کمک برای معرفی یه بازی خوب تو بخش مولتی

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان همون‌طور که از اسم تاپیک مشخصه درمونده شدم تو انتخاب یه بازی مولتی خوب راستش از بتل 4 تقریبا خسته شدم با 220 ساعت گیم پلی بتل 1 هم یه مقدار حالت قدیمی بازی رو اعصابمه رینبو هم زیاد حال نمیکنم باهاش... چی دم دستتون دارید معرفی کنید لدفن؟ :)
و یه سوال دیگه بخش مولتی کالاف ادونس وارفیر چطوره؟ تخفیف خورده 20 دلار شده میارزه بخریم؟ همینطور بخش مولتی بلک آپس 3 و مدرن وارفیر ریمستر رو هم اگه تجربه کردین یه نظر بدین ممنون میشم.

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

hoseinsanjabian1

کاربر سایت
Jul 23, 2017
92
دوستان همون‌طور که از اسم تاپیک مشخصه درمونده شدم تو انتخاب یه بازی مولتی خوب راستش از بتل 4 تقریبا خسته شدم با 220 ساعت گیم پلی بتل 1 هم یه مقدار حالت قدیمی بازی رو اعصابمه رینبو هم زیاد حال نمیکنم باهاش... چی دم دستتون دارید معرفی کنید لدفن؟ :)
و یه سوال دیگه بخش مولتی کالاف ادونس وارفیر چطوره؟ تخفیف خورده 20 دلار شده میارزه بخریم؟ همینطور بخش مولتی بلک آپس 3 و مدرن وارفیر ریمستر رو هم اگه تجربه کردین یه نظر بدین ممنون میشم.

هیچ فرقی نداره کالاواشون اگه قدیمیارو بازی کنی میبینی مثلا وارفیر نارنجک جدیدی داره وسپرش بهتر شده
ولی بهترین بازی که رو بورسه battleground خودم 100 ساعت پلی دادم

• Like
Reactions: Mahdi444

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,268
نام
مهدی

ادونس وارفر آشغال ترین مولتی پلیر کل سری کال اف دیوتی رو داره.یعن اگر شد 1 دلار باز نخرش. ولی بلک اوپس3 رو بخر تضمینی میلیون ساعت بازیش خواهی کرد.ریمستر هم خوبه بد نیست.الان ww2 هم قشنگه.ولی اولویت رو بزار بلک اوپس3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر