PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
آره ولی ناتی داگ هم اگه مث EA سرور های Dedicated بذاره و اینجور هوستی نباشه خیلی سریع تر مچ پیدا میکنه
واسه لست آف اس ک انتظاری نبود ولی این U4 رو دیگه باید ددیکیتد میکردن .
تلو پارت دو که دیگه واجبه ...

فکر کنم چون بازیای ناتی بیسشون سینگل پلیر اهمیتی به سرور نمیدن
برای خودشونم که قشنگ کار میکنه دیگه به فکر ما نیستن

البته وضعیت آنچارتد برای بهتر از TLoUــه خدارو شکر

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
اقا یکی بیاد بگه چرا نمیشه از انلاین این دل کند....ما همچنان خواب و خوراک نداریم
بعد یک سوال که ایا واسه شماهم یک هفته ای میشه که دیر پلیر پیدا میکنه یا نه؟ چون من تا یک هفته پیش نهایت نهایت 2-3 دقیقه طول میکشید پلیر پیدا میکرد الان 20 دقیقه هم بوده اخرم پیدا نکرده خاموش کردم رفته

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
اقا یکی بیاد بگه چرا نمیشه از انلاین این دل کند....ما همچنان خواب و خوراک نداریم
بعد یک سوال که ایا واسه شماهم یک هفته ای میشه که دیر پلیر پیدا میکنه یا نه؟ چون من تا یک هفته پیش نهایت نهایت 2-3 دقیقه طول میکشید پلیر پیدا میکرد الان 20 دقیقه هم بوده اخرم پیدا نکرده خاموش کردم رفته

برای من بعضی مواقع اینجوری میشد کاملا رندوم بود زمان خاصی نداشت ، یهو مثلا تا 4 ، 5 ساعت اصلا دیگه نمیتونستم بازی کنم بعد درست میشد .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
اینا معلوم نیست دارن چیکار میکنن خدایی..وضعیت پیدا کردن پلیر شده در حد فاجعه..کلا سرور آنلاینش که شلوغ میشه میره فقط رو حالت منطقه ای بازیکن پیدا میکنه..خلوت که باشه از هرجا 2 سوت بازیکن میاره...دیگه گندشو دراوردن خدایی.

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
اینا معلوم نیست دارن چیکار میکنن خدایی..وضعیت پیدا کردن پلیر شده در حد فاجعه..کلا سرور آنلاینش که شلوغ میشه میره فقط رو حالت منطقه ای بازیکن پیدا میکنه..خلوت که باشه از هرجا 2 سوت بازیکن میاره...دیگه گندشو دراوردن خدایی.
امروز برای ما هم همینطور بود :|... هیچی پیدا نمیکرد :| یا ایرانی پیدا میکرد :|

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
امروز برای ما هم همینطور بود :|... هیچی پیدا نمیکرد :| یا ایرانی پیدا میکرد :|

برادر من از ساعت 4 تا همین 10 دقیقه پیش یه کله داشت بازی میکرد
همه هم خارجی و آمریکایی بودن لامصبا:D
منم از این ور داشتم مولتی آنچارتد میزدم قشنگ همه ایرانی:D

فکر کنم شانسیه

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
دوستان بازی انلاینش الان قابل بازیه یا مثل uncharted شده
نمیدونم منظورتون از مثل انچارتد شده چیه ولی مچ میکینگ ها زیاد جالب نیستن الان یعنی بعضی وقت ها باید زمان زیادی رو ضبر کنید بعدش هم با یکی غیر هم لولتون میفتید.
یعنی از تجربه ی این هفته ی خودم بگم به جز امروز ک نسبتا خوب بود روزای قبل یه ربع یا بیشتر حتی صبر میکردم تا فایند شه بعدش هم با لول 900 ایا بازی میکردم

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
نمیدونم منظورتون از مثل انچارتد شده چیه ولی مچ میکینگ ها زیاد جالب نیستن الان یعنی بعضی وقت ها باید زمان زیادی رو ضبر کنید بعدش هم با یکی غیر هم لولتون میفتید.
یعنی از تجربه ی این هفته ی خودم بگم به جز امروز ک نسبتا خوب بود روزای قبل یه ربع یا بیشتر حتی صبر میکردم تا فایند شه بعدش هم با لول 900 ایا بازی میکردم
همین دیگه مرسی که کامل توضیح دادید قبلا بازی رو فروختم اون موقعها انلاینش خوب بود ولی نمیدونم چه بلایی سرش اومده انچارتد ۴ هم انلاینش اصلا قابل بازی نیست
سرعت و پینگم درسته فقط حیف این بازی

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: mldqaz

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
بچه ها من دیسک بازیم ریجن ۲ هست اما اکانتم ریجن ۱ . برای بازی کردن آنلاینش بهم گفت که باید چندتا فایل دانلود کنم . منم واسه اینکه اجازه دانلود بهم بده یه اکانت ریجن ۲ ساختم و باهاش فایلا رو دانلود کردم و برگشتم تو اکانت خودم اما متاسفانه فایلای دانلود شده در اکانت ریجن ۱ شناسایی نمیشه . چاره ای هست برای این قضیه .
این داستانو با dlc های رایگان witcher 3 هم داشتم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
بچه ها من دیسک بازیم ریجن ۲ هست اما اکانتم ریجن ۱ . برای بازی کردن آنلاینش بهم گفت که باید چندتا فایل دانلود کنم . منم واسه اینکه اجازه دانلود بهم بده یه اکانت ریجن ۲ ساختم و باهاش فایلا رو دانلود کردم و برگشتم تو اکانت خودم اما متاسفانه فایلای دانلود شده در اکانت ریجن ۱ شناسایی نمیشه . چاره ای هست برای این قضیه .
این داستانو با dlc های رایگان witcher 3 هم داشتم

یحتمل اون اکانت ریجن 2 که ساختی Primary ps4 نزدی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر