Cemu | Wii U Emulator

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
من اصلا اطلاعی ازشراینهایی ندارم.فقط با دسته XBOX بازی کردم و تو خدر برنامه CEMU کلید دسته رو براش تعریف میکنی و تمام
تو سایت یوتیوب هم اموزش رو داده

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
مرسی خب این شراینهایی که موشن کنترلر دسته رو میخواستن چیکار کردید؟ من هنوز بازی رو تموم نکردم و چنین شراینهایی ندیدم هنوز! (شراینها رو زیاد نگشتم تا الان)
رفتن به تمام شراین ها برای تموم کردن بازی لازم نیست. بدون موشن کنترل هم میشه این شراین ها رو رفت، ولی یکی شون به صورت وحشتناکی بدون موشن کنترل سخته.
اما با اون، عین هلو انجام میشه.

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,866
رفتن به تمام شراین ها برای تموم کردن بازی لازم نیست. بدون موشن کنترل هم میشه این شراین ها رو رفت، ولی یکی شون به صورت وحشتناکی بدون موشن کنترل سخته.
اما با اون، عین هلو انجام میشه.
مرسی. حالا موشن کنترلر دقیقا چی کار میکنه یعنی برای کنترل چیه؟ برای کنترل همون آهنرباست؟ (منظورم کنترل بهترش-وگرنه با همون آنالوگم میشه کنترلش کرد) البته جز آهن ربا بقیه قدرتها هم هستن. چون این شراین ها رو ندیدم میپرسم.
اول و آخر برای این بازی سوییچ میگیرم حتی با اینکه تمومش میکنم با همین شبیه ساز
ولی Cemu جدیدا زیاد خوب جلو نمیره این ورژن اخیر انقدر بد بود و بازی افت فریم پیدا میکرد که برگشتم ورژن قبلی

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
من خب خط اصلی داستانی رو تمام کردم هنوز 100 درصد نکردم بازیو دیگه هم حالش نیست واقعیتش 3 تا جا هست تو نقشه که نمیتونم برجش رو پیدا کنم تو نقشه بیاد اعصاب منو به هم ریخت

کلا من مخالف هستم بازیا رو طوری میسازن که خط داستانی اصلیش جدا هست باید بازی رو طوری درست کنن تا همه ماموریت ها رو نری چه فرعی چه اصلی بازی تمام نشه این ورژن 1.8.1 هم خیلی خوبه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,866
Cemu روی آخرین ورژن ویندوز 10 بازدهیش به چه شکله؟ چون میخوام ویندوزم رو آپدیت کنم امشب.
ورژن 1.8.2 هم اومد، هنوز تست نکردم ولی امیدوارم مثل آخری نباشه که رسما 2-3 گیگ بیشتر از رم کار میکشید و فریم همه رو پایین اورده بود.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
Cemu روی آخرین ورژن ویندوز 10 بازدهیش به چه شکله؟ چون میخوام ویندوزم رو آپدیت کنم امشب.
ورژن 1.8.2 هم اومد، هنوز تست نکردم ولی امیدوارم مثل آخری نباشه که رسما 2-3 گیگ بیشتر از رم کار میکشید و فریم همه رو پایین اورده بود.
من با ورژن 1.7 تا 1.9 روی وین 10 کاملاً 30 فریم ثابت دارم.

• Like
Reactions: Cait Sith

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
سلام دوستان میشه یک سایت معرفی کنید بازی zelda رو دانلود کنم
من یک نسخه 5 گیگی پیدا کردم که فکر میکنم فقط هماهنگه با کیمو 1.7.3 یعنی اگر بخوام با نسخه ای جدیدتر از این شبیه ساز کار کنم فکر کنم نشه
در ضمن بازی بعد از نصب میشه 25 گیگ اگه همین خوبه دانلودش کنم اگر نه که لطف میکنین یک سایت معرفی کنید من خودم یک سایت میشناسم ولی در کمال تعجب تنها همین بازی رو نداره
Portal Roms | Roms Isos 3DS, Wii, PS1, PS2, PSP, Gamecube, Arcade, NDS, Snes, Mega Drive, Nintendo 64, GBA, Dreamcast download

aminstedio

کاربر سایت
Nov 27, 2007
47
سلام دوستان میشه یک سایت معرفی کنید بازی zelda رو دانلود کنم
من یک نسخه 5 گیگی پیدا کردم که فکر میکنم فقط هماهنگه با کیمو 1.7.3 یعنی اگر بخوام با نسخه ای جدیدتر از این شبیه ساز کار کنم فکر کنم نشه
در ضمن بازی بعد از نصب میشه 25 گیگ اگه همین خوبه دانلودش کنم اگر نه که لطف میکنین یک سایت معرفی کنید من خودم یک سایت میشناسم ولی در کمال تعجب تنها همین بازی رو نداره
Portal Roms | Roms Isos 3DS, Wii, PS1, PS2, PSP, Gamecube, Arcade, NDS, Snes, Mega Drive, Nintendo 64, GBA, Dreamcast download
سلام دوست عزیز من اینو گرفتم اجرا هم میشه با 30 فرم خیلی هم رونه
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
BitTorrent نصب کن و با تورنت دان کن
فقط مشکل اجرای من با دوربین پشت سر کاراکتر هست که نمیدونم چطور با چی تنظیمش کنم وگرنه بازیش مشکل نداره
موفق باشی

• Like
Reactions: m1647

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,866
ورژن جدید سرعتش عالی شده ، مثلا تو یوشی دیگه لگ نمیزنه اصلا!
http://cemu.info/releases/cemu_1.9.1.zip
واقعا عالی شده ولی حیف دیگه زلدا رو تموم کردم
دوستانی که جدید میخوان شروع کنن حتما یه nvidia Profile Inspector هم نصب کنن اگه کارت انویدیا دارن و فریم رو روی مقدار خاصی قفل کنن چون گاهی اوقات فریم بالا پایین میشه و برای من اذیت کننده بود تو ورژن جدید. ولی وقتی میذاشتم رو 30 قفل میکردم عالی میشد.
قبلا هم با کمک این نرم افزار راحت بازی رو روون تموم کردم.

• Like
Reactions: raya2

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
واقعا عالی شده ولی حیف دیگه زلدا رو تموم کردم
دوستانی که جدید میخوان شروع کنن حتما یه nvidia Profile Inspector هم نصب کنن اگه کارت انویدیا دارن و فریم رو روی مقدار خاصی قفل کنن چون گاهی اوقات فریم بالا پایین میشه و برای من اذیت کننده بود تو ورژن جدید. ولی وقتی میذاشتم رو 30 قفل میکردم عالی میشد.
قبلا هم با کمک این نرم افزار راحت بازی رو روون تموم کردم.
سلام.چه طور با 30 فریم بازی میکنید؟؟؟من 40-50 فریم میگیرم بازم حس میکنم کنده و لگ میزنه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,866
سلام.چه طور با 30 فریم بازی میکنید؟؟؟من 40-50 فریم میگیرم بازم حس میکنم کنده و لگ میزنه
40-50 فریم کنده؟!:-/ بعد شما فیکس 40-50 فریم میگیرید یا مدام افت فریم شدید (تا 20 فریم و کمتر) هم پیدا میکنید؟ چون بعید میدونم 40-50 فریم فیکس کند باشه.
به هر حال بازی رو روی SSD بریزید یا با اون روش رم دیسک روی رم (اگه رمتون جا داره) من خودم روی رم ریختم و 30 فریم فیکس اصلا اذیت نمیکنه! اگه باز راضیتون نکرد چیت انجین استفاده کنید

• Like
Reactions: need to fight

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر