی ؟
سوال آخر

این بازی که بیاد به صورت فایل در اینترنت به فروش گزاشته میشه یا در فروشگاه های سراسر کشور قرار میگیره یا اصلا رایگانه؟؟ ؟ ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر