آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
برای ورژن 3.55 وکلا زیر 4 احتمالا بشه کاری کرد.
3.55 ؟ مگه قانونه که کنسولای سونی رو این فریمور کپی خور شن ؟!
به قدری سرم شلوغه که فرصت نکردم برم دنبال جزییات این هک ، ولی اگه از طریق یه حفره تونسته باشن به نتیجه برسن ، عملا بی فایدس ! البته از یه جهت مفید بوده که میتونن با ساختار فریمور بیشتر اشنا بشن و برای ورژن های اینده از ایده های جدیدی استفاده کنن ، ولی اخه 1.76 کجا و 5.0 کجا ؟! :D
پلی 3 از 3.55 به بعد عملا تغییر خاصی در ساختار فریمور داده نشد ولی قضیه پلی 4 به کل فرق میکنه .
انشالله پرونده این کنسول هم بسته میشه ;) فقط این که کی ، خدا میدونه ...

• Like
Reactions: 2820

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
اگر این ورژن هست صد در صد این هک روی کنسول شما جواب میده
دوستان اگه ممکنه و زحمتی نیستش روش رو به صورت فارسی قرار بدید بخونیم ببینیم بی دردسه یا هنوز مشکلات داره ؟؟ چون من باید برم دستگاه رو که قبلا بسته بودم از تو انبار بیارم باز کنم .

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
دوستان اگه ممکنه و زحمتی نیستش روش رو به صورت فارسی قرار بدید بخونیم ببینیم بی دردسه یا هنوز مشکلات داره ؟؟ چون من باید برم دستگاه رو که قبلا بسته بودم از تو انبار بیارم باز کنم .
بنده این روش رو یاد گرفتم . خیلی هم ساده هست و قول داده شده که یه اپ با gui ساده هم براش بنویسن که کار رو از این هم ساده تر کنه
ولی یه مشکلی که بود این بود که بعضی از بازی ها حتی برای single player هم احتیاج به کانکت شدن به ps netwrok رو دارن مثل far cry 4 که گویا راه حلی برای بایپس کردن اون مشکل هم پیدا شده
یه مورد مهم که توی این روش هست این هستش که بازیهایی که دانلود میکنیین دیکریپت نوع جدید شده باشه که از 2 روز پیش توی ساتای مختلف این نوع پر شده و راحت قابل پیدا کردن و دانلود هست
داداش شما همونی هستی که وقتی ps4 ریلیس شد دو تا ازش خریدی تا یکی را برای هک احتمالی روی فریمور کارخونه نگه داری و دیگری رو برای بازی معمولی؟
بنده هم باید همین کاررو میکردم و متاسفانه مجبور شدم یه ps4 فیرم ور کارخانه ای از ebay تهیه کنم
همچنین یه نفر دیگه هم دیروز مدعی شده بود که روش دانگرید از 4 رو تا 48 ساعت دیگه منتشر میکنه که البته تو یکسال گذشته افراد مختلفی موفق به دانگرید شدن ولی اونرو برای پابلیک ریلیس نکرده بودن و پرایوت نگهش داشته بودن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sony+

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
یک سوال حالا که ما 1076 نیستیم اومدیم بازی فیفا 18 نیاز به پیش فرض فریمور 4 داره اونوقت نمیشه فیفا را بازی کرد

امیدوارم که برای ورژن های بالا هم این هک بیاید چون واقعا بازی ها برای ما ایرانی ها خیلی گرونه

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
یک سوال حالا که ما 1076 نیستیم اومدیم بازی فیفا 18 نیاز به پیش فرض فریمور 4 داره اونوقت نمیشه فیفا را بازی کرد

امیدوارم که برای ورژن های بالا هم این هک بیاید چون واقعا بازی ها برای ما ایرانی ها خیلی گرونه

اون شخصی که ویدیوی روش انجام این هک رو ساخته بود توی بازیهایی که انجام داده بود bloodborne بود همونطور که میدونید bloodborne ورژن 2 رو برای اجرا لازم دارد ولی اون روی 1.76 بازیش کرده بود . بنده این سوال رو توی تاپیک خارجیش مطرح کردم ولی کسی هنوز جوابی نداده

همچنین افراد در فرومهای خارجی نوشتند که این هک برای full game mode از روش ode استفاده میکنه که مثل ps3 هستش که یک دیسک اصل باید توی دستگاه باشه

همچنین گفتند که اخرین هک پرایویت فیرمور 4.55 بوده و برای فیرمور جدید هنوز هک چه پرایویت و چه پابلیک نیومده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: farsham

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
اون شخصی که ویدیوی روش انجام این هک رو ساخته بود توی بازیهایی که انجام داده بود bloodborne بود همونطور که میدونید bloodborne ورژن 2 رو برای اجرا لازم دارد ولی اون روی 1.76 بازیش کرده بود . بنده این سوال رو توی تاپیک خارجیش مطرح کردم ولی کسی هنوز جوابی نداده

همچنین افراد در فرومهای خارجی نوشتند که این هک برای full game mode از روش ode استفاده میکنه که مثل ps3 هستش که یک دیسک اصل باید توی دستگاه باشه

همچنین گفتند که اخرین هک پرایویت فیرمور 4.55 بوده و برای فیرمور جدید هنوز هک چه پرایویت و چه پابلیک نیومده

خدا کنه که بیاد من خیلی وقت بود بازی نمی کردم یه یکسالی هست خاک می خوره که سر بازی انچارتد 4 مجبور به آپدیت شدم و الان ورژنم 3.50 هست

اگر برای 4.55 بیاد من مستقیم می تونم به 4.55 برم درصورتی که سونی به طور مثال فریمور 5 داده باشه؟

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
خدا کنه که بیاد من خیلی وقت بود بازی نمی کردم یه یکسالی هست خاک می خوره که سر بازی انچارتد 4 مجبور به آپدیت شدم و الان ورژنم 3.50 هست

اگر برای 4.55 بیاد من مستقیم می تونم به 4.55 برم درصورتی که سونی به طور مثال فریمور 5 داده باشه؟

بله فکر کنم اگه نت موقع اینستال کردن سیستم عامل 4.55 قطع باشه میتوان این کار را انجام داد

• Like
Reactions: mehdizadeh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر